Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Службы внешней разведки Украины от 17 мая 2013 года N 112

Служба внешней разведки
Приказ от 23.12.2014 № 413
Утратил силу

СЛУЖБА ЗОВНІШНЬОЇ РОЗВІДКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

23.12.2014

м. Київ

N 413

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 січня 2015 р. за N 42/26487

Про внесення змін до наказу Служби зовнішньої розвідки України від 17 травня 2013 року N 112

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Служби зовнішньої розвідки України
 від 17 травня 2013 року N 112
згідно з
 наказом Служби зовнішньої розвідки України
 від 19 серпня 2015 року N 302)

Відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року N 413 "Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення", з метою визначення процедури надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення,

НАКАЗУЮ:

1. Пункт 2 наказу Служби зовнішньої розвідки України від 17 травня 2013 року N 112 "Про затвердження Положення про Комісію з питань розгляду матеріалів про визначення учасників бойових дій у Службі зовнішньої розвідки України та Інструкції про порядок видачі посвідчень учасника бойових дій, нагрудних знаків "Ветеран війни - учасник бойових дій" і листів талонів на право одержання проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості у Службі зовнішньої розвідки України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 червня 2013 року за N 880/23412, після слів "Комісії з питань розгляду матеріалів про визначення учасників бойових дій у Службі зовнішньої розвідки України" доповнити словами "або міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, утвореної Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції".

2. Затвердити Зміну до Положення про Комісію з питань розгляду матеріалів про визначення учасників бойових дій у Службі зовнішньої розвідки України, затвердженого наказом Служби зовнішньої розвідки України від 17 травня 2013 року N 112, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 червня 2013 року за N 880/23412, що додається.

3. Затвердити Зміни до Інструкції про порядок видачі посвідчень учасника бойових дій, нагрудних знаків "Ветеран війни - учасник бойових дій" та листів талонів на право одержання проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості у Службі зовнішньої розвідки України, затвердженої наказом Служби зовнішньої розвідки України від 17 травня 2013 року N 112, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 05 червня 2013 року за N 881/23413, що додаються.

4. Начальникам Управління кадрів та Юридичного управління Служби зовнішньої розвідки України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова Служби

В. Гвоздь

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова СПО
об'єднань профспілок

Г. В. Осовий

Перший заступник Голови Спільного
представницького органу сторони
роботодавців на національному рівні

О. Мірошниченко

Міністр соціальної
політики України

П. Розенко

 

Зміна до Положення
про Комісію з питань розгляду матеріалів про визначення учасників бойових дій у Службі зовнішньої розвідки України

Доповнити Положення після пункту 6 новим пунктом 7 такого змісту:

"7. Комісія вивчає документи, які є підставою для надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям та працівникам Служби зовнішньої розвідки України, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції.

7.1. Документи, які є підставою для надання статусу учасника бойових дій, Комісія отримує від Голови Служби зовнішньої розвідки України, командира (начальника) військової частини, військовослужбовця та працівника Служби зовнішньої розвідки України.

7.2. Підставою для надання особам статусу учасника бойових дій є:

довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України за формою згідно з додатками 1 або 2 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року N 413;

документи про безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення, направлення (прибуття) у відрядження до районів проведення антитерористичної операції, її перебування в таких районах з метою виконання завдань із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України шляхом безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення (витяги з наказів, директив, розпоряджень, посвідчень про відрядження, журналів бойових дій, бойових донесень, дислокацій, книг нарядів, графіків несення служби, звітів, зведень, донесень, матеріалів спеціальних (службових) розслідувань за фактами отримання поранень).

7.3. За результатами вивчення документів, які є підставою для надання статусу учасника бойових дій, Комісія подає їх на розгляд міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, утвореної Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.".

У зв'язку з цим пункти 7 - 12 вважати відповідно пунктами 8 - 13.

 

Начальник Управління кадрів
Служби зовнішньої розвідки України

Г. Гарбар

Опрос