Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Положение о порядке составления и представления административных данных относительно деятельности управляющими ипотечным покрытием

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 16.12.2014 № 1710
действует с 03.02.2015

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

16.12.2014

м. Київ

N 1710

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 січня 2015 р. за N 18/26463

Про внесення зміни до Положення про порядок складання та подання адміністративних даних щодо діяльності управителями іпотечним покриттям

Відповідно до пункту 13 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", Закону України від 15 квітня 2014 року N 1206-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу" Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

1. Абзац другий пункту 5 розділу I Положення про порядок складання та подання адміністративних даних щодо діяльності управителями іпотечним покриттям, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 29 листопада 2012 року N 1693, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2012 року за N 2117/22429, викласти в такій редакції:

"У разі якщо паперова форма Даних нараховує більше одного аркуша, така паперова форма Даних має бути прошнурована, аркуші пронумеровані та скріплені відбитком печатки (у разі наявності) Управителя та підписом керівника Управителя або особи, яка виконує обов'язки керівника. На зворотному боці останнього аркуша робиться такий напис: "Прошнуровано, пронумеровано та скріплено відбитком печатки (у разі наявності) та підписом керівника (кількість) аркушів.".

2. Департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів (О. Симоненко) забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Управлінню інформаційних технологій та діловодства (А. Заїка) забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

4. Управлінню внутрішнього аудиту та комунікацій (О. Збаражська) забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

5. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку М. Назарчука.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Голови
Національного банку України

О. В. Писарук

Т. в. о. Голови Державної
служби України з питань
регуляторної політики та
розвитку підприємництва

О. Л. Шейко

 

Опрос