Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Инструкцию о порядке медицинского обеспечения в Службе безопасности Украины

СБУ
Приказ от 22.12.2014 № 838
Утратил силу

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
ЦЕНТРАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ

НАКАЗ

22.12.2014

м. Київ

N 838

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 січня 2015 р. за N 4/26449

Про внесення змін до Інструкції про порядок медичного забезпечення в Службі безпеки України

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Служби безпеки України
 від 8 жовтня 2007 року N 718
згідно з наказом Центрального управління Служби безпеки України
 від 21 грудня 2017 року N 740)

Відповідно до статей 10, 13 Закону України "Про Службу безпеки України", Основ законодавства України про охорону здоров'я, з метою забезпечення захисту прав та законних інтересів осіб, які мають право на отримання медичної допомоги у закладах охорони здоров'я Служби безпеки України,

НАКАЗУЮ:

1. Пункт 3.5 розділу III Інструкції про порядок медичного забезпечення в Службі безпеки України, затвердженої наказом Служби безпеки України від 08 жовтня 2007 року N 718, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31 жовтня 2007 року за N 1238/14505, доповнити новим абзацом такого змісту:

"Медичний облік осіб, які мають право на отримання медичної допомоги у закладах охорони здоров'я СБУ та проживають на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополя і мають громадянство України, здійснюється Військово-медичною службою в Управлінні СБУ в Херсонській області.

Медичний облік осіб, які мають право на отримання медичної допомоги у закладах охорони здоров'я СБУ та вимушено переселені з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, вимушено переселені з району проведення антитерористичної операції, - військово-медичними службами в регіональних органах СБУ за місцем перебування (проживання), а особи, які проживають в районі антитерористичної операції, - за місцем звернення до військово-медичних служб регіональних органів СБУ.".

2. Начальнику Військово-медичного управління Служби безпеки України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова Служби

В. Наливайченко

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр охорони здоров'я України

О. Квіташвілі

Голова Об'єднаного комітету
профспілок СБ України

В. Шатілов

Опрос