Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к некоторым нормативно-правовым актам Государственной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку и Национальной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку (относительно упрощения порядка открытия бизнеса)

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 09.12.2014 № 1652
редакция действует с 15.01.2019

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

09.12.2014

м. Київ

N 1652

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
24 грудня 2014 р. за N 1632/26409

Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (щодо спрощення порядку відкриття бізнесу)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішеннями Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 від 20 січня 2015 року N 31
,
від 4 грудня 2018 року N 845

Відповідно до Закону України від 15 квітня 2014 року N 1206-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу" Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Зміни до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (щодо спрощення порядку відкриття бізнесу), що додаються.

2. Департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства (М. Лібанов) забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Управлінню інформаційних технологій та діловодства (А. Заїка) забезпечити оприлюднення цього рішення відповідно до законодавства.

4. Управлінню внутрішнього аудиту та комунікацій (О. Збаражська) забезпечити опублікування цього рішення відповідно до законодавства.

5. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена НКЦПФР О. Мозгового.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

ПОГОДЖЕНО:

 

Т. в. о. Голови Державної служби України
з питань регуляторної політики
та розвитку підприємництва

О. Л. Шейко

 

 

Зміни до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (щодо спрощення порядку відкриття бізнесу)

1. Пункт 1 втратив чинність

2. Пункт 2 втратив чинність

3. Унести до Вимог до аудиторського висновку, що подається до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку при отриманні ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів, затверджених рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 12 лютого 2013 року N 160, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 11 березня 2013 року за N 386/22918, такі зміни:

у пункті 2 розділу II:

підпункт 2.3.4 підпункту 2.3 після слів "відбиток печатки аудиторської фірми" доповнити словами "(за наявності)";

підпункт 2.4.9 підпункту 2.4 після слів "відбиток печатки аудиторської фірми" доповнити словами "(за наявності)".

4. Унести до Вимог до аудиторського висновку, що подається до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку при розкритті інформації про результати діяльності інститутів спільного інвестування (пайових та корпоративних інвестиційних фондів) та компанії з управління активами, затверджених рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 11 червня 2013 року N 991, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 05 липня 2013 року за N 1119/23651, такі зміни:

абзац двадцять дев'ятий пункту 5 розділу II після слів "Відбиток печатки аудиторської фірми" доповнити словами "(за наявності)";

абзац двадцять шостий пункту 6 розділу III після слів "Відбиток печатки аудиторської фірми" доповнити словами "(за наявності)".

5. Підпункт 4 пункту 5 розділу II Вимог до аудиторського висновку, що подається до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку при проведенні Центральним депозитарієм щорічного аудиту своєї діяльності, затверджених рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 16 липня 2013 року N 1247, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 05 серпня 2013 року за N 1321/23853, після слів "відбиток печатки аудиторської фірми" доповнити словами "(за наявності)".

6. Унести до Вимог до аудиторського висновку, що подається до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку у складі документів для реєстрації випуску, випуску та проспекту емісії окремих видів цінних паперів, звіту про результати розміщення акцій (крім цінних паперів інститутів спільного інвестування), затверджених рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 08 жовтня 2013 року N 2187, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 29 жовтня 2013 року за N 1827/24359, такі зміни:

підпункт 4 пункту 5 розділу II після слів "відбиток печатки аудиторської фірми" доповнити словами "(за наявності)";

підпункт 11 пункту 2 розділу III після слів "відбиток печатки аудиторської фірми" доповнити словами "(за наявності)".

 

Директор департаменту аналізу,
стратегії та розвитку законодавства

М. Лібанов

Опрос