Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Положению об организации приема и обслуживания граждан органами Пенсионного фонда Украины по принципу "единого окна"

Пенсионный фонд
Постановление от 25.11.2014 № 25-2
Утратил силу

ПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

25.11.2014

м. Київ

N 25-2

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 грудня 2014 р. за N 1594/26371

Про затвердження Змін до Положення про організацію прийому та обслуговування громадян органами Пенсійного фонду України за принципом "єдиного вікна"

Постанова втратила чинність
(у зв'язку з втратою чинності
постановою правління Пенсійного фонду України
 від 21 лютого 2012 року N 4-3
згідно з
 постановою правління Пенсійного фонду України
 від 30 липня 2015 року N 13-1)

Відповідно до пунктів 9, 10 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2014 року N 280, правління Пенсійного фонду України

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Зміни до Положення про організацію прийому та обслуговування громадян органами Пенсійного фонду України за принципом "єдиного вікна", затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 21 лютого 2012 року N 4-3, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 лютого 2012 року за N 314/20627, що додаються.

2. Юридичному управлінню Пенсійного фонду України (Рябцева Т. Б.) подати цю постанову на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови правління Пенсійного фонду України Никитенко В. С.

 

В. о. Голови правління

М. Шамбір

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова СПО
об'єднань профспілок

Г. В. Осовий

Міністр соціальної
політики України

Л. Денісова

Перший заступник Голови
Спільного представницького
органу сторони роботодавців
на національному рівні

О. Мірошниченко

 

Зміни
до Положення про організацію прийому та обслуговування громадян органами Пенсійного фонду України за принципом "єдиного вікна"

1. У розділі II:

абзаци третій, четвертий пункту 2.1 викласти у такій редакції:

"надання методичної та консультаційної допомоги з питань пенсійного забезпечення та обліку осіб, які підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню;

участь в інформаційному забезпеченні здійснення заходів реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення та обліку осіб, які підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню.";

у пункті 2.2:

в абзаці третьому слова "сплату обов'язкових платежів" замінити словами "сплату та облік обов'язкових платежів";

в абзаці четвертому слова "взяття на облік платників" виключити;

абзац п'ятий після слів та цифр "Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України від 25 листопада 2005 року N 22-1" доповнити словами та цифрами "(у редакції постанови правління Пенсійного фонду України від 07 липня 2014 року N 13-1)";

абзац восьмий виключити.

У зв'язку з цим абзаци дев'ятий - чотирнадцятий вважати відповідно абзацами восьмим - тринадцятим;

в абзаці восьмому слова "збору, ведення обліку надходжень від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" замінити словами "збору на обов'язкове державне пенсійне страхування";

в абзаці дев'ятому слова "Державному реєстрі загальнообов'язкового державного соціального страхування" замінити словами "реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування".

2. У пункті 5.1 розділу V слова "включає конфіденційну інформацію, відомості з Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування" замінити словами "містить інформацію з обмеженим доступом, включаючи відомості з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування".

3. У додатку до Положення:

позицію "Приймання документів" у графі "Операції, які виконує спеціаліст" після слів та цифр "Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України від 25 листопада 2005 року N 22-1" доповнити словами та цифрами "(у редакції постанови правління Пенсійного фонду України від 07 липня 2014 року N 13-1)";

у позиції "Перегляд індивідуальної інформації, що міститься в Державному реєстрі загальнообов'язкового державного соціального страхування, автоматизованій системі обробки пенсійної документації" слова "Державний реєстр загальнообов'язкового державного соціального страхування" у всіх відмінках замінити словами "реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування" у відповідних відмінках.

 

Заступник директора департаменту
персоналу та бухгалтерського обліку -
начальник відділу - головний бухгалтер

Н. П. Шадловська

 

Опрос