Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка ведения перечня международных спортивных федераций, членами которых являются соответствующие всеукраинские спортивные федерации

Министерство молодежи и спорта Украины
Порядок, Приказ от 11.11.2014 № 3751
действует с 19.12.2014

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

11.11.2014

м. Київ

N 3751

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 листопада 2014 р. за N 1505/26282

Про затвердження Порядку ведення переліку міжнародних спортивних федерацій, членами яких є відповідні всеукраїнські спортивні федерації

Відповідно до статті 20 Закону України "Про фізичну культуру і спорт", абзацу третього пункту 5 Положення про надання на конкурсних засадах спортивній федерації статусу національної та позбавлення такого статусу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2012 року N 22, та з метою визначення процедури ведення переліку міжнародних спортивних федерацій, членами яких є відповідні всеукраїнські спортивні федерації,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок ведення переліку міжнародних спортивних федерацій, членами яких є відповідні всеукраїнські спортивні федерації, що додається.

2. Департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту (Стеценко В. Г.) подати цей наказ в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр молоді
та спорту України

Д. С. Булатов

ПОГОДЖЕНО:

 

Президент
Національного комітету
спорту інвалідів України,
Голова Комітету
Верховної Ради України

В. М. Сушкевич

Виконавчий директор
Національного олімпійського
комітету України

Н. П. Коваленко

Президент Спортивного
комітету України

І. М. Шевляк

 

ПОРЯДОК
ведення переліку міжнародних спортивних федерацій, членами яких є відповідні всеукраїнські спортивні федерації

1. Цей Порядок, розроблений відповідно до статті 20 Закону України "Про фізичну культуру і спорт", визначає порядок ведення переліку міжнародних спортивних федерацій, членами яких є відповідні всеукраїнські спортивні федерації (далі - Перелік), та умови, за якими міжнародні спортивні федерації включаються до цього Переліку.

2. Перелік ведеться Мінмолодьспортом.

3. Перелік складається з таких розділів:

олімпійські види спорту;

неолімпійські види спорту;

види спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору, слуху, розумового і фізичного розвитку.

4. На підставі наказу Мінмолодьспорту міжнародній спортивній федерації присвоюється номер, за яким вона вноситься до Переліку.

5. Перелік розміщується на офіційному веб-сайті Мінмолодьспорту.

6. Основною вимогою для включення відповідної міжнародної спортивної федерації (асоціації, спілки, об'єднання тощо) до Переліку є її наявність у списку міжнародних спортивних федерацій, організацій, що підписали Всесвітній антидопінговий кодекс.

7. Дія пункту 6 цього Порядку не поширюється на міжнародні спортивні федерації, членами яких є всеукраїнські спортивні федерації, що здійснюють фізкультурно-оздоровчу і спортивну діяльність у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України.

8. Міжнародні спортивні федерації включаються до Переліку на підставі:

подання Національного олімпійського комітету України - для олімпійських видів спорту;

подання Національного комітету спорту інвалідів України - для видів спорту інвалідів;

подання Спортивного комітету України - для неолімпійських видів спорту.

9. На підставі поданих документів, зазначених у пункті 8 цього Порядку, структурний підрозділ Мінмолодьспорту, до повноважень якого віднесено координацію розвитку виду спорту, протягом 10 днів надає пропозиції Міністру щодо включення відповідної міжнародної спортивної федерації до Переліку або відмови щодо включення відповідної міжнародної федерації до Переліку у разі невідповідності вимогам, визначеним у пункті 6 цього Порядку.

10. Рішення про включення відповідної міжнародної спортивної федерації до Переліку або про відмову у включенні до Переліку оформлюється наказом Мінмолодьспорту.

Мінмолодьспорт повідомляє Національний олімпійський комітет України, Національний комітет спорту інвалідів України, Спортивний комітет України про прийняте рішення щодо включення відповідної міжнародної спортивної федерації до Переліку або про відмову у включенні до Переліку письмово у 3-денний строк з дня прийняття такого рішення.

11. Рішення про відмову у включенні міжнародної спортивної федерації до Переліку або про виключення з Переліку може бути оскаржене в судовому порядку.

12. Підставою для виключення відповідної міжнародної спортивної федерації з Переліку є виключення відповідної міжнародної спортивної федерації зі списку міжнародних спортивних федерацій, організацій, що підписали Всесвітній антидопінговий кодекс.

13. Міжнародні спортивні федерації виключаються з Переліку на підставі:

подання Національного олімпійського комітету України - для олімпійських видів спорту;

подання Національного комітету спорту інвалідів України - для видів спорту інвалідів;

подання Спортивного комітету України - для неолімпійських видів спорту.

14. На підставі поданих документів, зазначених у пункті 13 цього Порядку, структурний підрозділ Мінмолодьспорту, до повноважень якого віднесено координацію розвитку виду спорту, протягом 10 днів надає пропозиції Міністру щодо виключення відповідної міжнародної спортивної федерації з Переліку.

15. Рішення про виключення міжнародної спортивної федерації з Переліку оформляється наказом Мінмолодьспорту.

Мінмолодьспорт повідомляє Національний олімпійський комітет України, Національний комітет спорту інвалідів України, Спортивний комітет України про прийняте рішення щодо виключення відповідної міжнародної спортивної федерації письмово у 3-денний строк з дня прийняття такого рішення.

 

Директор департаменту
фізичної культури та
неолімпійських видів спорту

В. Г. Стеценко

Опрос