Идет загрузка документа (13 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении регистрационных действий относительно юридических лиц и физических лиц - предпринимателей, местонахождением / местом проживания которых является оккупированная территория и территория проведения антитеррористической операции

Минюст
Приказ от 05.11.2014 № 1849/5
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.11.2014

м. Київ

N 1849/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
06 листопада 2014 р. за N 1408/26185

Про проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, місцезнаходженням / місцем проживання яких є окупована територія та територія проведення антитерористичної операції

(назва із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 22.07.2015 р. N 1281/5)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Міністерства юстиції України
 від 21 квітня 2015 року N 576/5
,
 від 22 липня 2015 року N 1281/5

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України
 від 25 листопада 2016 року N 3359/5)

Відповідно до статті 4 Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" та пункту 10 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року N 228,

НАКАЗУЮ:

1. Встановити, що проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, місцезнаходженням / місцем проживання яких є окупована територія та територія проведення антитерористичної операції, здійснюється державними реєстраторами юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців територіальних органів Міністерства юстиції України в областях та місті Києві.

Проведення реєстраційних дій, пов'язаних із зміною складу засновників (учасників) та керівника юридичної особи, місцезнаходженням якої є територія проведення антитерористичної операції, у період її проведення забороняється.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 21.04.2015 р. N 576/5
,
 у редакції наказу Міністерства
 юстиції України від 22.07.2015 р. N 1281/5)

2. Державні реєстратори юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, які провели реєстраційні дії щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб та місця проживання фізичних осіб - підприємців, місцезнаходженням / місцем проживання яких є окупована територія та територія проведення антитерористичної операції, протягом десяти робочих днів з дати державної реєстрації таких змін забезпечують надсилання документів, поданих для їх проведення, за новим місцезнаходженням юридичної особи або за новим місцем проживання фізичної особи - підприємця, якщо воно не збігається з місцем їх подачі.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 21.04.2015 р. N 576/5)

3. Взяття на облік державними реєстраторами юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців реєстраційних справ за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців здійснюється у день отримання документів, надісланих відповідно до пункту 2 цього наказу.

Взяття на облік за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців реєстраційних справ юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, які змінили своє місцезнаходження / місце проживання на територію проведення антитерористичної операції до набрання чинності цим наказом, здійснюється державними реєстраторами юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, до яких відповідні юридичні особи або фізичні особи - підприємці звернулися за проведенням реєстраційної дії.

(пункт 3 доповнено абзацом другим згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 22.07.2015 р. N 1281/5)

Одночасно із взяттям на облік реєстраційної справи державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців складає акт про те, що відповідна реєстраційна справа в паперовому вигляді знаходиться в територіальному органі Міністерства юстиції України за попереднім місцем реєстрації.

(пункт 3 доповнено абзацом третім згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 22.07.2015 р. N 1281/5)

4. Виготовлення державними реєстраторами юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців електронних копій документів, поданих для проведення реєстраційних дій, визначених цим наказом, шляхом їх сканування здійснюється відповідно до частини дев'ятої статті 8 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців".

5. Державні реєстратори юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, які провели реєстраційні дії, визначені цим наказом (крім проведення реєстраційних дій щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб та місця проживання фізичних осіб - підприємців, місцезнаходженням / місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції), протягом трьох місяців після завершення антитерористичної операції забезпечують надсилання документів, поданих для проведення цих дій, державним реєстраторам юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців територіальних органів Міністерства юстиції України за місцезнаходженням / місцем проживання юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

(пункт 5 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 21.04.2015 р. N 576/5)

6. Установити, що до затвердження та введення в дію акта Кабінету Міністрів України, яким визначено перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, дія підпункту 2 та абзацу першого підпункту 3 пункту 1, пунктів 2 - 5 та абзацу другого пункту 8 цього наказу поширюється на юридичних осіб, фізичних осіб, які мають намір стати підприємцями, та фізичних осіб - підприємців, місцезнаходженням / місцем проживання яких є Донецька та Луганська області.

(пункт 6 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 21.04.2015 р. N 576/5)

7. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства юстиції України від 15 серпня 2014 року N 1355/5 "Про проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, місцезнаходженням / місцем проживання яких є Донецька та Луганська області", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20 серпня 2014 року за N 993/25770.

8. Державній реєстраційній службі України (Онищенко Г. В.) забезпечити:

надання державним підприємством "Інформаційно-ресурсний центр" (Личов О. В.) доступу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців державним реєстраторам юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців до реєстраційних справ юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, місцезнаходженням / місцем проживання яких є окупована територія та територія проведення антитерористичної операції, з метою проведення реєстраційних дій, визначених пунктом 1 цього наказу;

(абзац другий пункту 8 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 21.04.2015 р. N 576/5)

тимчасове припинення державним підприємством "Інформаційно-ресурсний центр" (Личов О. В.) доступу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців державним реєстраторам юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців стосовно проведення реєстраційних дій щодо зміни місцезнаходження / місця проживання юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців з інших територій України на окуповану територію та окремі території Луганської та Донецької областей, що визначені пунктом 1 наказу Міністерства юстиції України від 17 червня 2014 року N 953/5 "Про невідкладні заходи щодо захисту прав громадян на території проведення антитерористичної операції", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 червня 2014 року за N 640/25417 (із змінами).

(абзац третій пункту 8 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 21.04.2015 р. N 576/5)

9. Департаменту взаємодії з органами влади (Козловська Н. А.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

10. Цей наказ набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

11. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Бондарчука І. В.

 

Міністр

П. Петренко

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної
реєстраційної служби України

Г. Онищенко

Опрос