Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка взаимодействия Министерства социальной политики Украины и Фонда социальной защиты инвалидов по обеспечению инвалидов, детей-инвалидов, других лиц техническими и другими средствами реабилитации

Министерство социальной политики Украины
Порядок, Приказ от 08.10.2014 № 739
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

08.10.2014

м. Київ

N 739

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 жовтня 2014 р. за N 1320/26097

Про затвердження Порядку взаємодії Міністерства соціальної політики України та Фонду соціального захисту інвалідів із забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів, інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства соціальної політики України
 від 30 вересня 2020 року N 671)

Відповідно до пункту 53 Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 року N 321, та з метою вдосконалення механізму забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок взаємодії Міністерства соціальної політики України та Фонду соціального захисту інвалідів із забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів, інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації, що додається.

2. Департаменту соціального захисту інвалідів (Полякова О. Ю.) забезпечити подання в установленому порядку цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства соціальної політики України від 20 серпня 2012 року N 510 "Про затвердження Порядку взаємодії Міністерства соціальної політики України, Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України, Фонду соціального захисту інвалідів і промислового об'єднання "Укрпротез" із забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів, інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 14 вересня 2012 року за N 1585/21897.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Мущиніна В. В.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

Л. Денісова

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник
Міністра фінансів України -
керівник апарату

В. М. Матвійчук

Перший заступник Голови
СПО об'єднань профспілок

С. М. Кондрюк

Перший заступник Голови
Спільного представницького
органу сторони роботодавців
на національному рівні

О. Мірошниченко

 

ПОРЯДОК
взаємодії Міністерства соціальної політики України та Фонду соціального захисту інвалідів із забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів, інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації

1. Цей Порядок розроблено з метою ефективної реалізації державної політики в сфері забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів, інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації (далі - ТЗР).

2. Цей Порядок розроблено відповідно до Законів України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", "Про реабілітацію інвалідів в Україні", Положення про Міністерство соціальної політики України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року N 389 (зі змінами), Положення про Фонд соціального захисту інвалідів, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 14 квітня 2011 року N 129, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 28 квітня 2011 року за N 528/19266 (зі змінами), Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 року N 321 (зі змінами).

3. Фонд соціального захисту інвалідів (далі - Фонд) формує перелік ТЗР та надсилає його до органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим, що реалізує державну політику у сфері соціального захисту населення, структурних підрозділів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій з питань соціального захисту населення (далі - структурні підрозділи соціального захисту населення) для формування потреби на виготовлення, післягарантійний ремонт ТЗР інвалідам, дітям-інвалідам, іншим особам у кількісному вираженні.

4. Структурні підрозділи районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (крім мм. Києва та Севастополя) рад з питань соціального захисту населення (далі - органи соціального захисту населення) визначають кількісну потребу у ТЗР та подають до структурних підрозділів соціального захисту населення.

5. Структурні підрозділи соціального захисту населення щороку не пізніше 15 травня та 01 листопада надсилають Фонду узагальнену інформацію про кількісну потребу у ТЗР.

6. Фонд не пізніше 15 червня та 01 грудня здійснює обробку та обрахування у вартісному виразі інформації про кількісну потребу у ТЗР структурних підрозділів соціального захисту населення.

7. Після обробки та обрахування у вартісному вираженні інформації про кількісну потребу у ТЗР Фонд надсилає до Мінсоцполітики документи, що використовуються в бюджетному процесі.

8. За дорученням Мінсоцполітики Фонд збирає оперативну узагальнену інформацію від структурних підрозділів соціального захисту населення про кількісну потребу у ТЗР.

9. У разі зміни індивідуальних заявок інвалідів, дітей-інвалідів, інших осіб структурні підрозділи соціального захисту населення щомісяця до 05 числа надсилають Фонду уточнені дані про потребу у ТЗР, який щомісяця до 10 числа вносить зміни до договорів про забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів та інших осіб ТЗР.

10. Мінсоцполітики з урахуванням потреби у ТЗР визначає обсяги бюджетних коштів за напрямами їх використання у межах загального обсягу таких коштів та пріоритетні напрями їх використання.

11. Затверджений розподіл обсягів бюджетних коштів за напрямами їх використання Мінсоцполітики надсилає Фонду для визначення обсягів коштів у розрізі підприємств із забезпечення ТЗР та надання послуг з їх післягарантійного ремонту.

12. Мінсоцполітики відповідно до Кваліфікаційних вимог до підприємств-кандидатів усіх форм власності на виготовлення, поставку, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації, затверджених наказом Мінсоцполітики від 18 квітня 2012 року N 215, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14 червня 2012 року за N 961/21273, визначає підприємства, які можуть безкоштовно забезпечувати індивідуальні заявки інвалідів, дітей-інвалідів, інших окремих категорій населення на виготовлення та післягарантійний ремонт ТЗР.

13. Фонд щомісяця до 10 числа місяця, наступного за звітним, надає Мінсоцполітики інформацію про використання коштів, перерахованих підприємствам, що здійснюють забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення ТЗР.

 

Директор Департаменту
соціального захисту інвалідів

О. Полякова

Опрос