Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Порядок регистрации выпуска акций акционерных обществ, создаваемых в процессе приватизации и корпоратизации (относительно упрощения порядка открытия бизнеса)

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 30.09.2014 № 1289
действует с 07.11.2014

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

30.09.2014

м. Київ

N 1289

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 жовтня 2014 р. за N 1299/26076

Про внесення зміни до Порядку реєстрації випуску акцій акціонерних товариств, що створюються у процесі приватизації та корпоратизації (щодо спрощення порядку відкриття бізнесу)

Відповідно до пунктів 1, 3, 5 частини другої статті 7, пункту 13 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", статей 1, 4, 5 Закону України "Про акціонерні товариства" та з метою приведення нормативно-правового акта Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку у відповідність до Закону України від 15 квітня 2014 року N 1206-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу" Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміну до Порядку реєстрації випуску акцій акціонерних товариств, що створюються у процесі приватизації та корпоратизації, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 лютого 2013 року N 248, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2013 року за N 461/22993, доповнивши його новим пунктом такого змісту:

"10. Документи (їх копії), які подаються відповідно до цього Порядку до органу реєстрації та мають бути засвідчені печаткою (печатками), потребують такого засвідчення у разі наявності відповідної(их) печатки (печаток).".

2. Департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів (А. Папаіка) забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Управлінню інформаційних технологій та діловодства (А. Заїка) забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

4. Управлінню внутрішнього аудиту та комунікацій (О. Збаражська) забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

5. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку А. Амеліна.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

ПОГОДЖЕНО:

 

В. о. Голови Фонду
державного майна України

Д. М. Парфененко

 

Опрос