Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в нормативно-правовой акт

Фонд государственного имущества
Приказ от 29.09.2014 № 2345
Утратил силу

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.09.2014

м. Київ

N 2345

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 жовтня 2014 р. за N 1296/26073

Про внесення змін до нормативно-правового акта

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Фонду державного майна України
 від 17 квітня 1998 року N 772
згідно з наказом Фонду державного майна України
 від 22 травня 2018 року N 675)

З метою приведення нормативно-правового акта Фонду державного майна України у відповідність із вимогами Закону України від 13 травня 2014 року N 1253-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо засвідчення вірності копій документів і виписок з них та справжності підпису на документах"

НАКАЗУЮ:

1. Внести до Порядку подання та розгляду заяви про включення до переліку об'єктів, що підлягають приватизації, та заяви про приватизацію щодо об'єктів державної власності груп А, Д та Ж, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 17 квітня 1998 року N 772, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 червня 1998 року за N 400/2840 (у редакції наказу Фонду державного майна України від 02 квітня 2012 року N 437) (далі - Порядок), такі зміни:

1) абзац другий підпункту "б" пункту 2.2 розділу II Порядку викласти в такій редакції:

"копії установчих документів (легалізовані та перекладені - для нерезидентів) (копію відповідного рішення органу місцевого самоврядування - для органів місцевого самоврядування), засвідчені нотаріально або посадовою особою відповідного органу приватизації;";

2) у додатку 1 до Порядку абзац перший в частині "Для юридичної особи" розділу "Документи" викласти в такій редакції:

" Копії установчих документів (легалізовані та перекладені - для нерезидентів) (копію відповідного рішення органу місцевого самоврядування - для органів місцевого самоврядування), засвідчені нотаріально або посадовою особою відповідного органу приватизації, на ___ арк. в 1 прим.";

3) у додатку 2 до Порядку абзац перший в частині "Для юридичної особи" розділу "Документи" викласти в такій редакції:

" Копії установчих документів (легалізовані та перекладені - для нерезидентів) (копію відповідного рішення органу місцевого самоврядування - для органів місцевого самоврядування), засвідчені нотаріально або посадовою особою відповідного органу приватизації, на ___ арк. в 1 прим.".

2. Управлінню продажу об'єктів малої приватизації та ЄМК в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

В. о. Голови Фонду

Д. Парфененко

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної служби України
з питань регуляторної політики
та розвитку підприємництва

М. Ю. Бродський

Опрос