Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Администрации Государственной службы специальной связи и защиты информации Украины от 19 августа 2008 года N 135

Администрация Государственной службы специальной связи и защиты информации Украины
Приказ от 09.09.2014 № 448
Утратил силу

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

09.09.2014

м. Київ

N 448

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 вересня 2014 р. за N 1151/25928

Про внесення змін до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 19 серпня 2008 року N 135

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Адміністрації Державної служби
 спеціального зв'язку та захисту інформації України від 19 серпня 2008 року N 135

згідно з наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
 від 30 червня 2016 року N 410)

Відповідно до Законів України "Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України", "Про засади державної мовної політики" та з метою приведення нормативно-правового акта Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України у відповідність із законодавством України

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміну до пункту 2 наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 19 серпня 2008 року N 135 "Про затвердження Інструкції про порядок розгляду звернень та організацію проведення особистого прийому громадян у Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 вересня 2008 року за N 840/15531, виклавши його в такій редакції:

"2. Керівникам територіальних органів Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Головного управління урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, підрозділів урядового фельд'єгерського зв'язку, територіальних підрозділів, закладів, установ і організацій Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України організувати розгляд звернень та особистий прийом громадян згідно з цією Інструкцією.".

2. Затвердити Зміни до Інструкції про порядок розгляду звернень та організацію проведення особистого прийому громадян у Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, затвердженої наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 19 серпня 2008 року N 135, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 11 вересня 2008 року за N 840/15531, що додаються.

3. Начальнику Управління зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України подати цей наказ у встановленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з 01 листопада 2014 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Служби

В. П. Звєрєв

 

ЗМІНИ
до Інструкції про порядок розгляду звернень та організацію проведення особистого прийому громадян у Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України

1. У тексті Інструкції цифру та слова "5 відділ (взаємодії з громадськими організаціями та засобами масової інформації, організації опрацювання звернень громадян) Департаменту організації та контролю службової діяльності" у всіх відмінках замінити цифрою та словами "1 відділ (взаємодія з громадськими організаціями, організація опрацювання звернень громадян) Управління зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації" у відповідних відмінках.

2. Пункт 1.1 глави 1 викласти в такій редакції:

"1.1. Ця Інструкція визначає єдиний порядок обліку, реєстрації, розгляду і вирішення пропозицій (зауважень), заяв (клопотань) та скарг (далі - звернення) військовослужбовців, державних службовців та інших працівників Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, членів їх сімей, а також інших громадян України, осіб, які не є громадянами України і законно перебувають на території України (далі - громадяни), контролю за строками виконання, а також організацію прийому громадян в Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, її територіальних органах, Головному управлінні урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, підрозділах урядового фельд'єгерського зв'язку, територіальних підрозділах, закладах, установах і організаціях Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (далі - органи та підрозділи Держспецзв'язку).".

3. Главу 3 доповнити новим пунктом такого змісту:

"3.8. Відповідь на звернення громадян готується з урахуванням вимог статті 11 Закону України "Про засади державної мовної політики".".

4. Главу 5 доповнити новим пунктом такого змісту:

"5.11. Спілкування під час особистого прийому громадян ведеться з урахуванням вимог статті 11 Закону України "Про засади державної мовної політики".".

 

Начальник Управління
зв'язків з громадськістю та
засобами масової інформації
Адміністрації Державної служби
спеціального зв'язку та
захисту інформації України

В. А. Кукса

Опрос