Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Министерства обороны Украины и Министерства образования и науки Украины от 20.08.2001 N 285/602

Минобороны, Министерство образования и науки Украины (2)
Приказ от 18.08.2014 № 538/941
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

18.08.2014

м. Київ

N 538/941

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
08 вересня 2014 р. за N 1092/25869

Про внесення змін до наказу Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 20.08.2001 N 285/602

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства оборони України,
 Міністерства освіти і науки України
 від 20 серпня 2001 року N 285/602
згідно з
 наказом Міністерства оборони України,
Міністерства освіти і науки України
 від 27 січня 2015 року N 37/51)

Відповідно до Законів України "Про освіту", "Про вищу освіту", та "Про наукову та науково-технічну діяльність"

НАКАЗУЄМО:

1. У назві та пункті 1 наказу Міністерства оборони України, Міністерства освіти і науки України від 20 серпня 2001 року N 285/602 "Про затвердження Інструкції про порядок заміщення вакантних посад командування, наукових, науково-педагогічних (педагогічних) працівників у вищих військових навчальних закладах (військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів) на конкурсній основі", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2001 року за N 792/5983 (із змінами), слова "посад командування" замінити словами "посад командування (керівного складу)".

2. Затвердити Зміни до Інструкції про порядок заміщення вакантних посад командування (керівного складу), наукових, науково-педагогічних (педагогічних) працівників у вищих військових навчальних закладах (військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів) на конкурсній основі, затвердженої наказом Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 20 серпня 2001 року N 285/602, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2001 року за N 792/5983 (із змінами), що додаються.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр оборони України
генерал-полковник

В. В. Гелетей

Міністр освіти і науки
України

С. М. Квіт

 

ЗМІНИ
до Інструкції про порядок заміщення вакантних посад командування (керівного складу), наукових, науково-педагогічних (педагогічних) працівників у вищих військових навчальних закладах (військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів) на конкурсній основі

У розділі 1:

пункт 1.1 після слів "факультети (кафедри) військової підготовки вищих навчальних закладів" доповнити словами ", відділення військової підготовки";

пункт 1.5 викласти в такій редакції:

"1.5. Посади командування (керівного складу), наукових, науково-педагогічних (педагогічних) працівників у вищих військових навчальних закладах (військових навчальних підрозділах) заміщуються особами офіцерського складу та працівниками Збройних Сил України, які призначаються на ці посади за підсумками конкурсу.

Відповідно до чинного законодавства при прийнятті на роботу з працівниками Збройних Сил України може укладатися безстроковий, строковий трудовий договір, у тому числі контракт.

Строк строкового трудового договору встановлюється за погодженням сторін. Вносити пропозиції щодо строку трудового договору має право кожна із сторін.

Особи офіцерського складу, які попередньо були призначені на зазначені посади, але не були переобрані за конкурсом, призначаються наказами по особовому складу відповідних командирів (начальників) для проходження військової служби відповідно до чинного законодавства.".

 

Директор Департаменту
військової освіти та науки
Міністерства оборони України
генерал-майор

І. В. Толок

Директор Департаменту
вищої освіти Міністерства
освіти і науки України

Ю. М. Коровайченко

Опрос