Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к некоторым приказам Министерства молодежи и спорта Украины

Министерство молодежи и спорта Украины
Приказ от 15.08.2014 № 2674
редакция действует с 24.02.2017

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.08.2014

м. Київ

N 2674

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
05 вересня 2014 р. за N 1085/25862

Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства молоді та спорту України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства молоді та спорту України
 від 29 грудня 2016 року N 4739

Відповідно до статті 42 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства України

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до деяких наказів Міністерства молоді та спорту України, що додаються.

2. Департаменту олімпійського спорту забезпечити подання в установленому порядку цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Д. С. Булатов

ПОГОДЖЕНО:

 

Президент Української спортивної
федерації інвалідів з вадами
розумового і фізичного розвитку

О. А. Скугарева

Президент Спортивної
федерації глухих України

Л. Ф. Касіцький

Президент Спортивної федерації
незрячих в України

Л. В. Жильцова

Президент Української федерації
спорту інвалідів з УОРА

О. А. Зайцева

 

ЗМІНИ
до деяких наказів Міністерства молоді та спорту України

1. У пункті 7 розділу III та пункті 1 розділу VI Положення про Єдину спортивну класифікацію України, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 11 жовтня 2013 року N 582, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 листопада 2013 року за N 1861/24393, слово "класифікаційних" замінити словом "кваліфікаційних".

2. Пункт 2 втратив чинність

3. У наказі Міністерства молоді та спорту України від 17 квітня 2014 року N 1258 "Про затвердження Класифікаційних норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України з олімпійських видів спорту", зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 08 травня 2014 року за N 488/25265:

1) у заголовку, пунктах 1 та 2 наказу слова "Класифікаційних норм та вимог", "Класифікаційні норми та вимоги" замінити відповідно словами "Кваліфікаційних норм та вимог" та "Кваліфікаційні норми та вимоги";

2) у заголовку Класифікаційних норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України з олімпійських видів спорту, затверджених цим наказом, та додатках до них слова "Класифікаційні норми та вимоги", "класифікаційна таблиця", "класифікаційні вимоги" в усіх відмінках та числах замінити відповідно словами "Кваліфікаційні норми та вимоги", "кваліфікаційна таблиця", "кваліфікаційні вимоги" у відповідних відмінках та числах.

4. У наказі Міністерства молоді та спорту України від 24 квітня 2014 року N 1305 "Про затвердження Класифікаційних норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України з неолімпійських видів спорту", зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 14 травня 2014 року за N 497/25274:

1) у заголовку, пунктах 1 та 2 наказу слова "Класифікаційних норм та вимог", "Класифікаційні норми та вимоги" замінити відповідно словами "Кваліфікаційних норм та вимог", "Кваліфікаційні норми та вимоги";

2) у заголовку Класифікаційних норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України з неолімпійських видів спорту, затверджених цим наказом, та додатках до них слова "Класифікаційні норми та вимоги", "класифікаційна таблиця", "класифікаційний норматив" в усіх відмінках та числах замінити відповідно словами "Кваліфікаційні норми та вимоги", "кваліфікаційна таблиця", "кваліфікаційний норматив" у відповідних відмінках та числах.

 

Заступник директора департаменту
олімпійського спорту - начальник
відділу циклічних та швидкісно-силових
літніх олімпійських видів спорту

Л. М. Мирський

Опрос