Идет загрузка документа (11 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перечней должностей и условий зачисления военнослужащим воинских частей и подразделений (отрядов) Национальной гвардии Украины выслуги лет для назначения пенсий на льготных условиях (один месяц службы за полтора месяца)

МВД
Перечень, Приказ от 05.08.2014 № 771
действует с 02.09.2014

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.08.2014

м. Київ

N 771

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 серпня 2014 р. за N 986/25763

Про затвердження переліків посад та умов зарахування військовослужбовцям військових частин та підрозділів (загонів) Національної гвардії України вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах (один місяць служби за півтора місяця)

Відповідно до Закону України "Про Національну гвардію України", підпункту "в" пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року N 393 "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей" (із змінами)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1) Перелік посад та умов зарахування військовослужбовцям підрозділів (загонів) спеціального призначення Національної гвардії України вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах (один місяць служби за півтора місяця), що додається.

2) Перелік посад та умов зарахування військовослужбовцям військових частин і підрозділів Національної гвардії України з охорони дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних організацій в Україні вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах (один місяць служби за півтора місяця), що додається.

3) Перелік посад та умов зарахування військовослужбовцям, які виконують обов'язки з конвоювання осіб, узятих під варту та/або засуджених до позбавлення волі, у тому числі під час їх екстрадиції, а також забезпечують охорону осіб, які тримаються під вартою, під час судових засідань у судах, вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах (один місяць служби за півтора місяця), що додається.

2. Установити, що військовослужбовцям Національної гвардії України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року N 393 "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей" на пільгових умовах зараховується весь час проходження служби на відповідних посадах.

3. Порядок обліку участі військовослужбовців у службі з конвоювання установлюється командувачем Національної гвардії України.

4. Визнати такими, що втратили чинність:

1) наказ Міністерства внутрішніх справ України від 20 липня 2011 року N 443 "Про затвердження Переліків посад та умов зарахування військовослужбовцям внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах (один місяць служби за півтора місяця)", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18 серпня 2011 року за N 981/19719;

2) наказ Міністерства внутрішніх справ України від 26 березня 2013 року N 287 "Про затвердження Переліку посад та умов зарахування військовослужбовцям підрозділів з конвоювання внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах (один місяць служби за півтора місяця)", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 10 квітня 2013 року за N 596/23128.

5. Головному управлінню Національної гвардії України забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

А. Б. Аваков

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр
соціальної політики України

Л. Денісова

 

ПЕРЕЛІК
посад та умов зарахування військовослужбовцям підрозділів (загонів) спеціального призначення Національної гвардії України вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах (один місяць служби за півтора місяця)

1. Перелік посад (за всіма військово-обліковими спеціальностями):

водій;

водолаз;

гранатометник;

діловод;

дресирувальник;

заряджаючий;

заступник командира: батальйону, взводу, загону, роти;

заступник начальника штабу;

інструктор;

інструктор-оператор;

командир: батальйону, відділення, взводу, гранатомета, групи, загону, машини, роти;

кулеметник;

лікар-травматолог;

лікар спеціаліст-фізіолог;

механік;

механік-водій;

молодший інструктор;

молодший помічник начальника військового наряду;

навідник;

начальник оперативного відділення;

начальник відділення бойової та спеціальної підготовки;

начальник відділення виховної роботи;

начальник групи бойової та спеціальної підготовки;

начальник групи виховної роботи;

начальник інженерної служби;

начальник служби радіаційного, хімічного та біологічного захисту;

начальник медичної служби;

начальник кінологічної служби;

начальник фізичної підготовки і спорту;

начальник розвідки;

начальник служби собак;

начальник зв'язку;

начальник вузла зв'язку;

начальник військового наряду;

офіцер групи бойової та спеціальної підготовки;

офіцер загону;

офіцер-психолог;

перший заступник командира: батальйону, загону;

помічник гранатометника;

помічник начальника військового наряду;

помічник начальника штабу з організації кінологічної служби;

радіотелеграфіст;

радіотелефоніст;

розвідник;

санітарний інструктор;

сапер;

снайпер;

старший офіцер - інструктор;

старший офіцер оперативного відділення;

старший офіцер групи бойової та спеціальної підготовки;

старший офіцер групи виховної роботи;

старший офіцер відділення виховної роботи;

старший офіцер загону;

старший офіцер-психолог;

старший помічник начальника оперативного відділення;

старший помічник начальника відділення бойової та спеціальної підготовки;

старший: водій, водолаз, дресирувальник, інструктор, механік, оператор, офіцер, радіотелеграфіст, розвідник, стрілець, стрілець-кулеметник, хімік, хімік-розвідник;

старшина;

стрілець;

технік (начальник мобільної групи зв'язку);

фельдшер;

хімік;

хімік-дегазатор;

хімік-дезінфектор;

хімік-розвідник.

2. Служба на пільгових умовах зараховується з дня призначення (переміщення) по день звільнення військовослужбовця з посади, визначеної цим Переліком, згідно з наказом.

3. Не зараховується в пільговому обчисленні строк перебування військовослужбовця в розпорядженні відповідних командирів (начальників) підрозділів (загонів) спеціального призначення.

4. Військовослужбовцям за всіма військово-обліковими спеціальностями, посади яких не ввійшли до цього Переліку, зарахування служби на пільгових умовах проводиться за час їх безпосередньої участі в спеціальних операціях.

5. У цьому Переліку термін "підрозділ (загін)" вживається в такому значенні - організаційно-штатна одиниця: окремий батальйон, рота, взвод, відділення, група.

 

Командувач
Національної гвардії України
генерал-лейтенант

С. Т. Полторак

Опрос