Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выплате вознаграждения военнослужащим, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел, резервистам и работникам (невоеннослужащим) летного, летно-подъемного, инженерно-технического состава авиации и водителям автотранспортных средств Национальной гвардии Украины

МВД
Приказ от 23.07.2014 № 719
редакция действует с 23.12.2014

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

23.07.2014

м. Київ

N 719

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
08 серпня 2014 р. за N 939/25716

Про виплату винагороди військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, резервістам та працівникам (невійськовослужбовцям) льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації та водіям автотранспортних засобів Національної гвардії України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 18 листопада 2014 року N 1246
(зміни, внесені наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 18 листопада 2014 року N 1246, застосовуються з 
13 вересня 2014 року)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 червня 2014 року N 158 "Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2014 рік, та виділення коштів з резервного фонду державного бюджету"

НАКАЗУЮ:

1. Виплачувати військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, резервістам та працівникам (невійськовослужбовцям) льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації та водіям автотранспортних засобів Національної гвардії України за безпосередню участь в антитерористичних операціях, здійсненні заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбиття збройного нападу на об'єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільнення цих об'єктів у разі захоплення або спроби насильного заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою, починаючи з 01 травня 2014 року, винагороду в розмірі 100 відсотків місячного грошового забезпечення, але не менш ніж 3000 гривень у розрахунку на місяць.

Обчислення цієї винагороди здійснюється з розрахунку місячного грошового забезпечення або заробітної плати (у тому числі з урахуванням щомісячної додаткової грошової винагороди) за займаною особою вказаних вище категорій штатною посадою (останньою займаною штатною посадою) на час участі в зазначених операціях і заходах.

2. Винагороду виплачувати за час, обрахований із дня фактичного початку участі в операціях і заходах, зазначених у пункті 1 цього наказу, до дня завершення такої участі, в поточному місяці за минулий на підставі наказів командирів (начальників) органів військового управління (військових частин, закладів, установ, організацій) (командирам (начальникам) - наказів вищих командирів (начальників)), начальників органів внутрішніх справ.

Військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, резервістам та працівникам (невійськовослужбовцям) льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації та водіям автотранспортних засобів Національної гвардії України, евакуйованим у зв'язку з пораненнями (контузіями, травмами, каліцтвами), отриманими під час участі в зазначених операціях і заходах, виплата винагороди здійснюється також під час перебування на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров'я.

(пункт 2 доповнено абзацом другим згідно з наказом
 Міністерства внутрішніх справ України від 18.11.2014 р. N 1246,
 який застосовується з
13.09.2014 р.)

3. Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку МВС України (Тахтай О. В.) забезпечити подання наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з 01 травня 2014 року.

 

Міністр

А. Б. Аваков

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник Міністра соціальної
політики України

В. С. Ярошенко

Голова професійної спілки
атестованих працівників
органів внутрішніх справ України

А. С. Онищук

Опрос