Идет загрузка документа (14 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка работы "горячей" телефонной линии Министерства молодежи и спорта Украины

Министерство молодежи и спорта Украины
Порядок, Приказ от 22.07.2014 № 2409
действует с 26.08.2014

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.07.2014

м. Київ

N 2409

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
05 серпня 2014 р. за N 919/25696

Про затвердження Порядку роботи "гарячої" телефонної лінії Міністерства молоді та спорту України

Відповідно до Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07 лютого 2008 року N 109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" та з метою удосконалення існуючого механізму реалізації конституційного права громадян на звернення, забезпечення відкритості та прозорості діяльності Міністерства молоді та спорту України, оперативного реагування на звернення та налагодження зворотного зв'язку з громадянами, підприємствами, установами, організаціями та об'єднаннями громадян за єдиним телефонним номером

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок роботи "гарячої" телефонної лінії Міністерства молоді та спорту України, що додається.

2. Відділу контролю, діловодства та звернень громадян (Гончарова Т. О.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (зі змінами).

3. Сектору взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації (Веркалець А. В.) забезпечити оприлюднення цього наказу на веб-сайті Міністерства молоді та спорту України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр
молоді та спорту України

Д. С. Булатов

 

ПОРЯДОК
роботи "гарячої" телефонної лінії Міністерства молоді та спорту України

1. Метою "гарячої" телефонної лінії Міністерства молоді та спорту України є удосконалення існуючого механізму реалізації конституційного права громадян на звернення, забезпечення відкритості та прозорості діяльності Мінмолодьспорту, оперативного реагування на звернення та налагодження зворотного зв'язку з громадянами, підприємствами, установами, організаціями та об'єднаннями громадян за єдиним телефонним номером.

2. Цей Порядок розроблений відповідно до статті 40 Конституції України, Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07 лютого 2008 року N 109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", інших нормативно-правових актів.

3. Цей Порядок визначає механізми прийому, розгляду та надання відповідей на звернення, які надходять на "гарячу" телефонну лінію.

4. Посадові особи, які забезпечують роботу "гарячої" телефонної лінії, у своїй діяльності керуються Конституцією України, Законами України "Про звернення громадян", "Про державну службу", Указом Президента України від 07 лютого 2008 року N 109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", Положенням про Міністерство молоді та спорту України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року N 220, іншими нормативно-правовими актами та цим Порядком.

5. "Гаряча" телефонна лінія працює в адміністративній будівлі Мінмолодьспорту за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 42; щодня (крім вихідних та неробочих днів): понеділок - четвер - з 09.00 до 18.00, п'ятниця - з 09.00 до 16.45 за телефоном 289-01-59.

6. Роботу "гарячої" телефонної лінії забезпечує відділ контролю, діловодства та звернень громадян.

7. Ефективність функціонування "гарячої" телефонної лінії забезпечується взаємодією структурних підрозділів Мінмолодьспорту, а також підприємств, установ та організацій, що віднесені до сфери управління Мінмолодьспорту.

8. Усі звернення, що надійшли на "гарячу" телефонну лінію, реєструються відділом контролю, діловодства та звернень громадян у день їх надходження, і на кожне звернення заповнюється картка звернення громадянина на "гарячу" телефонну лінію Міністерства молоді та спорту України згідно з додатком до цього Порядку.

9. Діловодство за зверненнями громадян, що надійшли на "гарячу" телефонну лінію, ведеться відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року N 348 (зі змінами).

10. Питання, з якими звертається громадянин, за можливості вирішуються під час телефонної розмови.

11. Усі звернення, що потребують детальнішого вивчення, після реєстрації передаються на розгляд керівництву та, відповідно до наданого доручення, структурному підрозділу Мінмолодьспорту для вирішення по суті.

12. Строк розгляду не повинен перевищувати строків, які визначені чинним законодавством.

13. Звернення, що потребують детальнішого вивчення, розглядаються в такому самому порядку, що й письмові звернення, відповідно до Закону України "Про звернення громадян".

14. Звернення громадян, які мають установлені законодавством пільги, розглядаються в першочерговому порядку.

15. Якщо питання, з яким звернувся громадянин, не належить до компетенції Мінмолодьспорту, особа, яка здійснює прийом телефонного звернення, пояснює громадянину, до якого державного органу або органу місцевого самоврядування, підприємства, організації чи установи доцільно звернутися і за можливості надає адресу, номер телефону.

16. Контроль за вчасним розглядом звернень громадян, що надійшли на "гарячу" телефонну лінію, здійснює відділ контролю, діловодства та звернень громадян.

17. За результатами роботи зі зверненнями громадян, що надходять на "гарячу" телефонну лінію, відділ контролю, діловодства та звернень громадян готує аналітичну інформацію та подає її на розгляд керівництву Мінмолодьспорту щомісяця до 5 числа наступного місяця.

18. Оприлюднення інформації щодо роботи "гарячої" телефонної лінії забезпечує сектор взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації.

 

Начальник відділу контролю,
діловодства та звернень громадян

Т. Гончарова

 

КАРТКА
звернення громадянина на "гарячу" телефонну лінію Міністерства молоді та спорту України

N
з/п

Найменування поля

Зміст поля

1

2

3

1

Дата та час отримання звернення

 

2

Реєстраційний номер звернення

 

3

Прізвище, ініціали працівника, який прийняв звернення

 

4

Тип звернення
(пропозиція, заява, скарга)

 

5

Тема звернення
(питання молоді, фізичної культури і спорту, фінансові питання, запити на публічну інформацію, корупційні дії, інші)

 

6

Прізвище заявника

 

7

Ім'я заявника

 

8

По батькові заявника

 

9

Категорія заявника
(Герой Радянського Союзу, Герой Соціалістичної Праці, інвалід ВВВ тощо)

 

10

Місце проживання / місце реєстрації, телефон

 

11

Зміст звернення

 

12

Регіон, якого стосується звернення (Автономна Республіка Крим, область, м. Київ, м. Севастополь)

 

13

Додаткове опрацювання
(так, ні)

 

14

Результат опрацювання

 

15

Направлено на розгляд

 

____________

Опрос