Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к перечням специальностей и специализаций, по которым осуществляется подготовка военных специалистов в высших военных учебных заведениях и военных учебных подразделениях высших учебных заведений по соответствующим образовательно-квалификационными уровням [СОДЕРЖАНИЕ]

Минобороны
Приказ от 16.07.2014 № 462
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

16.07.2014

м. Київ

N 462

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
04 серпня 2014 р. за N 908/25685

Про затвердження змін до переліків спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюється підготовка військових фахівців у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів за відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями

Зміст

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності наказом Міністерства оборони України
 від 19 червня 2012 року N 408 згідно з
 наказом Міністерства оборони України
 від 24 березня 2016 року N 158)

1. Наказ Міністерства оборони України "Про затвердження змін до переліків спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюється підготовка військових фахівців у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів за відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями" від 16 липня 2014 року N 462.

- Зміни до Переліку галузей знань, напрямів, спеціальностей та спеціалізацій підготовки військових фахівців у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

2. Зміни до Переліку спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюється підготовка військових фахівців у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста і магістра.

____________

Опрос