Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Условиям приема в высшие учебные заведения Украины в 2014 году

Министерство образования и науки Украины (2)
Приказ от 26.06.2014 № 759
действует с 08.07.2014

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

26.06.2014

м. Київ

N 759

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
01 липня 2014 р. за N 710/25487

Про затвердження Змін до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році

Відповідно до статті 18 Закону України "Про вищу освіту", на виконання пункту 3 розділу 6 витягу з протоколу N 39 засідання Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 року, пункту 3 протоколу наради у Кабінеті Міністрів України, проведеної Віце-прем'єр-міністром України Сичем О. М., від 19 червня 2014 року

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 29 жовтня 2013 року N 1510, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31 жовтня 2013 року за N 1855/24387 (із змінами), що додаються.

2. Департаменту вищої освіти (Коровайченко Ю. М.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України у встановленому законодавством порядку.

3. Управлінню взаємодії з громадськістю та забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба) (Загоруйко Ю. А.) зробити відмітку в справах архіву у встановленому порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Совсун І. Р.

 

Міністр

С. М. Квіт

 

Зміни
до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році

Доповнити ці Умови після розділу VII новим розділом VIII такого змісту:

"VIII. Особливості прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання до вищих навчальних закладів, розташованих на території Донецької та Луганської областей, осіб, що проживають на території Донецької та Луганської областей

1. Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання до вищих навчальних закладів, розташованих на території Донецької та Луганської областей, осіб, що проживають на території Донецької та Луганської областей, визначаються Правилами прийому з дотриманням вимог пунктів 2 - 11 цього розділу.

2. Прийом заяв та документів у паперовій або електронній формі розпочинається 11 липня.

3. Прийом заяв та документів у паперовій або електронній формі від вступників, що проживають на території Донецької та Луганської областей, на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти закінчується о 12.00 годині 15 вересня, крім випадків, передбачених пунктами 4, 5 і 11 цього розділу.

4. Прийом заяв та документів від вступників, що проживають на території Донецької та Луганської областей, які вступають на основі повної загальної середньої освіти і проходять співбесіду відповідно до розділу XII цих Умов, складають вступні екзамени у вищих навчальних закладах відповідно до пунктів 1 і 2 розділу IX цих Умов, закінчується о 18.00 годині 07 вересня. Співбесіди та вступні екзамени проводяться з 08 вересня до 15 вересня.

5. Прийом заяв та документів від осіб, що проживають на території Донецької та Луганської областей, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах відповідно до пунктів 3, 5 розділу VII цих Умов, закінчується 07 вересня. Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 04 вересня до 15 вересня.

6. Прийом заяв та документів від вступників, що проживають на території Донецької та Луганської областей, які вступають на навчання на основі базової загальної середньої освіти, закінчується 07 вересня. Вступні екзамени проводяться з 08 вересня до 15 вересня.

7. Рейтинговий список вступників, що проживають на території Донецької та Луганської областей, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, оприлюднюється не пізніше 12.00 години 16 вересня.

8. Перший строк вибору вступниками, що проживають на території Донецької та Луганської областей, місця навчання закінчується о 18.00 годині 18 вересня. Оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 12.00 години 19 вересня.

Другий строк вибору вступниками, що проживають на території Донецької та Луганської областей, місця навчання закінчується о 18.00 годині 21 вересня. Оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 12.00 години 22 вересня.

Третій строк вибору вступниками, що проживають на території Донецької та Луганської областей, місця навчання закінчується о 18.00 годині 24 вересня.

9. Зарахування вступників, що проживають на території Донецької та Луганської областей, на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти відбувається:

за державним замовленням не пізніше 15.00 години 25 вересня;

за кошти фізичних та юридичних осіб (за умови виконання державного замовлення відповідного напряму (спеціальності)) не пізніше 01 жовтня.

10. Прийом заяв та документів від вступників, що проживають на території Донецької та Луганської областей, які вступають на навчання за скороченими програмами підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста та бакалавра відповідно до пунктів 5, 6 розділу III цих Умов, закінчується о 18.00 годині 07 вересня. Фахові вступні випробування проводяться з 04 вересня до 15 вересня.

11. Строки прийому від вступників, що проживають на території Донецької та Луганської областей, заяв та документів на навчання за вечірньою і заочною формами навчання, а також на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста, магістра (на основі базової або повної вищої освіти) визначаються відповідно до пунктів 11, 12 розділу V цих Умов.".

У зв'язку з цим розділи VIII - XXIII вважати розділами IX - XXIV відповідно.

 

Директор департаменту вищої освіти

Ю. М. Коровайченко

Опрос