Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Описания бланка выписки, извлечения и справки из Единого государственного реестра юридических лиц и физических лиц - предпринимателей

Минюст
Приказ от 07.04.2014 № 598/5
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

07.04.2014

м. Київ

N 598/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
09 квітня 2014 р. за N 396/25173

Про затвердження Опису бланка виписки, витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України
 від 31 березня 2015 року N 466/5)

Відповідно до частини другої статті 21 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 року N 955 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 14 травня 2012 р. N 456" та пункту 9 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року N 395,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Опис бланка виписки, витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, що додається.

2. Установити, що:

залишки бланків виписки, витягу, довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, технічний опис яких затверджено наказом Міністерства юстиції України від 09 лютого 2012 року N 225/5 "Про бланки виписки, витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 09 лютого 2012 року за N 198/20511, використовуються до повного їх витрачання;

зберігання, облік та звітність щодо витрачання бланків виписки, витягу, довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, технічний опис яких затверджено наказом Міністерства юстиції України від 09 лютого 2012 року N 225/5 "Про бланки виписки, витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 09 лютого 2012 року за N 198/20511, здійснюються відповідно до Інструкції про порядок замовлення, постачання, обліку та звітності щодо витрачання бланків виписки, витягу, довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 09 лютого 2012 року N 225/5, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 09 лютого 2012 року за N 199/20512 (із змінами).

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства юстиції України від 09 лютого 2012 року N 225/5 "Про бланки виписки, витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09 лютого 2012 року за N 198/20511 (із змінами).

4. Державній реєстраційній службі України (Алексєєв І. С.) забезпечити приведення державним підприємством "Інформаційно-ресурсний центр" (Малютін Г. А.) програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців у відповідність до пункту 4 Опису бланка виписки, витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, затвердженого цим наказом.

5. Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову Державної реєстраційної служби України Алексєєва І. С.

 

Міністр

П. Петренко

ПОГОДЖЕНО:

 

Генеральний директор
державного підприємства
"Інформаційний центр"
Міністерства юстиції України

Л. В. Богданов

Голова
Державної реєстраційної
служби України

І. С. Алексєєв

Міністр фінансів України

О. Шлапак

 

Опис
бланка виписки, витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

1. Бланк виписки, витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (далі - бланк) виготовляється на білому папері формату А4.

2. У верхній частині бланка в центрі друкується схематичне зображення малого Державного Герба України.

3. Слова "Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" друкуються у верхній частині бланка в один рядок; слова "Державна реєстраційна служба України" друкуються у верхній частині бланка у два рядки після слів "Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців".

4. Друк реквізитів, визначених пунктами 2, 3 цього Опису, здійснюється програмними засобами ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців при виготовленні виписки, витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

 

В. о. директора Департаменту
взаємодії з органами влади

С. В. Мартиненко

Опрос