Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Порядок формирования и ведения Государственного реестра субъектов хозяйствования, осуществляющих прием и/или разборку утилизируемых транспортных средств

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (2)
Приказ от 24.02.2014 № 49
действует с 18.04.2014

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

24.02.2014

м. Київ

N 49

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
28 березня 2014 р. за N 372/25149

Про внесення зміни до Порядку формування та ведення Державного реєстру суб'єктів господарювання, які здійснюють приймання та/або розбирання транспортних засобів, що утилізуються

З метою приведення нормативно-правового акта Міністерства екології та природних ресурсів України у відповідність до статей 4, 5 Закону України "Про утилізацію транспортних засобів"

НАКАЗУЮ:

1. Пункт 3.2 розділу III Порядку формування та ведення Державного реєстру суб'єктів господарювання, які здійснюють приймання та/або розбирання транспортних засобів, що утилізуються, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 15 серпня 2013 року N 350, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 серпня 2013 року за N 1482/24014, доповнити новим підпунктом такого змісту:

"5) копію документа, що підтверджує наявність системи екологічного менеджменту, сертифікованої за стандартами Міжнародної організації із стандартизації (ISO) серії 1400 або за аналогічним національним стандартом.".

2. Департаменту екологічної безпеки та дозвільної системи Міністерства екології та природних ресурсів України (Гірман Ю. В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Сушка О. В.

 

Міністр

О. А. Проскуряков

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної служби України
з питань регуляторної політики
та розвитку підприємництва

М. Ю. Бродський

Опрос