Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении стоимости одного койко-дня путевки и стоимости путевки в государственное предприятие "Український дитячий центр "Молода гвардія"

Министерство социальной политики Украины
Приказ от 14.02.2014 № 67
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

14.02.2014

м. Київ

N 67

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
06 березня 2014 р. за N 350/25127

Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки та вартості путівки до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія"

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства соціальної політики України
 від 27 січня 2015 року N 71)

Відповідно до пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах "Артек" і "Молода гвардія", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 року N 227 (зі змінами),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити вартість одного ліжко-дня перебування дитини в державному підприємстві "Український дитячий центр "Молода гвардія" у сумі 232 (двісті тридцять дві) грн 88 коп. для путівок, які будуть придбані за рахунок коштів, передбачених за бюджетною програмою КПКВК 2501450 "Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах МДЦ "Артек" і ДЦ "Молода гвардія", та вартість путівки 4890 (чотири тисячі вісімсот дев'яносто) грн 48 коп.

2. Департаменту організації оздоровлення та санаторно-курортного лікування (Ралько Н. О.) та Департаменту фінансів та бухгалтерського обліку (Клименко А. А.) під час затвердження розподілу путівок на оздоровлення дітей у державному підприємстві "Український дитячий центр "Молода гвардія" керуватись пунктом 1 цього наказу.

3. Департаменту організації оздоровлення та санаторно-курортного лікування (Ралько Н. О.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства соціальної політики України від 31 січня 2013 року N 36 "Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки та вартості путівки до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 19 лютого 2013 року за N 293/22825.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату

В. Коломієць

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник Міністра
фінансів України

В. О. Коцюба

Опрос