Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении нормативной стоимости одного эксперточаса в 2014 году

МВД
Приказ от 31.01.2014 № 78
действует с 28.02.2014

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

31.01.2014

м. Київ

N 78

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 лютого 2014 р. за N 268/25045

Про встановлення нормативної вартості однієї експертогодини у 2014 році

Відповідно до пункту 12 постанови Кабінету Міністрів України від 01 липня 1996 року N 710 "Про затвердження Інструкції про порядок і розміри компенсації (відшкодування) витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів досудового розслідування, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів" та з метою впорядкування вартості проведення експертиз у підрозділах Експертної служби МВС України

НАКАЗУЮ:

1. Установити, що з урахуванням індексу споживчих цін (індекс інфляції) за 2013 рік нормативна вартість однієї експертогодини у 2014 році становить:

експертиза проста - 49,14 грн без ПДВ;

експертиза середньої складності - 61,49 грн без ПДВ;

експертиза особливої складності - 73,92 грн без ПДВ.

2. Начальникам науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів при головних управліннях, управліннях МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті забезпечити складання розрахунку вартості проведення експертиз згідно з установленою нормативною вартістю однієї експертогодини у 2014 році.

3. Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України (Жидков Д.В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Лекаря С. І. та начальника Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України генерал-майора міліції Жидкова Д. В.

 

Міністр
генерал внутрішньої служби України

В. Ю. Захарченко

Опрос