Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Критериев определения плательщиков для получения статуса "образцовый плательщик" и Программы поддержки плательщиков, получивших статус "образцовый плательщик" [СОДЕРЖАНИЕ]

Министерство доходов и сборов Украины
Порядок, Программа, Приказ от 31.12.2013 № 896
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

31.12.2013

м. Київ

N 896

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
08 лютого 2014 р. за N 260/25037

Про затвердження Критеріїв визначення платників для набуття статусу "зразковий платник" та Програми підтримки платників, які набули статусу "зразковий платник"

Зміст

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства фінансів України
 від 3 вересня 2015 року N 751)

1. Наказ Міністерства доходів і зборів України "Про затвердження Критеріїв визначення платників для набуття статусу "зразковий платник" та Програми підтримки платників, які набули статусу "зразковий платник" від 31 грудня 2013 року N 896.

- Критерії визначення платників для набуття статусу "зразковий платник".

2. Програма підтримки платників, які набули статусу "зразковий платник".

3. Порядок взаємодії структурних підрозділів Міністерства доходів і зборів України, головних управлінь Міністерства доходів і зборів України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, Міжрегіонального головного управління Міністерства доходів і зборів України - Центрального офісу з обслуговування великих платників та митниць Міністерства доходів і зборів України для забезпечення виконання Програми підтримки платників, які набули статусу "зразковий платник".

____________

Опрос