Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ МВД Украины от 07 декабря 2003 года N 1490

МВД
Приказ от 15.01.2014 № 27
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.01.2014

м. Київ

N 27

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
03 лютого 2014 р. за N 208/24985

Про внесення змін до наказу МВС України від 07 грудня 2003 року N 1490

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 7 грудня 2003 року N 1490
згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 31 липня 2019 року N 639)

Відповідно до Закону України "Про участь України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки", пунктів 57, 58 Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року N 383, постанови Кабінету Міністрів України від 22 травня 2013 року N 358 "Деякі питання фінансового забезпечення військовослужбовців внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ та осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, включених до складу національного персоналу для участі в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки" та з метою впорядкування механізму здійснення виплати грошової винагороди в іноземній валюті національному персоналу МВС України

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Інструкції щодо організації проходження служби працівниками органів внутрішніх справ, військовослужбовцями внутрішніх військ МВС України, які направлені для участі в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, затвердженої наказом МВС України від 07 грудня 2003 року N 1490, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 03 березня 2004 року за N 280/8879, що додаються.

2. Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку МВС України (Дєєва І. І.) забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Лекаря С. І.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр
генерал внутрішньої служби України

В. Ю. Захарченко

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Професійної спілки
атестованих працівників органів
внутрішніх справ України

А. С. Онищук

 

ЗМІНИ
до Інструкції щодо організації проходження служби працівниками органів внутрішніх справ, військовослужбовцями внутрішніх військ МВС України, які направлені для участі в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки

У розділі 5:

назву розділу викласти в такій редакції:

"5. Порядок забезпечення грошовим утриманням та щомісячною грошовою винагородою в іноземній валюті національного персоналу МВС України";

доповнити розділ новими пунктами такого змісту:

"5.5. Щомісячна грошова винагорода в іноземній валюті національному персоналу МВС України, що входить до складу спецпідрозділів та кінологічних миротворчих підрозділів МВС України (далі - спеціальні та кінологічні підрозділи), виплачується за рахунок бюджетної програми, за якою здійснюється забезпечення діяльності Міністерства внутрішніх справ України з підтримання миру і безпеки, якщо вказане передбачено меморандумом між Україною та міжнародною організацією, що здійснює керівництво місією.

5.6. Щомісячну грошову винагороду в іноземній валюті національному персоналу МВС України, що входить до складу спеціальних та кінологічних підрозділів, виплачувати з 15 до 20 числа поточного місяця за минулий місяць.

5.7. Проведення видатків на виплату щомісячної грошової винагороди в іноземній валюті національному персоналу МВС України, що входить до складу спеціальних та кінологічних підрозділів, здійснюється Національною академією внутрішніх справ України шляхом зарахування щомісячної грошової винагороди в іноземній валюті на банківські рахунки, відкриті в банках на ім'я цих осіб.

5.8. Для зарахування щомісячної грошової винагороди в іноземній валюті на банківські рахунки, відкриті в банках, командиру (начальнику) національного персоналу МВС України, що входить до складу спеціальних та кінологічних підрозділів, у строк до 10 числа поточного місяця подавати до Національної академії внутрішніх справ України відповідні списки із зазначенням конкретної суми винагороди.

5.9. Дати перетину державного кордону України визначати за відмітками Державної прикордонної служби України в паспортах громадян України для виїзду за кордон національного персоналу МВС України, що входить до складу спеціальних та кінологічних підрозділів, й оголошувати наказами відповідних командирів (начальників).

5.10. Національному персоналу МВС України, що входить до складу спеціальних та кінологічних підрозділів, щомісячну грошову винагороду в іноземній валюті виплачувати також за час проїзду іноземною територією до місця проходження служби та за час прийняття і здачі посад у межах установлених строків, виходячи з розмірів щомісячної грошової винагороди в іноземній валюті за тими посадами, які вони обіймали.

5.11. Виплату підйомної допомоги в іноземній валюті національному персоналу МВС України, що входить до складу спеціальних та кінологічних підрозділів, не здійснювати.

5.12. Національному персоналу МВС України, що входить до складу спеціальних та кінологічних підрозділів, щомісячну грошову винагороду в іноземній валюті також виплачувати за час після здачі справ та обов'язків за посадами по день відправлення рейсу літака (парома, ешелону) та за час проїзду по іноземній території по день перетину державного кордону України включно, виходячи з розмірів щомісячної грошової винагороди в іноземній валюті за тими посадами, які вони обіймали.

5.13. Особі з національного персоналу МВС України, що входить до складу спеціальних та кінологічних підрозділів, допущеній до тимчасового виконання обов'язків за вакантною посадою, виплату різниці в щомісячній грошовій винагороді в іноземній валюті за основною посадою і посадою, що тимчасово виконується, провадити з дня вступу в її виконання і по день припинення тимчасового виконання посади включно одночасно з виплатою щомісячної грошової винагороди в іноземній валюті за поточний місяць.

5.14. Виплату щомісячної грошової винагороди в іноземній валюті за час перебування у відпустці, а також відрядженні на території України національному персоналу МВС України, що входить до складу спеціальних та кінологічних підрозділів, не здійснювати.

5.15. Виплату встановлених Кабінетом Міністрів України надбавок до щомісячної грошової винагороди в іноземній валюті (у тому числі за виконання службових обов'язків у важких кліматичних умовах) національному персоналу МВС України, що входить до складу спеціальних та кінологічних підрозділів, здійснювати одночасно з виплатою щомісячної грошової винагороди в іноземній валюті в поточному місяці за минулий місяць.

5.16. У разі загибелі, смерті, зникнення безвісти особи з національного персоналу МВС України, що входить до складу спеціальних та кінологічних підрозділів, щомісячну грошову винагороду в іноземній валюті виплачувати по день загибелі, смерті, зникнення безвісти включно.

5.17. Для забезпечення першочергових потреб національного персоналу МВС України, що входить до складу спеціальних та кінологічних підрозділів, одноразово перед відправленням за межі України виплачувати аванс у розмірі 250 доларів США на одну особу (за бажанням одержувача), який утримувати під час нарахування щомісячної грошової винагороди в іноземній валюті за поточний місяць.".

 

Т. в. о. директора департаменту
фінансового забезпечення та
бухгалтерського обліку МВС України

І. І. Дєєва

Опрос