Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в решение Национальной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку от 09 января 2013 года N 1 "Об утверждении Положения относительно пруденциальных нормативов профессиональной деятельности на фондовом рынке - деятельности по управлению активами институционных инвесторов (деятельность по управлению активами)"

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 17.12.2013 № 2892
Утратил силу

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

17.12.2013

м. Київ

N 2892

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 грудня 2013 р. за N 2158/24690

Про внесення зміни до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 09 січня 2013 року N 1 "Про затвердження Положення щодо пруденційних нормативів професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльність з управління активами)"

Рішення втратило чинність
(у зв'язку з втратою чинності
рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 від 9 січня 2013 року N 1
згідно з
 рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 від 1 жовтня 2015 року N 1597)

Відповідно до пункту 2 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", частини третьої статті 27 Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

1. Пункт 4 рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 09 січня 2013 року N 1 "Про затвердження Положення щодо пруденційних нормативів професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльність з управління активами)", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 січня 2013 року за N 171/22703, викласти в такій редакції:

"4. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування, крім підпункту 1.2 пункту 1 розділу VI Положення, який набирає чинності з 01 липня 2014 року.".

2. Департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів (О. Симоненко) забезпечити:

подання цього рішення на здійснення експертизи на відповідність Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод до Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Міністерства юстиції України;

подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку М. Назарчука.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 

Опрос