Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Порядок ведения Реестра конфискованных культурных ценностей

Министерство культуры Украины (2)
Порядок, Форма, Приказ от 03.09.2013 № 819
действует с 29.11.2013

Реєстр конфіскованих культурних цінностей

Установа, яка надіслала відомості

Вид установи

Найменування

Номер документа

Дата видачі

Культурна цінність

Фотографія

Вид

Назва

Автор/ виробник

Рік (період) створення

Місце створення

Опис

Матеріал

Техніка

Розміри

Кількість

Оціночна вартість

Установа, яка провела державну експертизу

Вид установи

Найменування

Установа, яка отримала культурну цінність

Вид установи

Найменування

Номер рішення

Дата рішення

 

Заступник директора Департаменту
культурної спадщини
та культурних цінностей

В. В. Вечерський

 

ПОРЯДОК
ведення Реєстру конфіскованих культурних цінностей

I. Загальні положення

1. Цей Порядок визначає процедуру ведення Реєстру конфіскованих культурних цінностей.

2. Реєстр конфіскованих культурних цінностей - автоматизована система збирання, накопичення, обліку та використання даних про культурні цінності, вилучені митними і правоохоронними органами, конфісковані за рішенням суду та обернені відповідно до законодавства в дохід держави, передані для постійного зберігання до державної частини музейного, бібліотечного та архівного фондів або релігійним організаціям.

Обробка персональних даних при внесенні їх до Реєстру культурних цінностей здійснюється з урахуванням вимог Закону України "Про захист персональних даних".

3. Реєстр конфіскованих культурних цінностей формується з метою створення єдиної бази даних конфіскованих культурних цінностей.

4. Терміни в цьому Порядку вживаються в значеннях, що наведені в Законі України "Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей".

5. Ведення Реєстру конфіскованих культурних цінностей здійснюється Департаментом культурної спадщини та культурних цінностей Мінкультури України (далі - Департамент).

II. Вимоги до Реєстру конфіскованих культурних цінностей

1. Реєстр конфіскованих культурних цінностей є інформаційним ресурсом Мінкультури України, який ведеться з використанням інформаційних технологій.

2. Реєстр конфіскованих культурних цінностей ведеться в електронному вигляді державною мовою. Відомості про автора/виробника культурної цінності вносяться до Реєстру конфіскованих культурних цінностей мовою оригіналу.

3. Доступ до інформації, що міститься в Реєстрі конфіскованих культурних цінностей, забезпечується шляхом її оприлюднення на офіційному веб-сайті Мінкультури України.

III. Порядок подання інформації про конфісковані культурні цінності

1. Інформація про конфісковані культурні цінності подається Міндоходів України, СБУ, органами ДВС до Мінкультури України.

2. Подання інформації здійснюється за формою Реєстру конфіскованих культурних цінностей, затвердженою наказом Мінкультури України від 03 вересня 2013 року N 819, на паперових носіях за письмовим зверненням органів, зазначених у пункті 1 цього розділу, а також шляхом надсилання інформації на електронну адресу Департаменту.

IV. Порядок внесення відомостей до Реєстру конфіскованих культурних цінностей

1. Реєстр конфіскованих культурних цінностей формується шляхом внесення до нього інформації про конфісковані культурні цінності.

2. Унесення інформації до Реєстру конфіскованих культурних цінностей забезпечується Департаментом після її отримання.

3. До Реєстру конфіскованих культурних цінностей вносяться інформація про установу, яка надіслала відомості щодо конфіскованої культурної цінності, відомості про культурну цінність, про державну установу, заклад культури, іншу організацію, яка провела державну експертизу культурної цінності, установу, яка одержала культурну цінність.

4. У розділі "Установа, яка надіслала відомості" зазначаються вид та найменування установи (Міндоходів України, СБУ, органи ДВС), номер документа, за яким надіслано відомості, дата документа.

5. У розділі "Культурна цінність" розміщується фотографія культурної цінності, зазначаються вид культурної цінності (живопис, графіка, скульптура, декоративно-ужиткове мистецтво, архівний документ), назва культурної цінності (за наявності), автор, виробник (мовою оригіналу) культурної цінності, рік (період) створення, місце створення культурної цінності (місто, регіон, країна), опис (тема зображення культурної цінності), матеріал (полотно, папір, картон, дерево, метал, камінь, глина, скло, тканина тощо), техніка (олія, акварель, гуаш, темпера, акрил, пастель, олівець, вугіль, сангіна, сепія, перо, пластика, обробка твердих матеріалів, чеканка, різьблення, ткацтво, вишивка, розпис тощо), розміри (у сантиметрах), кількість предметів, оціночна (ринкова) вартість культурної цінності (у гривнях).

6. У розділі "Установа, яка провела державну експертизу" зазначаються вид та найменування установи згідно з Переліком державних установ, закладів культури, інших організацій, яким надається право проведення державної експертизи культурних цінностей, затвердженим наказом Міністерства культури і мистецтв України від 15 листопада 2002 року N 647, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05 грудня 2002 року за N 948/7236 (із змінами).

7. У розділі "Установа, яка отримала культурну цінність" зазначаються вид та найменування державної установи (організації), яка отримала культурну цінність, номер рішення (номер документа, відповідно до якого передається культурна цінність для постійного зберігання), дата рішення.

 

Заступник директора Департаменту
культурної спадщини
та культурних цінностей

В. В. Вечерський

Опрос