Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Порядок ведения Реестра культурных ценностей, находящихся в национальном розыске

Министерство культуры Украины (2)
Порядок, Форма, Приказ от 03.09.2013 № 819
действует с 29.11.2013

Реєстр культурних цінностей, які знаходяться в національному розшуку

Культурна цінність

Фотографія

Вид

Назва

Автор/ виробник

Рік (період) створення

Місце створення

Опис

Матеріал

Техніка

Розміри

Знаки і позначки

Стан збереження

Кількість

Оціночна вартість

Власник

Дані про викрадення

Номер ЄРДР

Дата ЄРДР

Дата викрадення

Місце викрадення

Установа, яка зафіксувала викрадення

 

Заступник директора Департаменту
культурної спадщини
та культурних цінностей

В. В. Вечерський

 

ПОРЯДОК
ведення Реєстру культурних цінностей, які знаходяться в національному розшуку

I. Загальні положення

1. Цей Порядок визначає процедуру ведення Реєстру культурних цінностей, які знаходяться в національному розшуку.

2. Реєстр культурних цінностей, які знаходяться в національному розшуку (далі - Реєстр культурних цінностей), - автоматизована система збирання, накопичення, обліку та використання даних про культурні цінності, які знаходяться в національному розшуку.

Обробка персональних даних при внесенні їх до Реєстру культурних цінностей здійснюється з урахуванням вимог Закону України "Про захист персональних даних".

3. Реєстр культурних цінностей формується з метою створення єдиної бази даних культурних цінностей, які знаходяться в національному розшуку.

4. Терміни в цьому Порядку вживаються в значеннях, що наведені в Законі України "Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей".

5. Ведення Реєстру культурних цінностей здійснюється Департаментом культурної спадщини та культурних цінностей Мінкультури України (далі - Департамент).

II. Вимоги до Реєстру культурних цінностей

1. Реєстр культурних цінностей є інформаційним ресурсом Мінкультури України, який ведеться з використанням інформаційних технологій.

2. Реєстр культурних цінностей ведеться в електронному вигляді державною мовою. Відомості про автора/виробника культурної цінності вносяться до Реєстру культурних цінностей мовою оригіналу.

3. Доступ до інформації, що міститься в Реєстрі культурних цінностей, забезпечується шляхом її оприлюднення на офіційному веб-сайті Мінкультури України.

III. Порядок подання інформації про культурні цінності, які знаходяться в національному розшуку

1. Інформація про культурні цінності, які знаходяться в національному розшуку, подається підприємствами, установами, організаціями та громадянами України до Мінкультури України.

2. Подання інформації здійснюється за формою Реєстру культурних цінностей, які знаходяться в національному розшуку, затвердженою наказом Мінкультури України від 03 вересня 2013 року N 819, на паперових носіях за письмовим зверненням підприємств, установ, організацій та громадян, а також шляхом надсилання інформації на електронну адресу Департаменту.

IV. Порядок внесення відомостей до Реєстру культурних цінностей

1. Реєстр культурних цінностей формується шляхом внесення до нього інформації про культурні цінності, які знаходяться в національному розшуку.

2. Унесення інформації до Реєстру культурних цінностей забезпечується Департаментом після її отримання.

3. До Реєстру культурних цінностей вносяться інформація про культурну цінність, дані про викрадення.

4. У розділі "Культурна цінність" розміщується фотографія культурної цінності, зазначаються вид культурної цінності (живопис, графіка, скульптура, декоративно-ужиткове мистецтво, архівний документ), назва культурної цінності (за наявності), автор, виробник (мовою оригіналу) культурної цінності, рік (період) створення, місце створення культурної цінності (місто, регіон, країна), опис (тема зображення культурної цінності), матеріал (полотно, папір, картон, дерево, метал, камінь, глина, скло, тканина тощо), техніка (олія, акварель, гуаш, темпера, акрил, пастель, олівець, вугіль, сангіна, сепія, перо, пластика, обробка твердих матеріалів, чеканка, різьблення, ткацтво, вишивка, розпис тощо), розміри (у сантиметрах), знаки і позначки (у разі наявності), стан збереження культурної цінності (на час втрати), кількість предметів, оціночна (ринкова) вартість культурної цінності (у гривнях), власник, який втратив культурну цінність (найменування установи або прізвище, ім'я, по батькові).

5. У розділі "Дані про викрадення" зазначається інформація з Єдиного реєстру досудових розслідувань, затвердженого наказом Генеральної прокуратури України від 17 серпня 2012 року N 69, зокрема дата викрадення культурної цінності, місце викрадення культурної цінності (поштова адреса фізичної особи або місцезнаходження юридичної особи, місто, регіон, країна), установа, яка зафіксувала викрадення (найменування установи правоохоронного органу).

 

Заступник директора Департаменту
культурної спадщини
та культурних цінностей

В. В. Вечерський

Опрос