Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении порядка изменения вида института совместного инвестирования

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 28.08.2013 № 1599
Утратил силу

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

28.08.2013

м. Київ

N 1599

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
05 листопада 2013 р. за N 1868/24400

Про встановлення порядку зміни виду інституту спільного інвестування

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 від 4 червня 2015 року N 743)

Відповідно до пункту 30 частини другої статті 7 та пункту 13 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" та пункту 5 розділу IX "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про інститути спільного інвестування" Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

1. Встановити такий порядок зміни виду інституту спільного інвестування:

1) прийняття рішення про зміну виду інституту спільного інвестування.

Зміна виду інституту спільного інвестування може здійснюватись виключно щодо інститутів спільного інвестування відкритого та інтервального типу з диверсифікованого виду на спеціалізований.

Зміна типу інституту спільного інвестування забороняється.

Зміна виду інституту спільного інвестування може здійснюватись виключно щодо інститутів спільного інвестування, яким було зареєстровано регламент інституту спільного інвестування, та якщо інформація про такий інститут спільного інвестування внесена до Єдиного державного реєстру інститутів спільного інвестування.

Рішення про зміну виду пайового інвестиційного фонду приймається уповноваженим органом компанії з управління активами, що здійснює управління його активами.

Рішення про зміну виду корпоративного інвестиційного фонду приймається загальними зборами акціонерів такого інституту спільного інвестування або одноосібним власником акцій.

Рішення про зміну виду інституту спільного інвестування оформлюється протоколом уповноваженого органу, що прийняв таке рішення відповідно до вимог законодавства України;

2) затвердження змін до проспекту емісії цінних паперів, регламенту інституту спільного інвестування.

Затвердження змін до проспекту емісії цінних паперів, регламенту інституту спільного інвестування, пов'язаних із зміною виду інституту спільного інвестування, для корпоративного інвестиційного фонду здійснюється наглядовою радою такого інституту спільного інвестування, для пайового інвестиційного фонду - уповноваженим органом компанії з управління активами, яка здійснює управління активами такого пайового інвестиційного фонду;

3) подання до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) документів для реєстрації змін до регламенту, проспекту емісії цінних паперів інституту спільного інвестування, пов'язаних із зміною виду інституту спільного інвестування.

Документи для реєстрації змін до регламенту, проспекту емісії цінних паперів інституту спільного інвестування, пов'язані із зміною виду такого корпоративного або пайового інвестиційного фонду, подаються до Комісії в порядку та строки, визначені нормативно-правовими актами Комісії, які визначають порядок реєстрації змін до проспекту емісії цінних паперів та регламенту інститутів спільного інвестування.

Подання до Комісії документів для реєстрації зміни виду інституту спільного інвестування здійснюється не пізніше як за 30 робочих днів до 31 грудня 2014 року;

4) реєстрація змін до проспекту емісії цінних паперів, регламенту інституту спільного інвестування, пов'язаних із зміною виду такого інституту спільного інвестування з диверсифікованого на спеціалізований, здійснюється за рішенням Комісії.

2. Компанія з управління активами зобов'язана привести склад та структуру активів інституту спільного інвестування у відповідність до законодавства України протягом 6 місяців з дати реєстрації змін до проспекту емісії цінних паперів, регламенту інституту спільного інвестування, пов'язаних із зміною виду такого інституту спільного інвестування з диверсифікованого на спеціалізований.

3. Департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів (О. Симоненко) забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Управлінню інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (А. Заїка) забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та оприлюднення на офіційному сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

5. Це рішення набирає чинності з 01 січня 2014 року.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Тарасенка.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної служби
України з питань регуляторної
політики та розвитку підприємництва

М. Ю. Бродський

 

Опрос