Идет загрузка документа (26 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении ведомственных поощрительных знаков отличия Государственной инспекции сельского хозяйства Украины

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Положение, Приказ от 10.10.2013 № 599
действует с 12.11.2013

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.10.2013

м. Київ

N 599

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
24 жовтня 2013 р. за N 1807/24339

Про встановлення відомчих заохочувальних відзнак Державної інспекції сільського господарства України

Відповідно до Указу Президента України від 30 травня 2012 року N 365 "Про відомчі заохочувальні відзнаки", підпункту 76 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року N 500,

НАКАЗУЮ:

1. Установити відомчі заохочувальні відзнаки Державної інспекції сільського господарства України:

1) Подяку Державної інспекції сільського господарства України;

2) Почесну грамоту Державної інспекції сільського господарства України;

3) нагрудний знак Державної інспекції сільського господарства України "За сумлінну працю".

2. Затвердити Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Державної інспекції сільського господарства України, що додається.

3. Департаменту землеробства (Демидов О. А.) забезпечити подання цього наказу в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Давиденка В. М.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної інспекції
сільського господарства України

В. В. Гончаренко

Заступник голови Комісії
державних нагород та геральдики

Ю. Ладний

Заступник Голови
СПО об'єднань профспілок

С. М. Кондрюк

Перший заступник Голови
Спільного представницького
органу сторони роботодавців
на національному рівні

О. Мірошниченко

 

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчі заохочувальні відзнаки Державної інспекції сільського господарства України

I. Загальні положення

1.1. Цим Положенням визначається порядок нагородження відомчими заохочувальними відзнаками Державної інспекції сільського господарства України - Подякою Державної інспекції сільського господарства України, Почесною грамотою Державної інспекції сільського господарства України та нагрудним знаком Державної інспекції сільського господарства України "За сумлінну працю" (далі - відомчі заохочувальні відзнаки).

Ескіз відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - Подяки Державної інспекції сільського господарства України та Опис відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - Подяки Державної інспекції сільського господарства України (далі - Подяка) наведено відповідно в додатках 1, 2 до цього Положення.

Ескіз відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - Почесної грамоти Державної інспекції сільського господарства України та Опис відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - Почесної грамоти Державної інспекції сільського господарства України (далі - Почесна грамота) наведено відповідно в додатках 3, 4 до цього Положення.

Ескіз відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - нагрудного знака Державної інспекції сільського господарства України "За сумлінну працю" та Опис відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - нагрудного знака Державної інспекції сільського господарства України "За сумлінну працю" (далі - нагрудний знак) наведено відповідно в додатках 5, 6 до цього Положення.

1.2. Відомчими заохочувальними відзнаками нагороджуються працівники Державної інспекції сільського господарства України, державних інспекцій сільського господарства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Державної інспекції сільського господарства України (далі - працівники Держсільгоспінспекції України), за активну роботу в розвитку сільського господарства, особистий внесок у підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва.

1.3. Відомчими заохочувальними відзнаками відзначаються працівники Держсільгоспінспекції України, зазначені в пункті 1.2 цього розділу, за бездоганну службу та які мають стаж роботи в Державній інспекції сільського господарства України:

для нагородження Подякою - три роки;

для нагородження Почесною грамотою - п'ять років;

для нагородження нагрудним знаком - десять та більше років.

1.4. Почесною грамотою відзначаються працівники Держсільгоспінспекції України, які раніше відзначались Подякою Державної інспекції сільського господарства України.

1.5. Особи, нагороджені Подякою або Почесною грамотою, можуть бути представлені до відзначення повторно не раніше ніж через три роки після останнього нагородження, за винятком працівників, які досягли граничного віку перебування на державній службі (пенсійного віку) та виходять на пенсію.

1.6. Нагрудним знаком нагороджуються працівники Держсільгоспінспекції України, які раніше відзначались відомчими заохочувальними відзнаками, - Подякою, Почесною грамотою.

1.7. Гранична кількість відомчих відзнак, якими можуть бути нагороджені працівники Держсільгоспінспекції України протягом календарного року:

подяк - 500 одиниць;

почесних грамот - 360 одиниць;

нагрудних знаків - 140 одиниць.

II. Порядок представлення до нагородження відомчими заохочувальними відзнаками

2.1. Представлення кандидатури для нагородження відомчими заохочувальними відзнаками здійснюється публічно у трудовому колективі.

2.2. Подання про нагородження відомчими заохочувальними відзнаками Державної інспекції сільського господарства України (додаток 7) вноситься на ім'я Голови Державної інспекції сільського господарства України керівником структурного підрозділу апарату Державної інспекції сільського господарства України, керівником його територіального органу, керівником державного підприємства, установи, організації, що належать до сфери управління Державної інспекції сільського господарства України, де працює особа.

Для представлення до нагородження нагрудним знаком до подання додається нагородний лист, в якому зазначаються трудові досягнення та конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання.

До подання на відзначення Почесною грамотою або Подякою надається характеристика особи із зазначенням конкретних заслуг, що стали підставою для порушення клопотання.

2.3. Матеріали про нагородження особи подаються до Голови Державної інспекції сільського господарства України.

2.4. Рішення про відзначення або відмову у відзначенні приймається Головою Державної інспекції сільського господарства України, а у разі його відсутності - першим заступником Голови Державної інспекції сільського господарства України або заступником Голови Державної інспекції сільського господарства України, на яких покладено виконання обов'язків Голови, про що видається відповідний наказ.

2.5. Подання про нагородження відомчими заохочувальними відзнаками з нагоди загальнодержавних, професійних свят та ювілейних дат вносяться у строк не пізніше ніж за місяць до відповідної дати.

III. Порядок вручення відомчих заохочувальних відзнак

3.1. Відомчі заохочувальні відзнаки вручаються в урочистій обстановці Головою Державної інспекції сільського господарства України або за його дорученням першим заступником Голови Державної інспекції сільського господарства України або заступником Голови Державної інспекції сільського господарства України.

3.2. Особі, нагородженій нагрудним знаком, видається посвідчення за підписом Голови Державної інспекції сільського господарства України.

3.3. Ескіз посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - нагрудного знака "За сумлінну працю" та Опис посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - нагрудного знака "За сумлінну працю" наведені відповідно в додатках 8, 9 до цього Положення.

3.4. Про вручення відомчих заохочувальних відзнак складається протокол, який зберігається у кадровій службі за місцем роботи нагородженого.

3.5. В особовій справі та трудовій книжці нагородженого здійснюється відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу про відзначення відомчою заохочувальною відзнакою.

IV. Порядок носіння і зберігання нагрудного знака

4.1. Нагрудний знак носиться з правого боку грудей і розміщується нижче знаків державних нагород України. За наявності в особи декількох нагрудних знаків носиться не більше трьох таких знаків.

4.2. У разі втрати відомчої заохочувальної відзнаки дублікат не видається.

 

Директор Департаменту землеробства

О. А. Демидов

 

ЕСКІЗ
відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - Подяки Державної інспекції сільського господарства України

  

 

Опис відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - Подяки Державної інспекції сільського господарства України

Бланк Подяки Державної інспекції сільського господарства України виготовляється на папері формату А4. Друк кольоровий з однієї сторони.

Фон бланка бежевого кольору.

На всій площині бланка нанесена сітка сірого кольору. Подяка обрамлена орнаментною рамкою сірого кольору. У верхній частині Подяки розташовано зображення малого Державного Герба України.

Під зображенням малого Державного Герба України сірим кольором у два рядки нанесено напис "Державна інспекція сільського господарства України".

Нижче виконується напис сріблястого кольору "ПОДЯКА".

У центральній частині бланка Подяки передбачено місце для зазначення прізвища, імені та по батькові особи, яка нагороджується.

Далі - місце для тексту, у якому вказується підстава для нагородження.

У нижній частині бланка в один рядок виконуються написи: ліворуч - назва посади керівника відомства, посередині - місце для підпису керівника, який засвідчується печаткою Державної інспекції сільського господарства України, а праворуч зазначаються ініціали та прізвище керівника.

У нижньому лівому куті у два рядки нанесено напис "Наказ N _____ "___" ____________ 20__ р.".

 

ЕСКІЗ
відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - Почесної грамоти Державної інспекції сільського господарства України

  

 

Опис відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - Почесної грамоти Державної інспекції сільського господарства України

Бланк Почесної грамоти виготовляється на крейдованому матовому папері формату А4. Друк повнокольоровий з однієї сторони.

Фон бланка бежевого кольору.

На всій площині бланка нанесена захисна сітка сірого кольору. Почесна грамота обрамлена орнаментною рамкою коричневого кольору.

У верхній частині Почесної грамоти розташовано зображення малого Державного Герба України.

Під зображенням малого Державного Герба України коричневим кольором у два рядки виконується напис "Державна інспекція сільського господарства України", нижче тисненням в один рядок виконується напис жовтого кольору "ПОЧЕСНА ГРАМОТА", під ним в один рядок виконується напис коричневим кольором "НАГОРОДЖУЄТЬСЯ".

У центральній частині бланка Почесної грамоти передбачено місце для зазначення прізвища, імені та по батькові особи, яка нагороджується.

Далі - місце для тексту, у якому вказується підстава для нагородження.

У нижній частині бланка в один рядок виконуються написи: ліворуч - назва посади керівника відомства, посередині - місце для підпису керівника, який засвідчується печаткою Державної інспекції сільського господарства України, а праворуч - зазначаються ініціали та прізвище керівника.

У нижньому лівому куті у два рядки нанесено напис "Наказ N _____ "___" ____________ 20__ р.".

 

ЕСКІЗ
відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - нагрудного знака Державної інспекції сільського господарства України "За сумлінну працю"

  

 

Опис відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - нагрудного знака Державної інспекції сільського господарства України "За сумлінну працю"

Нагрудний знак Державної інспекції сільського господарства України "За сумлінну працю" має форму восьмипроменевої зірки сіро-зеленого кольору розміром 45 х 45 мм. Посередині зірки розміщений щит, у нижній частині якого розташована стрічка білого кольору з написом "За сумлінну працю", виконаним літерами жовтого кольору. У центрі щита на фоні зеленого кольору розміщено колосся, на якому розміщено зображення малого Державного Герба України. По краю щита на тлі синього кольору розміщено напис жовтого кольору "Державна інспекція сільського господарства України". Обрамлення щита жовтого кольору.

На зворотному боці відомчої заохочувальної відзнаки передбачено місце для нанесення порядкового номера та розміщено застібку для кріплення до одягу.

Усі зображення і написи рельєфні.

 

ПОДАННЯ
про нагородження відомчими заохочувальними відзнаками Державної інспекції сільського господарства України

_____________________________________________________________________________________
(найменування структурного підрозділу Державної інспекції сільського господарства України, його
територіального органу, підприємства, установи, організації)

1. Прізвище, ім'я, по батькові _____________________________________________________________

2. Повна назва займаної посади
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________

3. Число, місяць, рік і місце народження ____________________________________________________

4. Освіта ______________________________________________________________________________
                                                                           (які навчальні заклади закінчив(ла), коли, спеціальність)
______________________________________________________________________________________

5. Науковий ступінь, вчене звання
______________________________________________________________________________________

6. Які має нагороди, дата нагородження
______________________________________________________________________________________

7. Загальний стаж роботи
______________________________________________________________________________________

8. Стаж роботи в галузі
______________________________________________________________________________________

9. Характеристика із зазначенням конкретних заслуг
______________________________________________________________________________________

Кандидатура __________________________________________________________________________
                                                              (найменування структурного підрозділу Державної інспекції сільського
______________________________________________________________________________________
                                   господарства України, його територіального органу, підприємства, установи, організації,
______________________________________________________________________________________
                                                                              дата обговорення, номер протоколу)
представляється до нагородження ________________________________________________________

_______________
(посада)

_______________
(підпис)

___________________
(ініціали, прізвище)

"___" ____________ 20__ року

 

ЕСКІЗ
посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - нагрудного знака "За сумлінну працю"

  

 

Опис посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - нагрудного знака "За сумлінну працю"

Посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України виготовлено із твердого картону у вигляді прямокутника розміром 75 х 110 мм, складеного на згин у вигляді книжки.

На обкладинці посвідчення синього кольору розташовується зображення малого Державного Герба України, під яким виконується напис великими друкованими літерами жовтого кольору "ПОСВІДЧЕННЯ".

Внутрішня частина посвідчення у розгорнутому вигляді виготовлена з паперу блакитного кольору.

У лівій верхній частині внутрішньої площини посвідчення посередині розміщується напис у два рядки чорного кольору великими друкованими літерами "Державна інспекція сільського господарства України".

У центрі лівої частини внутрішньої площини посвідчення розміщено художнє зображення відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - нагрудного знака "За сумлінну працю".

Нижче під цим зображенням, посередині лівої частини внутрішньої площини посвідчення, розміщується в один рядок напис фарбою чорного кольору "N _____".

У правій частині внутрішньої площини посвідчення вгорі вносяться відомості щодо прізвища, імені, по батькові працівника, нижче нанесено напис фарбою чорного кольору "Наказом Держсільгоспінспекції України від "___" ____________ 20__ р. N _____".

Під цим написом посередині фарбою чорного кольору в одному рядку виконується напис "НАГОРОДЖЕНО", у другому - "відомчою заохочувальною", у третьому - "відзнакою - нагрудним знаком", у четвертому - "За сумлінну", у п'ятому - "працю".

Нижче розміщено напис "Голова _____________" - для підпису, під цим написом літери "М. П." - для печатки.

____________

Опрос