Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании утратившими силу некоторых приказов

Министерство экономического развития и торговли Украины, Министерство регионального развития; строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины (2)
Перечень, Приказ от 26.09.2013 № 1147/467
действует с 08.11.2013

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

26.09.2013

м. Київ

N 1147/467

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 жовтня 2013 р. за N 1740/24272

Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів

З метою приведення нормативно-правових актів у відповідність із Законом України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"

НАКАЗУЄМО:

1. Визнати такими, що втратили чинність, накази згідно з переліком, що додається.

2. Департаменту державної регуляторної політики та розвитку підприємництва Міністерства економічного розвитку і торгівлі України і Департаменту нормативно-правового регулювання Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр економічного
розвитку і торгівлі України

І. М. Прасолов

Міністр регіонального розвитку,
будівництва та житлово-комунального
господарства України

Г. П. Темник

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Антимонопольного
комітету України

В. Цушко

Заступник Голови
Держгірпромнагляду

С. В. Дунас

В. о. Голови Національної комісії,
що здійснює державне регулювання
у сфері енергетики

О. Г. Рогозін

Голова Держспоживінспекції України

С. М. Орєхов

Голова Національної комісії,
що здійснює державне регулювання
у сфері комунальних послуг

В. Саратов

 

ПЕРЕЛІК
наказів, що втратили чинність

1. Наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 14 лютого 2001 року N 35/34 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 01 березня 2001 року за N 183/5374 (із змінами).

2. Наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 20 квітня 2005 року N 33/59 "Про затвердження Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 17 травня 2005 року за N 526/10806.

3. Наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 30 грудня 2008 року N 167/417 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім теплової енергії, що виробляється на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії)", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 03 лютого 2009 року за N 96/16112.

4. Наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 30 грудня 2008 року N 168/418 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 03 лютого 2009 року за N 97/16113.

5. Наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 05 травня 2009 року N 85/121 "Про затвердження Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім певних видів господарської діяльності у сфері теплопостачання, якщо теплова енергія виробляється на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) мережами, постачання теплової енергії", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 29 травня 2009 року за N 473/16489.

 

Директор департаменту
державної регуляторної
політики та розвитку підприємництва
Міністерства економічного
розвитку і торгівлі України

І. В. Шевердін

Заступник директора Департаменту
нормативно-правового регулювання
Міністерства регіонального розвитку,
будівництва та житлово-комунального
господарства України

С. Ю. Ішутко

Опрос