Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка выплаты надбавки за несение службы (выполнение работы) вахтенным методом в зоне отчуждения лицам начальствующего состава и работникам Государственной службы специальной связи и защиты информации Украины

Администрация Государственной службы специальной связи и защиты информации Украины
Порядок, Приказ от 19.08.2013 № 445
действует с 27.09.2013

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

19.08.2013

м. Київ

N 445

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
06 вересня 2013 р. за N 1534/24066

Про затвердження Порядку виплати надбавки за несення служби (виконання роботи) вахтовим методом в зоні відчуження особам начальницького складу і працівникам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

Відповідно до Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, затвердженого Указом Президента України від 30 червня 2011 року N 717 (зі змінами), постанов Кабінету Міністрів України від 31 березня 1999 року N 490 "Про надбавки (польове забезпечення) до тарифних ставок і посадових окладів працівників, направлених для виконання монтажних, налагоджувальних, ремонтних і будівельних робіт, та працівників, робота яких виконується вахтовим методом, постійно проводиться в дорозі або має роз'їзний (пересувний) характер" (зі змінами) та від 16 жовтня 2008 року N 919 "Про встановлення особам рядового та начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту надбавки за несення служби вахтовим методом" (зі змінами)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок виплати надбавки за несення служби (виконання роботи) вахтовим методом в зоні відчуження особам начальницького складу і працівникам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, що додається.

2. Фінансово-економічному департаменту Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Служби

Г. А. Резніков

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Голови
СПО об'єднань профспілок

Г. В. Осовий

Перший заступник Голови
Спільного представницького
органу сторони роботодавців
на національному рівні

О. Мірошниченко

Голова Всеукраїнської
професійної спілки працівників
спеціального зв'язку

Н. І. Волк

Заступник Міністра
соціальної політики України -
керівник апарату

В. М. Коломієць

 

ПОРЯДОК
виплати надбавки за несення служби (виконання роботи) вахтовим методом в зоні відчуження особам начальницького складу і працівникам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

1. Цей Порядок розроблено відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 31 березня 1999 року N 490 "Про надбавки (польове забезпечення) до тарифних ставок і посадових окладів працівників, направлених для виконання монтажних, налагоджувальних, ремонтних і будівельних робіт, та працівників, робота яких виконується вахтовим методом, постійно проводиться в дорозі або має роз'їзний (пересувний) характер" (зі змінами), від 16 жовтня 2008 року N 919 "Про встановлення особам рядового та начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту надбавки за несення служби вахтовим методом" (зі змінами) та Положення про вахтовий метод проходження служби (виконання роботи) особами начальницького складу і працівниками Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в зоні відчуження, затвердженого наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 15 квітня 2013 року N 219, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16 травня 2013 року за N 747/23279.

2. Особам начальницького складу і працівникам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (далі - співробітники Держспецзв'язку), які проходять службу (виконують роботу) вахтовим методом в зоні відчуження, виплачується надбавка за несення служби (виконання роботи) вахтовим методом у розмірі 100 відсотків добових, що виплачуються при службових відрядженнях у межах України.

3. Надбавка за несення служби (виконання роботи) вахтовим методом виплачується співробітникам Держспецзв'язку за місцем їх служби (роботи) за минулий місяць одночасно з виплатою грошового забезпечення (заробітної плати) за поточний місяць на підставі наказу керівника регіонального органу Держспецзв'язку, в якому зазначаються:

співробітники Держспецзв'язку, яким встановлюється надбавка;

дата та номер наказу про направлення співробітників Держспецзв'язку на вахту;

фактична кількість днів перебування кожного співробітника Держспецзв'язку на вахті.

4. Виплата надбавки за несення служби (виконання роботи) вахтовим методом здійснюється за кожний день несення служби (виконання роботи) вахтовим методом в зоні відчуження.

5. Видатки на виплату надбавки за несення служби (виконання роботи) вахтовим методом співробітникам Держспецзв'язку здійснюються в межах асигнувань, затверджених у кошторисах регіональних органів Держспецзв'язку на ці потреби.

6. Вахтовий підрозділ регіонального органу Держспецзв'язку щороку проводить розрахунок потреби в коштах, необхідних для виплати надбавки за несення служби (виконання роботи) вахтовим методом на наступний рік, який подає до фінансового підрозділу регіонального органу Держспецзв'язку в строк, передбачений для складання проекту кошторису.

 

Директор Фінансово-економічного
департаменту Адміністрації Державної
служби спеціального зв'язку
та захисту інформації України

В. В. Коберник

Опрос