Идет загрузка документа (15 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении ведомственного поощрительного знака отличия Государственной регистрационной службы Украины - нагрудного знака "За добросовестный труд"

Минюст
Положение, Приказ от 03.09.2013 № 1846/5
действует с 20.09.2013

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

03.09.2013

м. Київ

N 1846/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
05 вересня 2013 р. за N 1529/24061

Про встановлення відомчої заохочувальної відзнаки Державної реєстраційної служби України - нагрудного знака "За сумлінну працю"

Відповідно до статті 2 Указу Президента України від 30 травня 2012 року N 365 "Про відомчі заохочувальні відзнаки" та підпунктів 16, 17 пункту 10 Положення про Державну реєстраційну службу України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року N 401,

НАКАЗУЮ:

1. Установити відомчу заохочувальну відзнаку Державної реєстраційної служби України - нагрудний знак "За сумлінну працю".

2. Затвердити такі, що додаються:

1) Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Державної реєстраційної служби України - нагрудний знак "За сумлінну працю";

2) Опис відомчої заохочувальної відзнаки Державної реєстраційної служби України - нагрудного знака "За сумлінну працю";

3) Ескіз відомчої заохочувальної відзнаки Державної реєстраційної служби України - нагрудного знака "За сумлінну працю";

4) Опис посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Державної реєстраційної служби України - нагрудного знака "За сумлінну працю";

5) Ескіз посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Державної реєстраційної служби України - нагрудного знака "За сумлінну працю".

3. Державній реєстраційній службі України (Ворона Д. М.) у межах кошторисних призначень організувати фінансове забезпечення та виготовлення нагрудних знаків.

4. Департаменту взаємодії з органами влади (Палій Н. О.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (із змінами).

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову Державної реєстраційної служби України Ворону Д. М. та директора Департаменту взаємодії з органами влади Палій Н. О.

 

Міністр

О. Лукаш

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник голови Комісії
державних нагород та геральдики

Ю. Ладний

Голова Державної
реєстраційної служби України

Д. М. Ворона

 

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Державної реєстраційної служби України - нагрудний знак "За сумлінну працю"

I. Загальні положення

1. Це Положення, розроблене відповідно до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки, затвердженого Указом Президента України від 30 травня 2012 року N 365, визначає порядок відзначення відомчою заохочувальною відзнакою Державної реєстраційної служби України - нагрудним знаком "За сумлінну працю" (далі - Нагрудний знак).

2. Нагрудним знаком відзначаються працівники апарату Укрдержреєстру, реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України, державних підприємств, що належать до сфери управління Укрдержреєстру, за особистий вагомий внесок у забезпечення захисту прав і свобод громадян, вдосконалення законодавства, ефективну реалізацію завдань у сфері державної реєстрації, високий професіоналізм, які мають стаж роботи у вищезазначених органах та на підприємствах не менше 5 років і які вже були відзначені Подякою або Почесною грамотою Укрдержреєстру.

3. Особа може бути нагороджена Нагрудним знаком один раз.

4. Гранична кількість осіб, які можуть бути нагороджені Нагрудним знаком протягом календарного року, не може перевищувати 50 осіб.

II. Порядок представлення до нагородження Нагрудним знаком

1. Подання про відзначення Нагрудним знаком вноситься в установленому порядку на розгляд Голови Укрдержреєстру першим заступником, заступником Голови Укрдержреєстру, керівниками самостійних структурних підрозділів апарату Укрдержреєстру, керівниками головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, керівниками реєстраційних служб головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, керівниками районних, районних у містах, міських (міст обласного значення), міськрайонних та міжрайонних управлінь юстиції, керівниками державних підприємств, що належать до сфери управління Укрдержреєстру.

2. У поданні зазначаються заслуги працівника, що стали підставою для порушення клопотання про відзначення Нагрудним знаком. До подання додається біографічна довідка за формою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 1998 року N 731 "Про затвердження Порядку ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади".

3. Рішення про нагородження працівника або відмову у його нагородженні Нагрудним знаком приймається Головою Укрдержреєстру (особою, що його заміщує).

4. Про нагородження Нагрудним знаком видається наказ Укрдержреєстру.

III. Порядок вручення Нагрудного знака

1. Нагрудний знак вручається в урочистій обстановці Головою Укрдержреєстру або за його дорученням першим заступником, заступником Голови Укрдержреєстру, керівниками головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, керівниками реєстраційних служб головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, керівниками державних підприємств, що належать до сфери управління Укрдержреєстру, в урочистій обстановці.

Вручення Нагрудного знака доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, ювілейних дат тощо.

2. Особі, нагородженій Нагрудним знаком, видається посвідчення встановленого зразка за підписом Голови Укрдержреєстру. В особовій справі та трудовій книжці нагородженого кадровий підрозділ органу або підприємства, де працює нагороджений, здійснює відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.

3. Облік і реєстрацію нагороджень Нагрудним знаком забезпечує кадровий підрозділ Укрдержреєстру.

IV. Порядок носіння і зберігання Нагрудного знака

1. Нагрудний знак носять на правому боці грудей і за наявності державних нагород України розміщують нижче них.

2. Втрачений Нагрудний знак повторно не видається.

 

Директор Департаменту
взаємодії з органами влади

Н. О. Палій

 

Опис
відомчої заохочувальної відзнаки Державної реєстраційної служби України - нагрудного знака "За сумлінну працю"

Нагрудний знак "За сумлінну працю" має форму восьмипроменевої зірки жовтого кольору, у центрі якого розташовані елементи емблеми Державної реєстраційної служби України.

У нижній частині Нагрудного знака розташована стрічка бордового кольору з написом "ЗА СУМЛІННУ ПРАЦЮ".

Усі написи - жовтого кольору.

Розмір відзнаки: висота - 45 мм, ширина - 45 мм.

На зворотному боці Нагрудного знака передбачено місце для порядкового номера та розміщено застібку для кріплення до одягу.

Усі зображення та написи рельєфні.

 

Директор Департаменту
взаємодії з органами влади

Н. О. Палій

 

Ескіз
відомчої заохочувальної відзнаки Державної реєстраційної служби України - нагрудного знака "За сумлінну працю"

 

 

Директор Департаменту
взаємодії з органами влади

Н. О. Палій

 

Опис посвідчення до відомчої
заохочувальної відзнаки Державної реєстраційної служби України - нагрудного знака "За сумлінну працю"

Посвідчення являє собою бланк розміром 75 мм х 110 мм із твердого картону в обкладинці синього кольору, складеного на згин у вигляді книжки.

На обкладинці посвідчення розташовується зображення малого Державного Герба України, під яким виконується напис великими друкованими літерами жовтого кольору "ПОСВІДЧЕННЯ".

Внутрішня площина посвідчення у розгорнутому вигляді виконується з паперу блакитного кольору.

У лівій верхній частині внутрішньої площини посвідчення посередині розміщується напис у два рядки великими друкованими літерами чорного кольору "ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ".

У центрі лівої частини внутрішньої площини посвідчення розміщується зображення відомчої заохочувальної відзнаки Державної реєстраційної служби України - нагрудного знака "За сумлінну працю".

Нижче, під цим зображенням, посередині розміщується в один рядок напис чорного кольору "N _____".

У правій частині внутрішньої площини посвідчення вгорі вносяться відомості щодо прізвища, ім'я, по батькові працівника, нижче у два рядки розміщується напис чорного кольору "наказом Укрдержреєстру від "___" ____________ 20__ р. N _____".

Під цим написом посередині великими друкованими літерами чорного кольору в одному рядку розміщується напис "НАГОРОДЖЕНО", у другому - малими літерами чорного кольору - "відомчою заохочувальною", у третьому - малими літерами чорного кольору - "відзнакою - нагрудним знаком", у четвертому - літерами червоного кольору "За сумлінну працю".

Нижче розміщується напис "Голова _____________" для підпису, під цим написом ліворуч літери "М. П." для печатки.

 

Директор Департаменту
взаємодії з органами влади

Н. О. Палій

 

Ескіз посвідчення до відомчої
заохочувальної відзнаки Державної реєстраційної служби України - нагрудного знака "За сумлінну працю"

 

 

Директор Департаменту
взаємодії з органами влади

Н. О. Палій

Опрос