Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении в Государственный реестр актов гражданского состояния граждан сведений актовых записей гражданского состояния, составленных дипломатическими представительствами и консульскими учреждениями Украины в электронном виде

Минюст, МИД
Приказ от 27.08.2013 № 1788/5/214
действует с 13.09.2013

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.08.2013

м. Київ

N 1788/5/214

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 серпня 2013 р. за N 1487/24019

Про внесення до Державного реєстру актів цивільного стану громадян відомостей актових записів цивільного стану, складених дипломатичними представництвами та консульськими установами України в електронному вигляді

Відповідно до частини третьої статті 12 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" та з метою забезпечення внесення до Державного реєстру актів цивільного стану громадян відомостей актових записів цивільного стану, складених дипломатичними представництвами та консульськими установами України в електронному вигляді,

НАКАЗУЄМО:

1. Відомості актових записів про народження фізичної особи та її походження, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені, смерть, складених дипломатичними представництвами та консульськими установами України в електронному вигляді за допомогою Державного реєстру актів цивільного стану громадян (далі - Реєстр), передаються до відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції у м. Києві в день їх складання телекомунікаційними каналами зв'язку загального користування у зашифрованому вигляді, що забезпечується програмним забезпеченням Реєстру відповідно до вимог чинного законодавства.

2. Ці відомості актових записів цивільного стану, складених дипломатичними представництвами та консульськими установами України в електронному вигляді, вносяться до Реєстру відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції у м. Києві протягом семи робочих днів з дня надходження перших примірників актових записів цивільного стану.

3. Підключення дипломатичних представництв та консульських установ України до Реєстру для складання актових записів цивільного стану в електронному вигляді здійснюється адміністратором Реєстру на підставі договору.

4. Питання організації, обслуговування та підтримки телекомунікаційних каналів зв'язку загального користування, антивірусного захисту конфіденційної інформації у дипломатичних представництвах та консульських установах, отримання послуг електронного цифрового підпису, сумісного з програмним забезпеченням Реєстру, для складання актових записів цивільного стану в електронному вигляді вирішується Міністерством закордонних справ України.

5. Департаменту взаємодії з органами влади (Палій Н. О.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти:

у Міністерстві юстиції України - на директора Департаменту взаємодії з органами влади Палій Н. О.;

у Міністерстві закордонних справ України - на першого заступника Міністра Демченка Р. М.

 

Міністр юстиції України

О. Лукаш

Міністр закордонних справ
України

Л. Кожара

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Голови
Державної реєстраційної
служби України

І. І. Завальна

Опрос