Идет загрузка документа (28 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ведомственных поощрительных знаках отличия Государственной миграционной службы Украины

МВД
Положение, Приказ от 15.07.2013 № 682
действует с 23.08.2013

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.07.2013

м. Київ

N 682

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
02 серпня 2013 р. за N 1304/23836

Про відомчі заохочувальні відзнаки Державної міграційної служби України

Відповідно до статті 2 Указу Президента України від 30 травня 2012 року N 365 "Про відомчі заохочувальні відзнаки" та з метою організації роботи із заохочення працівників Державної міграційної служби України

НАКАЗУЮ:

1. Установити відомчі заохочувальні відзнаки Державної міграційної служби України:

Подяку;

Грамоту;

Почесну грамоту;

нагрудний знак "Знак пошани Державної міграційної служби України".

2. Затвердити:

Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Державної міграційної служби України, що додається;

Ескіз відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - Подяки, що додається;

Опис відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - Подяки, що додається;

Ескіз відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - Грамоти, що додається;

Опис відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - Грамоти, що додається;

Ескіз відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - Почесної грамоти, що додається;

Опис відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - Почесної грамоти, що додається;

Ескіз відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - нагрудного знака "Знак пошани Державної міграційної служби України", що додається;

Опис відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - нагрудного знака "Знак пошани Державної міграційної служби України", що додається;

Ескіз посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - нагрудного знака "Знак пошани Державної міграційної служби України", що додається;

Опис посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - нагрудного знака "Знак пошани Державної міграційної служби України", що додається.

3. Управлінню взаємодії з центральними органами виконавчої влади та органами військового управління (Черкасський Р. А.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр
генерал внутрішньої служби України

В. Ю. Захарченко

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної
міграційної служби України

М. М. Ковальчук

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчі заохочувальні відзнаки Державної міграційної служби України

I. Загальні положення

1.1. Цим Положенням визначається порядок представлення до нагородження та нагородження відомчими заохочувальними відзнаками працівників Державної міграційної служби України (далі - відзнаки):

Подякою Державної міграційної служби України (далі - Подяка);

Грамотою Державної міграційної служби України (далі - Грамота);

Почесною грамотою Державної міграційної служби України (далі - Почесна грамота);

Нагрудним знаком "Знак пошани Державної міграційної служби України" (далі - нагрудний знак).

Вищою відзнакою Державної міграційної служби України є нагрудний знак.

1.2. Нагородження відзнаками здійснюється послідовно відповідно до їх значущості в такому порядку:

Подяка;

Грамота;

Почесна грамота;

нагрудний знак.

1.3. Подякою нагороджуються працівники Державної міграційної служби України (далі - ДМС України), підприємств, установ, що входять до сфери управління ДМС України, за зразкове виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та особистий внесок при виконанні завдань у сферах міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів.

Гранична кількість Подяк, якими можуть бути відзначені працівники протягом календарного року, не може перевищувати 400 шт.

1.4. Грамотою нагороджуються працівники ДМС України, підприємств, установ, що входять до сфери управління ДМС України, за зразкове виконання службових обов'язків, особливо важливих доручень, високий професіоналізм та особистий внесок при виконанні завдань, покладених на ДМС України, а також з нагоди урочистих подій, ювілейних дат тощо.

Особи можуть бути нагороджені Грамотою лише після відзначення Подякою ДМС України.

Особи, удостоєні Грамотою, можуть бути представлені до повторного нагородження не раніше ніж через 1 рік після останнього нагородження.

Гранична кількість Грамот, якими можуть бути нагороджені працівники протягом календарного року, не може перевищувати 280 шт.

1.5. Почесною грамотою нагороджуються працівники ДМС України, підприємств, установ, що входять до сфери управління ДМС України, за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків, особливо важливих доручень, високий професіоналізм та за трудові досягнення при виконанні завдань, покладених на ДМС України, а також з нагоди урочистих подій, ювілейних дат тощо.

Особи можуть бути нагороджені Почесною грамотою лише після нагородження Грамотою ДМС України.

До нагородження Почесною грамотою можуть бути представлені працівники ДМС України, які пропрацювали в ДМС не менше одного року.

Особи, удостоєні Почесної грамоти, можуть бути представлені до повторного нагородження не раніше ніж через 2 роки після останнього нагородження.

Гранична кількість Почесних грамот, якими можуть бути відзначені працівники протягом календарного року, не може перевищувати 120 шт.

1.6. Нагрудний знак є вищою відомчою відзнакою, яка встановлюється з метою заохочення та відзначення особистих трудових досягнень у професійній, службовій діяльності, за бездоганну службу та особливі заслуги кращих працівників ДМС України під час виконання службових обов'язків та завдань, пов'язаних з реалізацією державної політики у сферах міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів.

До нагрудного знака "Знак пошани Державної міграційної служби України" видається посвідчення про нагородження відомчою заохочувальною відзнакою - нагрудним знаком "Знак пошани Державної міграційної служби України".

Нагрудним знаком нагороджуються працівники ДМС України, що раніше заохочувалися відомчими заохочувальними відзнаками ДМС України та пропрацювали в ДМС України не менше 3 роки.

Відзначені нагрудним знаком не можуть бути повторно представлені до цієї нагороди.

Гранична кількість нагрудних знаків, якими можуть бути відзначені працівники протягом календарного року, не може перевищувати 260 шт.

II. Порядок представлення до відзнаки

2.1. Висунення кандидатур для нагородження Подякою, Грамотою, Почесною грамотою, нагрудним знаком здійснюється гласно трудовим колективом, де перебуває працівник, представлений до нагородження, Головою ДМС України, заступниками Голови ДМС України, керівниками структурних підрозділів, керівниками підприємств, установ, що входять до сфери управління ДМС України.

2.2. Подання про нагородження Подякою, Грамотою, Почесною грамотою, нагрудним знаком передається до Управління персоналу Головою ДМС України, його заступниками або керівниками структурних підрозділів, керівниками підприємств, установ, що входять до сфери управління ДМС України, за погодженням із заступником Голови відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

2.3. У поданні зазначаються заслуги працівника, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження. Разом з поданням на нагородження подається біографічна довідка на працівника, представленого до нагородження.

2.4. Рішення про нагородження Подякою, Грамотою, Почесною грамотою, нагрудним знаком приймається Головою ДМС України та оформляється наказом ДМС України.

2.5. Біографічні довідки на працівників, представлених до нагородження, та проекти наказів ДМС України про нагородження відомчими відзнаками готуються Управлінням персоналу.

III. Порядок вручення відомчої заохочувальної відзнаки

3.1. Відомча заохочувальна відзнака вручається в урочистій обстановці Головою ДМС України (особою, що виконує його обов'язки) або за дорученням Голови членами колегії ДМС України. Перед врученням оголошується наказ ДМС України.

Вручення нагрудного знака доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, галузевих професійних свят, ювілейних дат тощо.

3.2. Особі, нагородженій нагрудним знаком, видається посвідчення за підписом Голови ДМС України (особи, що виконує його обов'язки).

3.3. У разі якщо нагороджений працівник з поважних причин не зміг з'явитися на вручення, нагрудний знак та документ, що посвідчує нагородження, можуть бути вручені в іншому місці.

3.4. У разі смерті нагородженого працівника, якому за життя нагрудний знак та документ, що посвідчує нагородження, не було вручено, або при нагородженні працівника посмертно нагрудний знак та документ, що посвідчує нагородження, передаються сім'ї нагородженого. Передача нагрудного знака та документа, що посвідчує нагородження, оформляється протоколом.

3.5. В особовій справі та трудовій книжці працівника, нагородженого відомчими заохочувальними відзнаками, робляться відповідні записи.

3.6. Облік і реєстрацію нагородження відзнаками та підготовку протоколу про передачу нагрудного знака та документа, що посвідчує нагородження, здійснює Управління персоналу.

3.7. У разі втрати відомчої заохочувальної відзнаки її дублікат не видається.

IV. Порядок носіння і зберігання нагрудного знака

4.1. Нагрудний знак носять на правому боці грудей. У разі наявності державних нагород України нагрудний знак розміщують нижче цих нагород.

4.2. Нагрудний знак і посвідчення до нього зберігаються у нагородженого працівника.

 

Начальник Управління взаємодії
з центральними органами виконавчої
влади та органами військового
управління МВС України

Р. А. Черкасський

 

ЕСКІЗ
відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - Подяки

 

М 1:2

 

Начальник Управління взаємодії
з центральними органами виконавчої
влади та органами військового
управління МВС України

Р. А. Черкасський

 

ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - Подяки

1. Бланк Подяки Державної міграційної служби України виготовляється на розташованому горизонтально паперовому носії, який має розмір 210 х 297 мм. По периметру бланка розташовується рамка світло-блакитного кольору, яку покладено на світло-блакитний фоновий градієнт.

2. У верхній третині аркуша посередині розташовується емблема Державної міграційної служби України з синьо-жовтою фігурною стрічкою по краях.

3. Під емблемою у чотири рядки розташовуються написи: "ДЕРЖАВНА МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ"; "ПОДЯКА"; "ОГОЛОШУЄТЬСЯ".

4. У центрі аркуша передбачено поле для розміщення прізвища, імені та по батькові нагородженого, а також витягу з наказу.

5. У нижній частині аркуша у два рядки розташовуються написи: "Голова"; "Наказ від "___" ____________ 20__ р. N _____".

6. Напис "ПОДЯКА" - золотистого кольору; всі інші - синього.

 

Начальник Управління взаємодії
з центральними органами виконавчої
влади та органами військового
управління МВС України

Р. А. Черкасський

 

ЕСКІЗ
відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - Грамоти

 

М 1:2

 

Начальник Управління взаємодії
з центральними органами виконавчої
влади та органами військового
управління МВС України

Р. А. Черкасський

 

ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - Грамоти

1. Бланк Грамоти Державної міграційної служби України виготовляється на розташованому вертикально паперовому носії, який має розмір 210 х 297 мм. По периметру бланка розташовується рамка золотистого та блакитного кольорів, яку покладено на світло-блакитний фоновий градієнт.

2. У верхній третині аркуша посередині розташовується емблема Державної міграційної служби України з синьо-жовтою фігурною стрічкою по краях.

3. Під емблемою у чотири рядки розташовуються написи: "ДЕРЖАВНА МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ"; "ГРАМОТА"; "НАГОРОДЖУЄТЬСЯ".

4. У центрі аркуша передбачено поле для розміщення прізвища, імені та по батькові нагородженого, а також витягу з наказу.

5. У нижній частині аркуша у два рядки розташовуються написи: "Голова"; "Наказ від "___" ____________ 20__ р. N _____".

6. Напис "ГРАМОТА" - золотистого кольору; всі інші - синього.

 

Начальник Управління взаємодії
з центральними органами виконавчої
влади та органами військового
управління МВС України

Р. А. Черкасський

 

ЕСКІЗ
відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - Почесної грамоти

 

М 1:2

 

Начальник Управління взаємодії
з центральними органами виконавчої
влади та органами військового
управління МВС України

Р. А. Черкасський

 

ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - Почесної грамоти

1. Бланк Почесної грамоти Державної міграційної служби України виготовляється на розташованому вертикально паперовому носії, який має розмір 210 х 297 мм. По периметру бланка розташовується рамка золотистого кольору, яку покладено на світло-блакитний фоновий градієнт.

2. У верхній третині аркуша посередині розташовується емблема Державної міграційної служби України з синьо-жовтою фігурною стрічкою по краях.

3. Під емблемою, у чотири рядки розташовуються написи: "ДЕРЖАВНА МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ"; "ПОЧЕСНА ГРАМОТА"; "НАГОРОДЖУЄТЬСЯ".

4. У центрі аркуша передбачено поле для розміщення прізвища, імені та по батькові нагородженого, а також витягу з наказу.

5. У нижній частині аркуша у два рядки розташовуються написи: "Голова"; "Наказ від "___" ____________ 20__ р. N _____".

6. Напис "ПОЧЕСНА ГРАМОТА" - золотистого кольору; всі інші - синього.

 

Начальник Управління взаємодії
з центральними органами виконавчої
влади та органами військового
управління МВС України

Р. А. Черкасський

 

ЕСКІЗ
відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - нагрудного знака "Знак Пошани Державної міграційної служби України"

 

  

М 1:1

 

Начальник Управління взаємодії
з центральними органами виконавчої
влади та органами військового
управління МВС України

Р. А. Черкасський

 

ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - нагрудного знака "Знак Пошани Державної міграційної служби України"

1. Відзнака має форму прямого рівностороннього золотистого хреста з повздовжніми смугами синього та білого кольорів, який накладено на круглий лавровий вінок.

2. По середині хреста розташовано "розу вітрів", між променями якої розміщено білу стрічку з написом "ДЕРЖАВНА МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ".

3. В центрі відзнаки на фоні стилізованої земної кулі блакитного кольору, обрамленої трьома стрілками, розташовано зображення малого Державного Герба України.

4. Всі зображення та написи - золотистого кольору.

5. Розмір відзнаки - 45 х 45 мм.

6. На зворотному боці відзнаки передбачено місце для порядкового номера та розміщено застібку для кріплення до одягу (нарізний штифт з гайкою).

7. Стрічка до відзнаки - муарова шириною 28 мм білого кольору з поздовжніми кольоровими симетричними смужками: з країв - золотисті по 1 мм, далі, до центру, блакитні по 2 мм, на відстані 9 мм від країв - сині по 1 мм кожна; по центру - золотиста 5 мм.

8. Планка до відзнаки - 28 х 12 мм, обтягнута відповідною стрічкою.

 

Начальник Управління взаємодії
з центральними органами виконавчої
влади та органами військового
управління МВС України

Р. А. Черкасський

 

ЕСКІЗ
посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - нагрудного знака "Знак пошани Державної міграційної служби України"

 

 

М 1:2

 

Начальник Управління взаємодії
з центральними органами виконавчої
влади та органами військового
управління МВС України

Р. А. Черкасський

 

ОПИС
посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Державної міграційної служби України - нагрудного знака "Знак Пошани Державної міграційної служби України"

1. Посвідчення має розмір в розгорнутому стані 160 х 110 мм, в складеному - 78 х 110 мм. Обкладинка посвідчення - темно-синього кольору із зображенням імітації мармуру.

2. На першій сторінці обкладинки розташовано малий Державний Герб України та напис - "ПОСВІДЧЕННЯ" золотистого кольору. З внутрішнього боку обкладинки посвідчення розташовано два бланки розміром 70 х 105 мм.

3. На лівому бланку посвідчення зверху розташовано напис у три рядки: "ДЕРЖАВНА МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ".

4. Під написом передбачено поле для розміщення зображення відповідної відзнаки та її порядкового номера.

5. Фон бланка посвідчення - світло-блакитний муаровий.

6. На правому бланку посвідчення у верхній половині розташовано три горизонтальні смужки для розміщення прізвища, імені та по батькові нагородженого. Під кожною зі смужок є відповідний напис: "прізвище"; "ім'я"; "по батькові". Посередині сторінки розташовано напис у три рядки: "НАГОРОДЖУЄТЬСЯ відомчою заохочувальною відзнакою - нагрудним знаком". Під написом "нагрудним знаком" розташовано напис у три рядки "ЗНАК ПОШАНИ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ". У нижній частині сторінки у п'ять рядків розташовано написи: "Наказ Державної міграційної служби України "___" ____________ 20__ р. N _____"; "Голова ____________________"; "м. п.".

7. Всі написи - чорного кольору.

 

Начальник Управління взаємодії
з центральними органами виконавчої
влади та органами військового
управління МВС України

Р. А. Черкасський

Опрос