Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Своду сведений, составляющих государственную тайну

СБУ
Приказ от 25.06.2013 № 265
действует с 26.07.2013

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

25.06.2013

м. Київ

N 265

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
09 липня 2013 р. за N 1140/23672

Про затвердження Змін до Зводу відомостей, що становлять державну таємницю

Відповідно до статей 10, 11, 12 Закону України "Про державну таємницю", Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 жовтня 2003 року N 1561-12, на підставі рішень державних експертів з питань таємниць про скасування раніше прийнятих рішень про віднесення інформації до державної таємниці, зареєстрованих у Службі безпеки України 08 червня 2013 року за NN 1111, 1113, та рішень державних експертів з питань таємниць про віднесення інформації до державної таємниці, зареєстрованих у Службі безпеки України 08 червня 2013 року за NN 1112, 1114,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Зводу відомостей, що становлять державну таємницю, затвердженого наказом Служби безпеки України від 12 серпня 2005 року N 440, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 серпня 2005 року за N 902/11182 (зі змінами), що додаються.

2. Начальнику Департаменту охорони державної таємниці та ліцензування Служби безпеки України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова Служби

О. Якименко

 

ЗМІНИ
до Зводу відомостей, що становлять державну таємницю

1. У Загальних положеннях Зводу відомостей, що становлять державну таємницю (далі - ЗВДТ):

1.1. У пункті 1:

абзац другий викласти в такій редакції:

"ЗВДТ формується Службою безпеки України на підставі рішень державних експертів з питань таємниць, а у випадках, передбачених статтею 12 Закону України "Про державну таємницю", - на виконання рішень суду.";

в абзаці третьому слово "зацікавлені" замінити словом "заінтересовані".

1.2. У пункті 3 слово "публікуються" замінити словом "вносяться", а слова "чи висновку" виключити.

1.3. Пункт 4 викласти в такій редакції:

"4. Підтримання тексту ЗВДТ у контрольному стані в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях здійснюють режимно-секретні органи на підставі публікацій в офіційних виданнях.".

2. Статті 2.7.6 і 2.7.7 розділу 2 ЗВДТ викласти в такій редакції:

"

2.7.6

Відомості за окремими показниками про результати наукових, науково-дослідних, дослідно-конструкторських, проектних робіт зі створення (модернізації або гарантійного нагляду чи авторського супроводження): бойових ракетних комплексів або їх складових частин; головних частин ракетного або ракетно-реактивного озброєння; ракетних двигунів або їх складових частин; космічних апаратів або їх складових частин; космічних систем або їх складових частин; космічних ракетних комплексів або їх складових частин; космічних ракет-носіїв або їх складових частин; ракетного палива або його компонентів; керованих або некерованих авіаційних бомб.
При засекречуванні ступінь секретності встановлюється і змінюється за рішенням державного експерта з питань таємниць

ЦТ
Т

10
5

ДКА

2.7.7

Відомості за окремими показниками про результати наукових, науково-дослідних, дослідно-конструкторських, проектних робіт зі створення оптичних (оптико-електронних) приладів або систем, які виконуються за державним замовленням, для ракетно-космічної (авіаційної чи наземної) техніки військового призначення, витік яких створює загрозу національним інтересам і безпеці.
При засекречуванні ступінь секретності встановлюється і змінюється за рішенням державного експерта з питань таємниць

ЦТ
Т

10
5

ДКА

".

3. У назві розділу 4 ЗВДТ слово "і" замінити словом "та".

 

Начальник Департаменту охорони
державної таємниці та ліцензування

О. Воронов

Опрос