Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Порядок кодировки платежа для уплаты штрафов за нарушение Правил дорожного движения

МВД
Порядок, Приказ от 20.06.2013 № 606
действует с 16.07.2013

Порядок
кодування платежу для сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху

1. Цей Порядок розроблений відповідно до підпункту 198.1 пункту 198 розділу XI Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2013 року N 128, постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 року N 106 "Деякі питання ведення обліку податків і зборів (обов'язкових платежів) та інших доходів бюджету".

2. Контроль за надходженням коштів від сплати адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (далі - штрафи) здійснюється в розрізі коду бюджетної класифікації, серії та номера протоколу про адміністративне правопорушення.

3. При поданні касових документів або розрахункових документів (далі - платіжні документи) на сплату штрафів платники, заповнюючи реквізит "Призначення платежу", зазначають код платежу, визначений цим Порядком.

4. Форми платіжних документів та порядок їх заповнення наведено в Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні, затвердженій постановою Правління Національного банку України від 01 червня 2011 року N 174, зареєстрованій у Міністерстві юстиції України 25 червня 2011 року за N 790/19528, та в Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженій постановою Правління Національного банку України від 21 січня 2004 року N 22, зареєстрованій у Міністерстві юстиції України 29 березня 2004 року за N 377/8976.

5. Код платежу зазначається в реквізиті "Призначення платежу" платіжних документів першим і має вигляд строки наступного формату:

*;21081300;PPP;NNNNNN;*,

де *; - ознака початку коду платежу;

21081300 - код Класифікації доходів бюджету, відокремлений від наступної групи символом ";" (крапка з комою);

PPP - серія протоколу про адміністративне правопорушення, відокремлена від наступної групи символом ";" (крапка з комою);

NNNNNN - номер протоколу про адміністративне правопорушення;

;* - ознака кінця коду платежу.

6. Для інформування платників штрафів щодо заповнення платіжних документів у приміщеннях Державтоінспекції МВС України обладнуються інформаційні стенди, на яких розміщується інформація для платників штрафів, зокрема:

цей Порядок;

найменування, ідентифікаційні коди за ЄДРПОУ, реквізити рахунків, відкритих у територіальних органах Державної казначейської служби України для зарахування адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху;

повідомлення щодо неможливості автоматичного заліку сплаченого штрафу в разі неповного або помилкового заповнення платником коду платежу в реквізиті "Призначення платежу" платіжних документів.

 

Начальник Департаменту
Державтоінспекції МВС України
полковник міліції

В. І. Астапкович

Опрос