Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Инструкции о порядке приобретения, выдачи и хранения специальных средств членов общественных формирований по охране общественного порядка

МВД
Приказ от 29.05.2013 № 521
действует с 19.07.2013

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.05.2013

м. Київ

N 521

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
19 червня 2013 р. за N 1030/23562

Про затвердження Змін до Інструкції про порядок придбання, видачі та зберігання спеціальних засобів членів громадських формувань з охорони громадського порядку

Відповідно до статей 9, 14, 15 та 19 Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону", пунктів 9, 11 Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року N 383, та з метою приведення нормативно-правових актів МВС України у відповідність до вимог законодавства

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Інструкції про порядок придбання, видачі та зберігання спеціальних засобів членів громадських формувань з охорони громадського порядку, затвердженої наказом МВС України від 27 квітня 2009 року N 183, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16 липня 2009 року за N 644/16660, що додаються.

2. Головному штабу МВС України (Березан В. М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника та заступників Міністра відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Т. в. о. Міністра
генерал-майор міліції

В. Б. Дубовик

 

ЗМІНИ
до Інструкції про порядок придбання, видачі та зберігання спеціальних засобів членів громадських формувань з охорони громадського порядку

1. У розділі I:

1.1. Пункт 1.2 розділу I викласти в такій редакції:

"1.2. Члени громадських формувань з ОГП, які мають дозвіл ОВС на придбання, зберігання і застосування спеціальних засобів, мають право під час спільного з працівниками ОВС виконання покладених на них завдань з охорони громадського порядку застосовувати заходи фізичного впливу та власні або видані ОВС спеціальні засоби в межах, передбачених законодавством".

1.2. Пункт 1.4 виключити.

2. У розділі II:

2.1. Пункт 2.2 викласти в такій редакції:

"2.2. Видача спеціальних засобів членам громадських формувань з ОГП, які залучаються працівниками ОВС до ОГП, проводиться за наявності в особи посвідчення члена громадського формування з ОГП на підставі відомості, затвердженої керівником формування або особою, яка виконує його обов'язки, що містить печатку формування, та погодженої із заступником начальника ОВС - начальником міліції громадської безпеки або особою, яка виконує його обов'язки.

Видача спеціальних засобів проводиться лише після проходження членом громадського формування з ОГП відповідної правової та спеціальної підготовки в ОВС та проведення інструктажу.

Про отримання спеціальних засобів членами громадських формувань з ОГП робиться відповідний запис у книзі нарядів ОВС".

2.2. Пункт 2.3 доповнити новим реченням такого змісту: "При прийманні спеціальних засобів оперативний черговий звіряє їх номери й кількість, перевіряє стан і справність, робить відповідні відмітки в книзі нарядів ОВС".

2.3. Пункти 2.4, 2.5 виключити.

3. Пункт 3.2 розділу III викласти в такій редакції:

"3.2. Для зберігання спеціальних засобів, які видаються членам громадських формувань з ОГП, у кімнаті зберігання зброї чергової частини ОВС виділяється окремий сейф (шафа, ящик).".

4. У розділі IV:

4.1. Пункт 4.2 виключити.

У зв'язку з цим пункт 4.3 уважати відповідно пунктом 4.2.

4.2. У пункті 4.2 після слів "У разі втрати" доповнити словами "або пошкодження".

 

Заступник начальника
Головного штабу МВС України
полковник міліції

М. В. Андруньків

Опрос