Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Правилам переадресования грузов

Министерство инфраструктуры Украины
Приказ от 27.05.2013 № 319
действует с 12.07.2013

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.05.2013

м. Київ

N 319

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
13 червня 2013 р. за N 952/23484

Про затвердження Змін до Правил переадресування вантажів

Відповідно до підпункту 4.4.8 підпункту 4.4 пункту 4 Положення про Міністерство інфраструктури України, затвердженого Указом Президента України від 12 травня 2011 року N 581, та статті 5 Статуту залізниць України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 квітня 1998 року N 457,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Правил переадресування вантажів, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 20 серпня 2001 року N 542, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 10 вересня 2001 року за N 794/5985, що додаються.

2. Державній адміністрації залізничного транспорту України забезпечити:

2.1. Подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

2.2. Доведення цього наказу до відома залізниць України, підприємств, установ та організацій, які користуються послугами залізничного транспорту.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Корнієнка В. В.

 

Міністр

В. В. Козак

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної служби
України з питань регуляторної
політики та розвитку підприємництва

М. Ю. Бродський

 

Зміни
до Правил переадресування вантажів

1. Абзац другий пункту 1 доповнити словами ", які є відповідальними перед попереднім одержувачем за наслідки такої зміни і зобов'язані відрегулювати розрахунки між відправниками, попередніми адресатами та фактичними одержувачами".

2. Пункти 2 та 3 викласти в такій редакції:

"2. Переадресування вантажу дозволяється посадовою особою Укрзалізниці або її структурного підрозділу, на ім'я якої надається заява. Перелік уповноважених осіб Укрзалізниці та її структурних підрозділів, посадовими обов'язками яких передбачено надання дозволу на переадресування, визначається Укрзалізницею.

Заява може надаватися через начальника станції відправлення або станції, на якій буде переадресовуватися вантаж. У цьому разі начальник станції звертається за дозволом на переадресування до відповідного підрозділу Укрзалізниці або її відповідного структурного підрозділу.

3. У заяві вказуються такі дані: найменування вантажу, номери вагона або контейнера і накладної, найменування (прізвище, ім'я та по батькові) відправника, станція і залізниця відправлення, станція і залізниця попереднього призначення, найменування (прізвище, ім'я та по батькові) першого одержувача, станція і залізниця нового призначення, найменування (прізвище, ім'я та по батькові) нового одержувача, індекс негабаритності (для негабаритних вантажів), за якими перевізними документами (новими або первинними) здійснюється переадресування, та станція (переадресування або призначення), на якій сплачуються належні залізниці платежі, пов'язані з переадресуванням, найменування (прізвище, ім'я та по батькові) та код платника.

Заява на переадресування може бути надана в електронному вигляді (з накладанням електронного цифрового підпису) за домовленістю сторін.".

3. Пункт 4 доповнити новим абзацом такого змісту:

"Переадресування вантажу може здійснюватися на станціях призначення та станціях на шляху прямування.".

4. У пункті 5:

в абзаці першому слова "паперовому та електронному" замінити словами "паперовому або електронному";

в абзаці третьому слово "та" замінити словами та цифрами "(у редакції наказу Міністерства інфраструктури України від 08 червня 2011 року N 138),".

5. У пункті 7 слова та цифри "Порядку взаємодії митниць і залізниць України при переміщенні через митний кордон товарів та інших предметів у вантажних залізничних поїздах, затвердженого наказом Держмитслужби та Мінтрансу України від 30.03.2001 N 231/174 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 19.04.2001 за N 360/5551" замінити словами та цифрами "Інструкції про взаємодію посадових осіб митних органів, що здійснюють митні процедури з товарами (вантажами), переміщуваними залізничними вантажними поїздами, і працівників залізниць України, затвердженої наказом Державної митної служби України та Міністерства транспорту та зв'язку України від 18 вересня 2008 року N 1019/1143, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 04 грудня 2008 року за N 1157/15848".

6. Пункт 9 викласти в такій редакції:

"9. Переадресування окремих вагонів, які перевозяться у складі маршрутів або групи вагонів за однією накладною, дозволяється за умови оформлення перевізних документів на кожну нову групу або окремий вагон. Переадресування групи контейнерів, що перевозяться за однією накладною, здійснюється в порядку, визначеному для вагонів.

Переадресування вагонів, які перевозяться за окремими накладними, може бути дозволено за одним перевізним документом на групу вагонів за умови, що вони перевозяться від одного вантажовідправника на одну станцію призначення на адресу одного вантажоодержувача.".

7. У пункті 12:

в абзаці першому друге речення виключити;

в абзаці другому слова "у галузі визначення" замінити словами "у визначенні".

8. Пункт 17 викласти в такій редакції:

"17. Фізичні та юридичні особи, за заявою яких здійснюється переадресування вантажів, що перевозяться під ветеринарним контролем, та підкарантинних вантажів, повинні у випадках, визначених чинним законодавством, погодити його з відповідними державними контролюючими органами.".

9. Доповнити Правила новим пунктом такого змісту:

"19. Зміна станції призначення порожніх вагонів, переданих державним вагонним компаніям, що мають нумерацію інвентарного парку, здійснюється без стягнення зборів, пов'язаних з переадресуванням.".

 

Директор Департаменту
державної політики в галузі
залізничного транспорту

С. Сєроштан

Опрос