Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые нормативно-правовые акты Национального банка Украины

Национальный банк
Постановление от 21.05.2013 № 184
Утратил силу

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

21.05.2013

м. Київ

N 184

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
06 червня 2013 р. за N 906/23438

Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 11 вересня 2017 року N 89)

Відповідно до статті 41 Закону України "Про Національний банк України", статті 68 Закону України "Про банки і банківську діяльність", з метою вдосконалення нормативно-правових актів, які регулюють організацію бухгалтерського обліку, та у зв'язку з набранням чинності Законом України "Про всеукраїнський референдум" Правління Національного банку України

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Унести до Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 17 червня 2004 року N 280, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 липня 2004 року за N 918/9517 (зі змінами), такі зміни:

1) у групі рахунків 264 "Кошти виборчих фондів" розділу 26 "Кошти клієнтів банку" класу 2 "Операції з клієнтами":

назву групи рахунків викласти в такій редакції:

"264 Кошти виборчих фондів та фонду референдуму";

увести рахунок 2644 П "Кошти фонду референдуму ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму";

2) у групі рахунків 602 "Процентні доходи за кредитами, що надані суб'єктам господарювання" розділу 60 "Процентні доходи" класу 6 "Доходи" рахунок 6027 АП "Процентні доходи за кредитами в інвестиційну діяльність, що надані суб'єктам господарювання" виключити.

2. Унести до Інструкції про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 17 червня 2004 року N 280, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 26 липня 2004 року за N 919/9518 (зі змінами), такі зміни:

1) у розділі 26 "Кошти клієнтів банку" класу 2 "Операції з клієнтами":

у групі рахунків 262 "Кошти на вимогу фізичних осіб" призначення рахунку 2622 П "Кошти в розрахунках фізичних осіб" викласти в такій редакції:

"Призначення рахунку: облік коштів у розрахунках (кошти до настання дати валютування, акредитиви, грошове покриття, облік грошових сум, прийнятих у депозит нотаріуса, тощо). В аналітичному обліку відкриваються окремі особові рахунки клієнтам за кожним видом розрахунків. Режим роботи рахунків визначається нормативно-правовими актами Національного банку України та законодавством України про нотаріат.

За кредитом рахунку проводяться надходження коштів, призначених для забезпечення розрахунків.

За дебетом рахунку проводяться суми перерахування коштів за призначенням";

у групі рахунків 264 "Кошти виборчих фондів":

назву групи рахунків викласти в такій редакції:

"264 Кошти виборчих фондів та фонду референдуму";

увести рахунок 2644 П "Кошти фонду референдуму ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму" і призначення рахунку такого змісту:

"Призначення рахунку: облік коштів фонду референдуму ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму.

За кредитом рахунку проводяться суми надходжень для фінансування участі ініціативної групи в процесі референдуму, передбачені Законом України "Про всеукраїнський референдум".

За дебетом рахунку проводяться суми витрат на фінансування участі ініціативної групи в процесі референдуму, передбачені Законом України "Про всеукраїнський референдум";

2) у групі рахунків 602 "Процентні доходи за кредитами, що надані суб'єктам господарювання" розділу 60 "Процентні доходи" класу 6 "Доходи" рахунок 6027 АП "Процентні доходи за кредитами в інвестиційну діяльність, що надані суб'єктам господарювання" виключити.

3. Департаменту бухгалтерського обліку (Лукасевич Б. В.) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома територіальних управлінь Національного банку України та банків України для використання в роботі.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови Національного банку України Ричаківську В. І.

5. Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

 

Голова

І. В. Соркін

Опрос