Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации дежурства руководства Министерства обороны Украины на рабочих местах в праздничные дни для решения вопросов, связанных с ликвидацией последствий чрезвычайных ситуаций [СОДЕРЖАНИЕ]

Минобороны
Порядок, Приказ, Инструкция от 20.05.2013 № 330
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

20.05.2013

м. Київ

N 330

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
05 червня 2013 р. за N 886/23418

Про організацію чергування керівництва Міністерства оборони України на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов'язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій

Зміст

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства оборони України
 від 10 жовтня 2016 року N 516)

1. Наказ Міністерства оборони України "Про організацію чергування керівництва Міністерства оборони України на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов'язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій" від 20 травня 2013 року N 330.

- Порядок організації чергування керівництва Міністерства оборони України на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов'язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

2. Інструкція з організації чергування керівництва Міністерства оборони України на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов'язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

____________

Опрос