Идет загрузка документа (15 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении ведомственных поощрительных знаков отличия Государственной регистрационной службы Украины

Минюст
Положение, Приказ от 27.05.2013 № 990/5
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.05.2013

м. Київ

N 990/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
30 травня 2013 р. за N 836/23368

Про встановлення відомчих заохочувальних відзнак Державної реєстраційної служби України

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Міністерства юстиції України
від 2 вересня 2013 року N 1841/5

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України
від 28 січня 2019 року N 242/5)

Відповідно до статті 2 Указу Президента України від 30 травня 2012 року N 365 "Про відомчі заохочувальні відзнаки" та підпунктів 16, 17 пункту 10 Положення про Державну реєстраційну службу України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року N 401,

НАКАЗУЮ:

1. Установити такі відомчі заохочувальні відзнаки Державної реєстраційної служби України:

1.1. Почесна грамота Державної реєстраційної служби України.

1.2. Подяка Державної реєстраційної служби України.

2. Затвердити такі, що додаються:

2.1. Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Державної реєстраційної служби України.

2.2. Опис відомчої заохочувальної відзнаки Державної реєстраційної служби України - Почесної грамоти Державної реєстраційної служби України.

2.3. Ескіз відомчої заохочувальної відзнаки Державної реєстраційної служби України - Почесної грамоти Державної реєстраційної служби України.

2.4. Опис відомчої заохочувальної відзнаки Державної реєстраційної служби України - Подяки Державної реєстраційної служби України.

2.5. Ескіз відомчої заохочувальної відзнаки Державної реєстраційної служби України - Подяки Державної реєстраційної служби України.

3. Державній реєстраційній службі України (Ворона Д. М.) у межах кошторисних призначень організувати фінансове забезпечення та виготовлення відомчих заохочувальних відзнак.

4. Департаменту взаємодії з органами влади (Мартиненко С. В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (зі змінами).

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на в. о. директора Департаменту взаємодії з органами влади Мартиненко С. В.

 

Міністр

О. Лавринович

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної
реєстраційної служби України

Д. М. Ворона

 

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчі заохочувальні відзнаки Державної реєстраційної служби України

I. Загальні положення

1.1. Почесна грамота Державної реєстраційної служби України та Подяка Державної реєстраційної служби України (далі - Почесна грамота та Подяка) є відомчими заохочувальними відзнаками Державної реєстраційної служби України (далі - Укрдержреєстр).

1.2. Відомчими заохочувальними відзнаками Укрдержреєстру відзначаються працівники Укрдержреєстру, реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України та державних підприємств, що належать до сфери управління Укрдержреєстру, за особистий вагомий внесок у забезпечення захисту прав і свобод громадян, вдосконалення законодавства, створення належних умов для ефективної діяльності у сфері державної реєстрації, високий професіоналізм, а також з нагоди державних свят та ювілейних дат.

1.3. Подякою Укрдержреєстру нагороджуються працівники, зазначені у пункті 1.2 цього розділу, які пропрацювали не менше ніж один рік.

1.4. Почесною грамотою Укрдержреєстру нагороджуються працівники, зазначені у пункті 1.2 цього розділу, які пропрацювали не менше ніж два роки та вже були нагороджені Подякою Укрдержреєстру.

1.5. Гранична кількість Почесних грамот та Подяк, якими можуть бути відзначені працівники протягом календарного року, не може перевищувати 150 одиниць за кожним видом відзнаки.

II. Порядок представлення до відомчої заохочувальної відзнаки

2.1. Подання про відзначення відомчою заохочувальною відзнакою вноситься в установленому законодавством порядку на розгляд Голови Укрдержреєстру першим заступником, заступником Голови Укрдержреєстру, керівниками самостійних структурних підрозділів апарату Укрдержреєстру, керівниками реєстраційних служб головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, керівниками державних підприємств, що належать до сфери управління Укрдержреєстру, а також керівниками інших органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій, які беруть активну участь у забезпеченні реалізації державної політики у визначених законодавством сферах державної реєстрації.

(абзац перший пункту 2.1 із змінами, внесеними згідно з
наказом Міністерства юстиції України від 02.09.2013 р. N 1841/5)

Абзац другий пункту 2.1 виключено

(згідно з наказом Міністерства
юстиції України від 02.09.2013 р. N 1841/5)

2.2. У поданні зазначаються заслуги працівника, що стали підставою для порушення клопотання про відзначення відомчою заохочувальною відзнакою. До подання додається біографічна довідка за формою, встановленою у додатку 1 до Порядку ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 1998 року N 731 (зі змінами).

2.3. Рішення про нагородження працівника або відмову у його нагородженні відомчою заохочувальною відзнакою приймається Головою Укрдержреєстру (особою, що його заміщує).

2.4. Про нагородження відомчою заохочувальною відзнакою видається наказ Укрдержреєстру.

III. Порядок вручення відомчої заохочувальної відзнаки

3.1. Вручення відомчої заохочувальної відзнаки проводиться Головою Укрдержреєстру або за його дорученням першим заступником чи заступником Голови Укрдержреєстру, начальниками реєстраційних служб головних управлінь юстиції в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, а також керівниками підприємств, що належать до сфери управління Укрдержреєстру, в урочистій обстановці.

(абзац перший пункту 3.1 із змінами, внесеними згідно з
наказом Міністерства юстиції України від 02.09.2013 р. N 1841/5)

Вручення відомчої заохочувальної відзнаки, як правило, приурочується до загальнодержавних свят, ювілейних дат тощо.

3.2. Облік нагороджень відомчими заохочувальними відзнаками забезпечує Управління кадрової роботи та державної служби Укрдержреєстру.

Про вручення відомчої заохочувальної відзнаки складається протокол, який зберігається в Управлінні кадрової роботи та державної служби.

3.3. Кадровий підрозділ державного органу або установи, де працює нагороджений, здійснює відповідний запис в особовій справі та трудовій книжці нагородженого із зазначенням дати і номера наказу.

 

В. о. директора Департаменту
взаємодії з органами влади

С. В. Мартиненко

 

Опис
відомчої заохочувальної відзнаки Державної реєстраційної служби України - Почесної грамоти Державної реєстраційної служби України

Бланк Почесної грамоти Державної реєстраційної служби України виготовляється на папері формату А4.

На площині бланка синього кольору зображено розгорнутий сувій жовтого кольору, краї якого прикрашено бароковими завитками.

У верхній частині сувою розміщено зображення малого Державного Герба України, під яким синім кольором в один рядок виконано напис "ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ", а нижче синіми літерами із жовтим кантом у два рядки виконано напис "ПОЧЕСНА ГРАМОТА".

Нижче розміщено напис "НАГОРОДЖУЄТЬСЯ" синього кольору.

У нижній частині сувою виконано напис "N ___ від "___" ____________ 20__ р.".

 

В. о. директора Департаменту
взаємодії з органами влади

С. В. Мартиненко

 

Ескіз
відомчої заохочувальної відзнаки Державної реєстраційної служби України - Почесної грамоти Державної реєстраційної служби України

  

 

В. о. директора Департаменту
взаємодії з органами влади

С. В. Мартиненко

 

Опис
відомчої заохочувальної відзнаки Державної реєстраційної служби України - Подяки Державної реєстраційної служби України

Бланк Подяки Державної реєстраційної служби України виготовляється на папері формату А4.

На площині бланка блакитного кольору зображено розгорнутий сувій сріблястого кольору, краї якого прикрашено бароковими завитками.

У верхній частині сувою розміщено зображення малого Державного Герба України, під яким синім кольором в один рядок виконано напис "ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ", а нижче синіми літерами із кантом жовтого кольору в один рядок виконано напис "ПОДЯКА".

У нижній частині сувою виконано напис "N ___ від "___" ____________ 20__ р.".

 

В. о. директора Департаменту
взаємодії з органами влади

С. В. Мартиненко

 

Ескіз
відомчої заохочувальної відзнаки Державної реєстраційної служби України - Подяки Державної реєстраційної служби України

  

 

В. о. директора Департаменту
взаємодії з органами влади

С. В. Мартиненко

Опрос