Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке исчисления выслуги лет для выплаты надбавки за выслугу лет и для определения продолжительности очередного отпуска лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел

МВД
Приказ от 30.04.2013 № 418
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

30.04.2013

м. Київ

N 418

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
30 травня 2013 р. за N 835/23367

Про порядок обчислення вислуги років для виплати надбавки за вислугу років та для визначення тривалості чергової відпустки особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 2 вересня 2019 року N 746)

Відповідно до підпункту 1 пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2007 року N 1294 "Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" та пункту 51 Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Української РСР від 29 липня 1991 року N 114, з метою визначення порядку обчислення вислуги років для виплати надбавки за вислугу років та тривалості чергової відпустки особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ

НАКАЗУЮ:

1. Зараховувати особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ до вислуги років для виплати надбавки за вислугу років та для визначення тривалості чергової відпустки періоди служби (роботи, навчання) відповідно до статті 17 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" та пунктів 1 і 2 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року N 393 "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей".

2. Покласти на підрозділи кадрового забезпечення обчислення вислуги років для виплати надбавки за вислугу років та для визначення тривалості чергової відпустки особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, яке здійснювати за матеріалами особової справи та оголошувати наказами по особовому складу, завізованими в обов'язковому порядку в підрозділах юридичного та фінансового забезпечення.

3. На підставі наказів, якими оголошується вислуга років для виплати надбавки за вислугу років та для визначення тривалості чергової відпустки, у послужному списку особової справи особи рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ робити запис такого змісту:

"Вислуга років для виплати надбавки за вислугу років та для визначення тривалості чергової відпустки станом на ____________ 20__ року становить ___ років ___ місяців ___ днів.

Наказ від ____________ 20__ року N _____о/с".

4. Департаменту кадрового забезпечення (Дивак М. М.) у встановленому порядку подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Керівникам органів та підрозділів внутрішніх справ забезпечити обчислення вислуги років для виплати надбавки за вислугу років та для визначення тривалості чергової відпустки особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ відповідно до вимог цього наказу.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра внутрішніх справ України - керівника апарату Лекаря С. І.

7. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр
генерал внутрішньої служби України

В. Ю. Захарченко

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова профспілкової спілки
атестованих працівників органів
внутрішніх справ України

А. С. Онищук

Опрос