Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Перечня должностей и условий зачисления военнослужащим подразделений по конвоированию внутренних войск Министерства внутренних дел Украины выслуги лет для назначения пенсий на льготных условиях (один месяц службы за полтора месяца)

МВД
Приказ от 26.03.2013 № 287
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

26.03.2013

м. Київ

N 287

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 квітня 2013 р. за N 596/23128

Про затвердження Переліку посад та умов зарахування військовослужбовцям підрозділів з конвоювання внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах (один місяць служби за півтора місяця)

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 5 серпня 2014 року N 771)

Відповідно до абзацу двадцять четвертого підпункту "в" пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року N 393 "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей" (із змінами)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік посад та умов зарахування військовослужбовцям підрозділів з конвоювання внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах (один місяць служби за півтора місяця), що додається.

2. Установити, що військовослужбовцям внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року N 393 "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей" на пільгових умовах зараховується весь час проходження служби на відповідних посадах.

3. Порядок обліку участі військовослужбовців у службі з конвоювання установлюється начальником Головного управління - командувачем внутрішніх військ МВС України.

4. Головному управлінню внутрішніх військ МВС України (Шуляк С. М.) забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра внутрішніх справ України генерал-лейтенанта міліції Ратушняка В. І.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр
генерал внутрішньої служби України

В. Ю. Захарченко

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник Міністра
соціальної політики України -
керівник апарату

В. М. Коломієць

 

ПЕРЕЛІК
посад та умов зарахування військовослужбовцям підрозділів з конвоювання внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах (один місяць служби за півтора місяця)

1. Перелік посад (за всіма військово-обліковими спеціальностями):

водій;

водій-стрілець;

дресирувальник кінологічної групи;

заступник: командира взводу, командира взводу особливого конвоювання, командира взводу - командир відділення;

інструктор-диспетчер з перевезень;

інструктор з водіння;

інструктор кінологічної групи;

командир батальйону, стрілецького батальйону та його заступники;

командир стрілецької роти та його заступники;

командир взводу (начальник варти);

командир взводу: стрілецького, особливого конвоювання, начальників варт;

командир відділення;

командир відділення взводу особливого конвоювання;

комендант комендантсько-диспетчерського пункту;

комендант спеціальної комендатури особливого конвоювання та його заступники;

кулеметник;

начальник: варти (заступник командира взводу), варти (командир відділення), варти, служби собак (начальник кінологічної групи);

офіцер;

офіцер (командир групи особливого конвоювання спеціальної комендатури особливого конвоювання);

офіцер групи особливого конвоювання спеціальної комендатури особливого конвоювання;

офіцер: групи бойової та спеціальної підготовки, психолог, групи виховної роботи;

перший заступник командира батальйону, стрілецького батальйону - начальник штабу, його заступники, старші помічники та помічники;

помічник: начальника варти, начальника варти (кулеметник);

снайпер;

старший: стрілець-кулеметник, стрілець, інструктор - заступник командира взводу, інструктор (заступник командира взводу - командир відділення), інструктор (командир відділення), інструктор з водіння, водій, інструктор (начальник кінологічної групи), інструктор кінологічної групи, дресирувальник кінологічної групи;

старшина: стрілецької роти, спеціальної комендатури особливого конвоювання;

стрілець;

стрілець-радіотелефоніст;

технік-диспетчер з перевезень;

технік-комендант парку спецвагонів;

черговий помічник коменданта комендантсько-диспетчерського пункту.

2. Служба на пільгових умовах зараховується з дня призначення (переміщення) по день звільнення військовослужбовця з посади, визначеної цим Переліком, згідно з наказом по стройовій частині.

3. Військовослужбовцям підрозділів з конвоювання за всіма військово-обліковими спеціальностями, посади яких не ввійшли до цього Переліку та/або функціональними обов'язками яких не передбачена участь у службі з конвоювання, зарахування вислуги років на пільгових умовах проводиться за умови виконання ними цієї служби, коли їх залучення до конвоювання викликано службовою необхідністю.

4. Не зараховується в пільговому обчисленні строк перебування військовослужбовця в розпорядженні відповідних командирів (начальників).

5. У цьому Переліку термін "підрозділ" вживається в такому значенні - організаційно-штатна одиниця: батальйон, рота, комендатура, взвод, відділення, група.

 

Командувач внутрішніх
військ МВС України
генерал-лейтенант

С. М. Шуляк

Опрос