Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении порядка контроля за соблюдением лицензионных условий осуществления определенных видов хозяйственной деятельности и унифицированных форм актов, составляемых по результатам плановых проверок соблюдения субъектом хозяйствования лицензионных условий осуществления определенных видов лицензируемой хозяйственной деятельности в области здравоохранения [СОДЕРЖАНИЕ]

Министерство здравоохранения
Порядок, Форма, Приказ от 28.03.2013 № 244
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

28.03.2013

м. Київ

N 244

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
04 квітня 2013 р. за N 557/23089

Про затвердження порядку контролю за додержанням ліцензійних умов провадження певних видів господарської діяльності та уніфікованих форм актів, які складаються за результатами планових перевірок додержання суб'єктом господарювання ліцензійних умов провадження певних видів господарської діяльності в галузі охорони здоров'я, що ліцензуються

Зміст

Наказ скасовано як такий, що не відповідає
Закону України "Про основні засади державного нагляду
 (контролю) у сфері господарської діяльності"
(згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 10 березня 2017 року N 169-р)

1. Наказ Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження порядку контролю за додержанням ліцензійних умов провадження певних видів господарської діяльності та уніфікованих форм актів, які складаються за результатами планових перевірок додержання суб'єктом господарювання ліцензійних умов провадження певних видів господарської діяльності в галузі охорони здоров'я, що ліцензуються" від 28 березня 2013 року N 244.

- Порядок контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з переробки донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів, крім діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 04 лютого 2011 року N 65, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 24 лютого 2011 року за N 230/18968.

- Уніфікована форма акта, який складається за результатами планової перевірки додержання суб'єктом господарювання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з переробки донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів, крім діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини.

2. Порядок контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 10 квітня 2012 року N 251, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 року за N 660/20973.

- Уніфікована форма акта, який складається за результатами планової перевірки додержання суб'єктом господарювання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини.

____________

Опрос