Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении форм первичной учетной документации и отчетности по вопросам мониторинга эпидемической ситуации по ВИЧ-инфекции и инструкций по их заполнению

Министерство здравоохранения
Форма, Приказ, Инструкция от 05.03.2013 № 180
редакция действует с 01.03.2016

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.03.2013

м. Київ

N 180

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
27 березня 2013 р. за N 495/23027

Про затвердження форм первинної облікової документації і звітності з питань моніторингу епідемічної ситуації з ВІЛ-інфекції та інструкцій щодо їх заповнення

Зміст

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 3 грудня 2015 року N 816

1. Наказ Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження форм первинної облікової документації і звітності з питань моніторингу епідемічної ситуації з ВІЛ-інфекції та інструкцій щодо їх заповнення" від 5 березня 2013 року N 180.

- Форма первинної облікової документації N 502-1/о "Реєстраційна карта ВІЛ-інфікованої особи N ___".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 502-1/о "Реєстраційна карта ВІЛ-інфікованої особи N ___".

2. Форма первинної облікової документації N 502-2/о "Повідомлення про зміни в Реєстраційній карті ВІЛ-інфікованої особи N ___".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 502-2/о "Повідомлення про зміни в Реєстраційній карті ВІЛ-інфікованої особи N __".

3. Форма звітності N 1-ВІЛ/СНІД "Звіт про осіб зі станами та хворобами, що зумовлені вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), за _____ квартал 20___ року" (квартальна).

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 1-ВІЛ/СНІД "Звіт про осіб зі станами та хворобами, що зумовлені вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), за ___ квартал 20____ року" (квартальна).

4. Форму звітності N 2-ВІЛ/СНІД "Звіт про осіб зі станами та хворобами, що зумовлені вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), за 20____ рік" (річна).

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 2-ВІЛ/СНІД "Звіт про осіб зі станами та хворобами, що зумовлені вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), за 20___ рік" (річна).

- Форма звітності N 2/1 "Звіт про осіб зі станами та хворобами, що зумовлені вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ)" (місячна).

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 2/1 "Звіт про осіб зі станами та хворобами, що зумовлені вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ)" (місячна).

- Згода на обробку персональних даних.

____________

Опрос