Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Минприроды от 25 марта 2008 года N 149

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (2)
Приказ от 26.02.2013 № 73
действует с 23.04.2013

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

26.02.2013

м. Київ

N 73

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 березня 2013 р. за N 413/22945

Про внесення змін до наказу Мінприроди від 25 березня 2008 року N 149

Відповідно до Закону України "Про пестициди і агрохімікати", Порядку проведення державних випробувань, державної реєстрації та перереєстрації, видання переліків пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 1996 року N 295, та з метою вдосконалення державної реєстрації пестицидів і агрохімікатів

НАКАЗУЮ:

1. Внести до наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 25 березня 2008 року N 149 "Про затвердження зразків заявок, що подаються суб'єктами господарювання на випробування та державну реєстрацію пестицидів та агрохімікатів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07 травня 2008 року за N 389/15080, такі зміни:

1.1. У додатках 1 - 5 до наказу слова "Міністерство охорони навколишнього природного середовища України" та "Мінприроди" замінити словами "Міністерство екології та природних ресурсів України" та "Мінприроди України".

1.2. У додатку 2 до наказу:

1.2.1. Главу 1 зразка заявки на державну реєстрацію препарату доповнити новим підпунктом 1.5 такого змісту:

"1.5. Заявник гарантує, що у зв'язку з державною реєстрацією заявленого препарату не будуть порушені права інтелектуальної власності третіх осіб, захищені відповідним патентом України, яким охороняється авторство і право власності на речовину, та (або) процес (спосіб) одержання речовини, та (або) нове застосування речовини чи процесу (способу) одержання речовини.

Заявник погоджується, що у разі встановлення судом факту порушення прав інтелектуальної власності третіх осіб, захищених патентом України, яким охороняється авторство і право власності на речовину, та (або) процес (спосіб) одержання речовини, та (або) нове застосування речовини чи процесу (способу) одержання речовини, у державній реєстрації цього препарату буде відмовлено або державна реєстрація цього препарату буде скасована на підставі відповідного рішення суду, яке набрало законної сили".

1.2.2. Главу 17 зразка заявки на державну реєстрацію препарату доповнити новим підпунктом 17.4 такого змісту:

"17.4. Виробник технічної речовини (для юридичної особи: повне найменування, місцезнаходження, посада, прізвище, ім'я, по батькові керівника, номер телефону; для фізичної особи - підприємця: прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання, номер телефону)".

2. Департаменту екологічної безпеки (Мелашенко А. В.) в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Мормуля Д. Д.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

О. А. Проскуряков

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник
Міністра аграрної політики
та продовольства України

І. Ю. Бісюк

Міністр
охорони здоров'я України

Р. Богатирьова

Опрос