Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к некоторым приказам Министерства финансов Украины (относительно применения санкций Государственной службой финансового мониторинга Украины)[СОДЕРЖАНИЕ]

Минфин
Приказ от 04.02.2013 № 58
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

04.02.2013

м. Київ

N 58

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 лютого 2013 р. за N 314/22846

Про затвердження змін до деяких наказів Міністерства фінансів України (щодо застосування санкцій Державною службою фінансового моніторингу України)

Зміст

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства фінансів України
 від 27 березня 2015 року N 366)

1. Наказ Міністерства фінансів України "Про затвердження змін до деяких наказів Міністерства фінансів України (щодо застосування санкцій Державною службою фінансового моніторингу України)" від 04 лютого 2013 року N 58.

- Зміни до Положення про Комісію Державної служби фінансового моніторингу України з питань застосування санкцій за порушення вимог Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму" та/або нормативно-правових актів, що регулюють діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

2. Зміни до Порядку розгляду Державною службою фінансового моніторингу України справ про порушення вимог законодавства, що регулює діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та застосування санкцій.

____________

Опрос