Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к некоторым приказам Министерства финансов Украины (относительно применения санкций Государственной службой финансового мониторинга Украины)

Минфин
Приказ от 04.02.2013 № 58
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

04.02.2013

м. Київ

N 58

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 лютого 2013 р. за N 314/22846

Про затвердження змін до деяких наказів Міністерства фінансів України (щодо застосування санкцій Державною службою фінансового моніторингу України)

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства фінансів України
 від 27 березня 2015 року N 366)

Відповідно до статей 14, 23 та 25 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму", статті 18834 Кодексу України про адміністративні правопорушення та з метою вдосконалення роботи у Державній службі фінансового моніторингу України щодо застосування санкцій за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Положення про Комісію Державної служби фінансового моніторингу України з питань застосування санкцій за порушення вимог Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму" та/або нормативно-правових актів, що регулюють діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22 листопада 2011 року N 1479, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 грудня 2011 року за N 1426/20164, що додаються.

2. Затвердити Зміни до Порядку розгляду Державною службою фінансового моніторингу України справ про порушення вимог законодавства, що регулює діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та застосування санкцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 17 січня 2012 року N 23, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 лютого 2012 року за N 166/20479, що додаються.

3. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Чмерук М. О.) спільно з Юридичним управлінням Державної служби фінансового моніторингу України (Гаєвський І. М.) в установленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра фінансів України Мярковського А. І. та першого заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу України Фещенка О. Ю.

 

Міністр

Ю. Колобов

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної служби
фінансового моніторингу 

С. Г. Гуржій 

Голова Державної служби України
з питань регуляторної політики
та розвитку підприємництва

М. Ю. Бродський

 

ЗМІНИ
до Положення про Комісію Державної служби фінансового моніторингу України з питань застосування санкцій за порушення вимог Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму" та/або нормативно-правових актів, що регулюють діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом

1. У пункті 1.1 розділу I Положення слова та цифри "Порядку розгляду Державним комітетом фінансового моніторингу України справ про порушення вимог законодавства, що регулює діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та застосування санкцій, затвердженого наказом Державного комітету фінансового моніторингу України від 15.07.2010 N 112, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.09.2010 за N 785/18080" замінити словами та цифрами "Порядку розгляду Державною службою фінансового моніторингу України справ про порушення вимог законодавства, що регулює діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та застосування санкцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 17 січня 2012 року N 23, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 лютого 2012 року за N 166/20479".

2. В абзаці першому пункту 2.5 розділу II Положення слово "пунктом" замінити словами "абзацом другим пункту".

 

Директор Департаменту
податкової, митної політики та
методології бухгалтерського обліку

М. О. Чмерук

Опрос