Идет загрузка документа (61 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ведомственных поощрительных знаках отличия Министерства иностранных дел Украины

МИД
Положение, Приказ от 05.02.2013 № 41
редакция действует с 24.12.2021

МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.02.2013

м. Київ

N 41

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
21 лютого 2013 р. за N 302/22834

Про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства закордонних справ України

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Міністерства закордонних справ України
 від 28 серпня 2017 року N 354
,
від 25 листопада 2021 року N 539

Відповідно до Указу Президента України від 30 травня 2012 року N 365 "Про відомчі заохочувальні відзнаки"

НАКАЗУЮ:

1. Встановити такі відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства закордонних справ України:

Подяка Міністерства закордонних справ України;

Почесна грамота Міністерства закордонних справ України;

нагрудний знак "Відзнака МЗС України";

нагрудний знак "За сумлінну службу";

нагрудний знак "За відданість дипломатичній службі".

2. Затвердити такі, що додаються:

Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства закордонних справ України;

ескіз та опис відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства закордонних справ України - Подяки Міністерства закордонних справ України;

ескіз та опис відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства закордонних справ України - Почесної грамоти Міністерства закордонних справ України;

ескіз та опис відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства закордонних справ України - нагрудного знака "Відзнака МЗС України";

ескіз та опис посвідчення про нагородження відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства закордонних справ України - нагрудним знаком "Відзнака МЗС України";

ескіз та опис відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства закордонних справ України - нагрудного знака "За сумлінну службу";

ескіз та опис посвідчення про нагородження відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства закордонних справ України - нагрудним знаком "За сумлінну службу";

ескіз та опис відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства закордонних справ України - нагрудного знака "За відданість дипломатичній службі";

ескіз та опис посвідчення про нагородження відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства закордонних справ України - нагрудним знаком "За відданість дипломатичній службі".

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства закордонних справ України від 25 серпня 2004 року N 193 "Про заснування відзнаки МЗС України - нагрудного знака "Почесна відзнака Міністерства закордонних справ України", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 06 вересня 2004 року за N 1098/9697.

4. Департаменту з фінансово-адміністративних питань та діловодства забезпечити виготовлення бланків Почесної грамоти та Подяки Міністерства закордонних справ України, а також нагрудних знаків "Відзнака МЗС України", "За сумлінну службу", "За відданість дипломатичній службі", бланків гарнітур до посвідчень про нагородження цими нагрудними знаками, футлярів.

5. Департаменту персоналу забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату.

7. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

Л. О. Кожара

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Комісії державних
нагород та геральдики

С. Льовочкін

 

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства закордонних справ України

1. З метою заохочення працівників дипломатичної служби України (далі - працівники) та відзначення їх трудових досягнень у професійній, службовій діяльності, за бездоганну службу та особливі заслуги під час виконання службових обов'язків в МЗС встановлено такі відомчі заохочувальні відзнаки (далі - ВЗВ):

Подяка Міністерства закордонних справ України;

Почесна грамота Міністерства закордонних справ України;

нагрудний знак "Відзнака МЗС України";

нагрудний знак "За сумлінну службу";

нагрудний знак "За відданість дипломатичній службі".

2. Подяка Міністерства закордонних справ України оголошується працівникам за успіхи в роботі.

3. Почесною грамотою Міністерства закордонних справ України за трудові досягнення у виконанні завдань, покладених на МЗС, бездоганну працю на дипломатичній службі відзначаються працівники, стаж роботи яких у системі органів дипломатичної служби становить не менше десяти років та яким раніше оголошувалася Подяка Міністерства закордонних справ України. Повторне нагородження Почесною грамотою Міністерства закордонних справ України не здійснюється.

4. Нагрудним знаком "Відзнака МЗС України" за значні особисті трудові досягнення у виконанні завдань, покладених на МЗС, бездоганну працю на дипломатичній службі відзначаються працівники, стаж роботи яких на посадах у системі органів дипломатичної служби становить не менше п'ятнадцяти років та які раніше відзначалися Почесною грамотою Міністерства закордонних справ України.

5. Нагрудним знаком "За сумлінну службу" за особливі та визначні трудові досягнення у виконанні завдань, покладених на МЗС, сумлінну та бездоганну працю на дипломатичній службі відзначаються працівники, стаж роботи яких на посадах в системі органів дипломатичної служби становить не менше двадцяти років та які раніше відзначалися нагрудним знаком "Відзнака МЗС України" або Почесною грамотою Міністерства закордонних справ України.

6. Нагрудний знак "За відданість дипломатичній службі" є найвищою відзнакою серед відомчих заохочувальних відзнак МЗС. Нагрудним знаком "За відданість дипломатичній службі" за визначний особистий внесок у формування та реалізацію державної політики у сфері зовнішніх зносин України, багаторічну та бездоганну працю на дипломатичній службі відзначаються працівники, стаж роботи яких на посадах в системі органів дипломатичної служби становить не менше двадцяти п'яти років та які раніше відзначалися нагрудним знаком "За сумлінну службу" або Почесною грамотою Міністерства закордонних справ України.

7. ВЗВ також відзначаються працівники підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління МЗС, члени обслуговуючого персоналу дипломатичної служби, нештатні (почесні) консули України та працівники дипломатичної служби після виходу на пенсію.

Працівники підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління МЗС, члени обслуговуючого персоналу дипломатичної служби відзначаються Почесною грамотою Міністерства закордонних справ України та Подякою Міністерства закордонних справ України.

8. Рішення про відзначення ВЗВ нештатних (почесних) консулів України, працівників дипломатичної служби, які вийшли на пенсію, приймає Міністр закордонних справ України (далі - Міністр).

Подання про відзначення ВЗВ нештатних (почесних) консулів України вносять на розгляд Міністра керівники структурних підрозділів апарату МЗС та закордонних дипломатичних установ України за погодженням із консульською службою МЗС та заступником Міністра (відповідно до розподілу обов'язків).

Подання про відзначення ВЗВ працівників дипломатичної служби, які вийшли на пенсію, вносять на розгляд Міністра керівники структурних підрозділів апарату МЗС та закордонних дипломатичних установ України за погодженням із службою управління персоналом в МЗС.

9. Рішення про відзначення ВЗВ працівників дипломатичної служби приймає Державний секретар МЗС.

Подання про відзначення ВЗВ керівників закордонних дипломатичних установ України, представників МЗС на території України вносять на розгляд Державного секретаря МЗС за погодженням із службою управління персоналом в МЗС заступники Міністра, керівники структурних підрозділів апарату МЗС; подання про відзначення ВЗВ керівників самостійних структурних підрозділів апарату МЗС України - заступники Міністра за погодженням із службою управління персоналом в МЗС.

Подання про відзначення ВЗВ Надзвичайних і Повноважних Послів України та представників України при міжнародних організаціях погоджується з Міністром.

Подання про відзначення ВЗВ інших осіб вносять на розгляд Державного секретаря МЗС за погодженням із службою управління персоналом в МЗС та заступником Міністра (відповідно до розподілу обов'язків) керівники самостійних структурних підрозділів апарату МЗС, керівники закордонних дипломатичних установ України, представники МЗС на території України.

10. Внесення кандидатур для відзначення ВЗВ здійснюється гласно і відкрито. На особу, яку представляють до відзначення ВЗВ, складається подання про відзначення відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства закордонних справ України згідно з додатком до цього Положення. До подання додається біографічна довідка, підписана керівником служби управління персоналом в МЗС.

11. Гранична кількість ВЗВ, якими можуть бути відзначені працівники протягом одного календарного року, становить:

1) подяк Міністерства закордонних справ України - 100 штук;

2) почесних грамот Міністерства закордонних справ України - 50 штук;

3) нагрудних знаків "Відзнака МЗС України" - 25 штук;

4) нагрудних знаків "За сумлінну службу" - 25 штук;

5) нагрудних знаків "За відданість дипломатичній службі" - 25 штук.

12. Про відзначення ВЗВ видається наказ МЗС, який підписує Міністр - стосовно осіб, зазначених у пункті 8 цього Положення, Державний секретар МЗС - стосовно інших працівників дипломатичної служби.

13. Проект наказу МЗС про відзначення ВЗВ готує та подає Міністру, Державному секретарю МЗС служба управління персоналом в МЗС.

14. Наказ МЗС про відзначення ВЗВ реєструє служба управління персоналом в МЗС у журналі обліку відомчих заохочувальних відзнак Міністерства закордонних справ України.

15. Особі, відзначеній ВЗВ у вигляді нагрудного знака, видається посвідчення, у якому проставляється реєстраційний номер згідно з журналом обліку відомчих заохочувальних відзнак Міністерства закордонних справ України.

16. Друкування подяк Міністерства закордонних справ України, почесних грамот Міністерства закордонних справ України та посвідчень до ВЗВ у вигляді нагрудних знаків здійснює служба управління персоналом в МЗС.

17. Подяку Міністерства закордонних справ України, Почесну грамоту та посвідчення до ВЗВ у вигляді нагрудних знаків підписує Міністр або Державний секретар МЗС з урахуванням положень пунктів 8, 9 цього Положення.

18. Вручення ВЗВ проводиться в урочистій обстановці Міністром, Державним секретарем МЗС або уповноваженими ними особами.

19. Про вручення ВЗВ складається протокол, який зберігається у службі управління персоналом в МЗС.

20. У трудовій книжці працівника, відзначеного ВЗВ, робиться запис із зазначенням дати та номера відповідного наказу про відзначення. У разі нагородження нештатних (почесних) консулів України, працівників дипломатичної служби після їх виходу на пенсію надається витяг з наказу про нагородження.

21. ВЗВ у вигляді нагрудних знаків носять з правого боку грудей і розміщують нижче знаків державних нагород України, іноземних державних нагород.

22. У разі втрати ВЗВ їх дублікати не видаються.

 

Директор Департаменту
менеджменту персоналу

Ю. А. Ярмілко

 

Подання про відзначення відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства закордонних справ України

_____________________________________________________________________________________
(назва відзнаки)

1. Прізвище, ім'я, по батькові ____________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________

2. Посада і місце роботи, служби _________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________

3. Число, місяць, рік і місце народження __________________________________________________

4. Місце проживання __________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________

5. Освіта _____________________________________________________________________________

6. Науковий ступінь, вчене звання, спеціальне звання _______________________________________
_____________________________________________________________________________________

7. Наявність раніше вручених відомчих заохочувальних відзнак МЗС України
_____________________________________________________________________________________

8. Стаж роботи на дипломатичній службі __________________________________________________

9. Характеристика _____________________________________________________________________
                                                                              (наводиться, зокрема, інформація про трудові досягнення
                                                                                          працівника, що стали підставою для подання)
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________

10. __________________________________________________________________________________
                                              (прізвище, ініціали та посада особи, яка вносить пропозицію про відзначення)
_____________________________________________________________________________________

"___" ____________ 20__ року

_________________
(підпис)

(Положення у редакції наказу Міністерства
 закордонних справ України від 28.08.2017 р. N 354)

 

ЕСКІЗ
відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства закордонних справ України - Подяки Міністерства закордонних справ України

 

Начальник Управління
кадрового менеджменту

Віталій МОШКІВСЬКИЙ

(ескіз у редакції наказу Міністерства
 закордонних справ України від 25.11.2021 р. N 539)

 

ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства закордонних справ України - Подяки Міністерства закордонних справ України

Бланк Подяки Міністерства закордонних справ України являє собою аркуш формату А4 (210 х 297 мм), виготовлений друкарським способом із картону Iceblink avorio (300 г/м2). Орієнтація аркуша - книжкова.

У верхній частині бланка на відстані 22 мм від верхнього краю аркуша та на відстані 22 мм від лівого краю розміщено логотип МЗС. Логотип складається зі Знака Княжої Держави Володимира Великого, який нанесено чорною фарбою, та дужки ліворуч від нього, яка нанесена способом тиснення срібною фольгою. Розмір логотипу становить 92 х 58 мм.

Логотип МЗС об'ємний, піднятий конгревним способом.

Під зображенням вищезазначеного логотипу на відстані 6,5 мм від краю Знака Княжої Держави Володимира Великого, 46 мм від лівого краю нанесено написи у три рядки висотою текстового блоку 23 мм:

"Міністерство" - срібного кольору, шрифт Bandera Pro Light, 20 pt.;

"закордонних справ" - срібного кольору, шрифт Bandera Pro Bold, 20 pt.;

"України" - срібного кольору, шрифт Bandera Pro Light, 20 pt.

На відстані 96 мм від верхнього краю аркуша, та на відстані 46 мм від лівого краю нанесено чорною фарбою напис "ПОДЯКА" (шрифт Bandera Pro Bold, 30 pt., висота текстового блоку 8,7 мм).

Текст подяки персоніфікується за такими параметрами:

ПРІЗВИЩЕ Ім'я По батькові - чорного кольору, шрифт Bandera Bold, 15 pt.;

посада - чорного кольору, Bandera Regular, 15 pt.;

підстава заохочення - чорного кольору, Osnova MFA, 11 pt.;

місце, число, рік - чорного кольору, Osnova MFA, 11 pt.

У нижній частині бланка фонове зображення будівлі Міністерства закордонних справ України розміром 140 х 63 мм, нанесене чорною фарбою.

По нижньому краю бланка декоративна смужка, нанесена срібною фольгою. Ширина смужки - 10 мм.

 

Начальник Управління
кадрового менеджменту

Віталій МОШКІВСЬКИЙ

(опис у редакції наказу Міністерства
 закордонних справ України від 25.11.2021 р. N 539)

 

ЕСКІЗ
відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства закордонних справ України - Почесна грамота Міністерства закордонних справ України

 

Начальник Управління
кадрового менеджменту

Віталій МОШКІВСЬКИЙ

(ескіз у редакції наказу Міністерства
 закордонних справ України від 25.11.2021 р. N 539)

 

ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства закордонних справ України - Почесної грамоти Міністерства закордонних справ України

Бланк Почесної грамоти Міністерства закордонних справ України являє собою аркуш формату А4 (210 х 297 мм), виготовлений друкарським способом із картону Boheme neve (320 г/м2). Орієнтація аркуша - книжкова.

У верхній частині бланка на відстані 22 мм від верхнього краю аркуша та на відстані 22 мм від лівого краю розміщено логотип МЗС. Логотип складається зі Знака Княжої Держави Володимира Великого, який нанесено чорною фарбою, та дужки ліворуч від нього, яка нанесена способом тиснення срібною фольгою. Розмір логотипу становить 92 х 58 мм.

Логотип МЗС об'ємний, піднятий конгревним способом.

Під зображенням вищезазначеного логотипу на відстані 6,5 мм від краю Знака Княжої Держави Володимира Великого, 46 мм від лівого краю аркуша нанесено написи у три рядки висотою текстового блоку 23 мм:

"Міністерство" - срібного кольору, шрифт Bandera Pro Light, 20 pt.;

"закордонних справ" - срібного кольору, шрифт Bandera Pro Bold, 20 pt.;

"України" - срібного кольору, шрифт Bandera Pro Light, 20 pt.

На відстані 96 мм від верхнього краю аркуша та на відстані 46 мм від лівого краю нанесено чорною фарбою напис "ПОЧЕСНА ГРАМОТА" (шрифт Bandera Pro Bold, 33 pt., висота текстового блоку 8 мм).

Текст подяки персоніфікується за такими параметрами:

ПРІЗВИЩЕ Ім'я По батькові - чорного кольору, шрифт Bandera Bold, 22 pt.;

посада - чорного кольору, Bandera Regular, 15 pt.;

підстава заохочення - чорного кольору, Osnova MFA, 11 pt.;

місце, число, рік - чорного кольору, Osnova MFA, 11 pt.

У нижній частині бланка фонове зображення будівлі Міністерства закордонних справ України розміром 127 х 57 мм, нанесене чорною фарбою, та фігурна сітка, виконана методом тиснення срібною фольгою.

По нижньому краю бланка декоративна смужка, нанесена срібною фольгою. Ширина смужки - 10 мм.

 

Начальник Управління
кадрового менеджменту

Віталій МОШКІВСЬКИЙ

(опис у редакції наказу Міністерства
 закордонних справ України від 25.11.2021 р. N 539)

 

ЕСКІЗ
відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства закордонних справ України - нагрудного знака "Відзнака МЗС України"

  

 

Директор
Департаменту персоналу

С. О. Шутенко

 

ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства закордонних справ України - нагрудного знака "Відзнака МЗС України"

Нагрудний знак "Відзнака МЗС України" (далі - знак) має форму рівнобічного хреста синього кольору, який накладено на променисту зірку сріблястого кольору.

У центрі хреста розміщено круглий медальйон синього кольору, в якому на фоні світлих променів розташовано малий Державний Герб України, обрамлений колом жовтого кольору.

По колу медальйона розміщено напис "Відзнака МЗС України".

Усі зображення рельєфні.

Розмір знака 45 х 45 мм.

Зворотний бік знака плоский. На зворотному боці знака знаходиться застібка для кріплення до одягу.

 

Директор
Департаменту персоналу

С. О. Шутенко

 

ЕСКІЗ
посвідчення про нагородження відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства закордонних справ України - нагрудним знаком "Відзнака МЗС України"

  

  

 

Директор
Департаменту персоналу

С. О. Шутенко

 

ОПИС
посвідчення про нагородження відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства закордонних справ України - нагрудним знаком "Відзнака МЗС України"

Посвідчення має формат в розгорнутому вигляді 233 х 165 мм, а в складеному - 115 х 165 мм.

Обкладинка синього кольору.

На відстані 40 мм від верхнього краю обкладинки посвідчення розташовано малий Державний Герб України - 25 х 18 мм.

Під зображенням малого Державного Герба України на відстані 37 мм від нього розміщено написи у чотири рядки висотою літер 4 мм:

"МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ"

"СПРАВ УКРАЇНИ"

"MINISTRY OF FOREIGN AFFAIRS"

"OF UKRAINE".

Другий і третій рядки написів розділені горизонтальною лінією завдовжки 35 мм.

Напис, герб і лінія на зовнішньому боці обкладинки золотистого кольору. Зображення розташовується по центру сторінки.

З внутрішнього боку обкладинки посвідчення розташовано два бланки формату 105 х 161 мм. Текст та атрибути мають книжкове орієнтування.

Вздовж бланків на відстані 2 мм від краю розміщено рослинний орнамент жовтого кольору заввишки 7 мм.

На лівому бланку посвідчення на відстані 19 мм від верхнього краю аркуша у два рядки розташовано написи темно-синього кольору, висота літер 4 мм:

"МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ"

"СПРАВ УКРАЇНИ".

На відстані 55 мм від верхнього краю аркуша розташовано зображення відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства закордонних справ України - нагрудного знака "Відзнака МЗС України" розміром - 58 х 58 мм.

На відстані 15 мм від нижнього краю зазначеного зображення розміщено порядковий номер згідно з журналом обліку відомчих заохочувальних відзнак Міністерства закордонних справ України.

Фон бланка посвідчення білий.

На правому бланку посвідчення на відстані 27 мм від верхнього краю аркуша розташовано три горизонтальні смужки завширшки 0,25 мм та завдовжки 66 мм для розміщення прізвища, імені та по батькові нагородженого. Під кожною зі смужок є відповідний напис чорного кольору, висота літер 3 мм:

"(прізвище)"

"(ім'я)"

"(по батькові)".

На відстані 68 мм від верхнього краю аркуша розташовано у сім рядків написи темно-синього кольору:

"НАГОРОДЖУЄТЬСЯ", висота літер 3 мм;

"НАГРУДНИМ ЗНАКОМ", висота літер 3 мм, написано курсивом;

"ВІДЗНАКА МЗС УКРАЇНИ", висота літер 3 мм, написано курсивом;

"Наказ Міністерства закордонних справ України", висота літер 2 мм, написано курсивом;

"від "___" ____________ 20__ року N ______", висота літер 2 мм, написано курсивом;

"Міністр _______________________", висота літер 2 мм, написано курсивом;

"М. П.", висота літер 3 мм, написано курсивом.

Фон бланка посвідчення білий.

 

Директор
Департаменту персоналу

С. О. Шутенко

 

ЕСКІЗ
відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства закордонних справ України - нагрудного знака "За сумлінну службу"

  

 

Директор
Департаменту персоналу

С. О. Шутенко

 

ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства закордонних справ України - нагрудного знака "За сумлінну службу"

Нагрудний знак "За сумлінну службу" (далі - знак) має форму рівнобічного хреста синього кольору з жовтим обрамленням і розбіжними сторонами, який накладений на променисту зірку сріблястого кольору з біло-жовтими пружками, по центру якої розміщено лавровий вінок золотистого кольору.

У центрі хреста розміщено круглий медальйон синього кольору, в якому на фоні світлих променів розташовано малий Державний Герб України.

По колу медальйона розміщено написи: зверху - "За сумлінну службу"; знизу - "МЗС України".

Усі зображення рельєфні.

Розмір знака 45 х 45 мм.

Зворотний бік знака плоский. На зворотному боці знака знаходиться застібка для кріплення до одягу.

 

Директор
Департаменту персоналу

С. О. Шутенко

 

ЕСКІЗ
посвідчення про нагородження відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства закордонних справ України - нагрудним знаком "За сумлінну службу"

  

  

 

Директор
Департаменту персоналу

С. О. Шутенко

 

ОПИС
посвідчення про нагородження відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства закордонних справ України - нагрудним знаком "За сумлінну службу"

Посвідчення має формат в розгорнутому вигляді 233 х 165 мм, а в складеному - 115 х 165 мм.

Обкладинка синього кольору.

На відстані 40 мм від верхнього краю обкладинки посвідчення розташовано малий Державний Герб України - розміром 25 х 18 мм.

Під зображенням малого Державного Герба України на відстані 37 мм від нього розміщено написи у чотири рядки висотою літер 4 мм:

"МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ"

"СПРАВ УКРАЇНИ"

"MINISTRY OF FOREIGN AFFAIRS"

"OF UKRAINE".

Другий і третій рядок написів розділені горизонтальною лінією завдовжки 35 мм.

Напис, герб і лінія на зовнішньому боці обкладинки золотистого кольору. Зображення розташовується по центру сторінки.

З внутрішнього боку обкладинки посвідчення розташовано два бланки формату 105 х 161 мм. Текст та атрибути мають книжкове орієнтування.

Вздовж бланків на відстані 2 мм від краю розміщено рослинний орнамент жовтого кольору заввишки 7 мм.

На лівому бланку посвідчення на відстані 19 мм від верхнього краю аркуша розташовано у два рядки написи темно-синього кольору, висота літер 4 мм:

"МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ"

"СПРАВ УКРАЇНИ".

На відстані 55 мм від верхнього краю аркуша розташовано зображення відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства закордонних справ України - нагрудний знак "За сумлінну службу" розміром - 58 х 58 мм.

На відстані 15 мм від нижнього краю зазначеного зображення розміщено порядковий номер згідно з журналом обліку відомчих заохочувальних відзнак Міністерства закордонних справ України.

Фон бланка посвідчення білий.

На правому бланку посвідчення на відстані 27 мм від верхнього краю аркуша розташовано три горизонтальні смужки шириною 0,25 мм та довжиною 66 мм для розміщення напису щодо прізвища, імені та по батькові нагородженого. Під кожною з смужок є відповідний напис чорного кольору, висота літер 3 мм:

"(прізвище)"

"(ім'я)"

"(по батькові)".

На відстані 68 мм від верхнього краю аркуша розташовано написи у сім рядків, темно-синього кольору:

"НАГОРОДЖУЄТЬСЯ", висота літер 3 мм;

"НАГРУДНИМ ЗНАКОМ", висота літер 3 мм, написано курсивом;

"ЗА СУМЛІННУ СЛУЖБУ", висота літер 3 мм, написано курсивом;

"наказ Міністерства закордонних справ України", висота літер 2 мм, написано курсивом;

"від "___" ____________ 20__ року N ______", висота літер 2 мм, написано курсивом;

"Міністр _______________________", висота літер 2 мм, написано курсивом;

"М. П.", висота літер 3 мм, написано курсивом.

Фон бланка посвідчення білий.

 

Директор
Департаменту персоналу

С. О. Шутенко

 

ЕСКІЗ
відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства закордонних справ України - нагрудного знака "За відданість дипломатичній службі"

  

 

Директор
Департаменту персоналу

С. О. Шутенко

 

ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства закордонних справ України - нагрудного знака "За відданість дипломатичній службі"

Нагрудний знак "За відданість дипломатичній службі" (далі - знак) має форму рівнобічного хреста синього кольору з променями на боках, який накладений на променисту зірку золотистого кольору.

У центрі хреста розміщено малий Державний Герб України, який обрамлено лавровим вінком золотистого кольору.

Сторони хреста охоплює стрічка сріблястого кольору, на якій розміщено написи: зверху - "За відданість дипломатичній службі"; знизу - "Міністерство закордонних справ"; на бокових гранях - рельєфний рослинний орнамент.

Усі зображення рельєфні.

Розмір знака 45 х 45 мм.

Зворотній бік знака плоский. На зворотному боці знака знаходиться застібка для кріплення до одягу.

 

Директор
Департаменту персоналу

С. О. Шутенко

 

ЕСКІЗ
посвідчення про нагородження відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства закордонних справ України - нагрудним знаком "За відданість дипломатичній службі"

  

  

 

Директор
Департаменту персоналу

С. О. Шутенко

 

ОПИС
посвідчення про нагородження відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства закордонних справ України - нагрудним знаком "За відданість дипломатичній службі"

Посвідчення має формат в розгорнутому вигляді 233 х 165 мм, а в складеному - 115 х 165 мм.

Обкладинка синього кольору.

На відстані 40 мм від верхнього краю обкладинки посвідчення розташовано малий Державний Герб України розміром - 25 х 18 мм.

Під зображенням малого Державного Герба України на відстані 37 мм від нього розміщено написи у чотири рядки висотою літер 4 мм:

"МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ"

"СПРАВ УКРАЇНИ"

"MINISTRY OF FOREIGN AFFAIRS"

"OF UKRAINE".

Другий і третій рядки написів розділені горизонтальною лінією завдовжки 35 мм.

Напис, герб і лінія на зовнішньому боці обкладинки золотистого кольору. Зображення розташовується по центру сторінки.

З внутрішнього боку обкладинки посвідчення розташовано два бланки формату 105 х 161 мм. Текст та атрибути мають книжкове орієнтування.

Вздовж бланків на відстані 2 мм від краю розміщено рослинний орнамент жовтого кольору заввишки 7 мм.

На лівому бланку посвідчення на відстані 19 мм від верхнього краю аркуша розташовано у два рядки написи темно-синього кольору, висота літер 4 мм:

"МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ"

"СПРАВ УКРАЇНИ".

На відстані 55 мм від верхнього краю аркуша розташовано зображення відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства закордонних справ України - нагрудного знака "За відданість дипломатичній службі" розміром 58 х 58 мм.

На відстані 15 мм від нижнього краю зазначеного зображення розміщено порядковий номер згідно з журналом обліку відомчих заохочувальних відзнак Міністерства закордонних справ України.

Фон бланка посвідчення білий.

На правому бланку посвідчення на відстані 27 мм від верхнього краю аркуша розташовано три горизонтальні смужки завширшки 0,25 мм та завдовжки 66 мм для розміщення прізвища, імені та по батькові нагородженого. Під кожною зі смужок є відповідний напис чорного кольору, висота літер 3 мм:

"(прізвище)"

"(ім'я)"

"(по батькові)".

На відстані 68 мм від верхнього краю аркуша розташовано у вісім рядків написи темно-синього кольору:

"НАГОРОДЖУЄТЬСЯ", висота літер 3 мм;

"НАГРУДНИМ ЗНАКОМ", висота літер 3 мм, написано курсивом;

"ЗА ВІДДАНІСТЬ", висота літер 3 мм, написано курсивом;

"ДИПЛОМАТИЧНІЙ СЛУЖБІ", висота літер 3 мм, написано курсивом;

"Наказ Міністерства закордонних справ України", висота літер 2 мм, написано курсивом;

"від "___" ____________ 20__ року N ______", висота літер 2 мм, написано курсивом;

"Міністр _______________________", висота літер 2 мм, написано курсивом;

"М. П.", висота літер 3 мм, написано курсивом.

Фон бланка посвідчення білий.

 

Директор
Департаменту персоналу

С. О. Шутенко

Опрос