Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении оснований выдачи распоряжения Национальной комиссией по ценным бумагам и фондовому рынку хранителю пенсионного фонда

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 20.11.2012 № 1634
редакция действует с 09.07.2013

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

20.11.2012

м. Київ

N 1634

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
21 січня 2013 р. за N 151/22683

Про визначення підстав видачі розпорядження Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку зберігачу пенсійного фонду

Із змінами і доповненнями, внесеними
рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
від 28 травня 2013 року N 897

Відповідно до пункту 13 частини першої статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" та частини четвертої статті 44 Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення" Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

1. Визначити такі підстави, з настанням яких Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) може видати для виконання зберігачу пенсійного фонду розпорядження щодо припинення (блокування) виконання розпорядження компанії з управління активами в частині управління пенсійними активами (далі - Розпорядження):

1.1. Анулювання або визнання недійсною ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльність з управління активами).

1.2. Закінчення строку дії ліцензії та неотримання нової ліцензії відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 травня 2006 року N 341, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 24 липня 2006 року за N 864/12738 (із змінами).

1.3. Наявність постанови про накладення відповідної санкції за відмову компанії з управління активами в проведенні перевірки Комісією.

1.4. Наявність акта про відсутність компанії з управління активами за місцезнаходженням.

1.5. Невиконання повторно протягом року розпорядження про усунення правопорушень на ринку цінних паперів, винесеного за фактом неподання компанією з управління активами адміністративних даних до Комісії за один і той самий звітний період.

1.6. Ненадання на повторний запит уповноваженої особи Комісії у зв'язку з реалізацією нею своїх повноважень, передбачених законодавством про цінні папери та фондовий ринок, необхідних документів та іншої інформації по одному і тому самому питанню.

1.7. Надходження до Комісії повідомлення ради пенсійного фонду щодо прийнятого рішення про розірвання договору на управління активами пенсійного фонду та звернення про надання зберігачу пенсійного фонду Розпорядження.

2. Встановити такі підстави, з настанням яких зберігач виконує розпорядження Комісії про припинення виконання розпоряджень компанії з управління активами Накопичувального пенсійного фонду:

2.1. Анулювання або визнання недійсною ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльність з управління активами).

2.2. Закінчення строку дії ліцензії та неотримання нової ліцензії відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 травня 2006 року N 341, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 24 липня 2006 року за N 864/12738 (із змінами).

2.3. Наявність постанови про накладення відповідної санкції за відмову компанії з управління активами в проведенні перевірки Комісією.

2.4. Невиконання повторно протягом року розпорядження про усунення правопорушень на ринку цінних паперів, винесеного за фактом неподання компанією з управління активами адміністративних даних до Комісії за один і той самий звітний період.

2.5. Ненадання на повторний запит уповноваженої особи Комісії у зв'язку з реалізацією нею своїх повноважень, передбачених законодавством про цінні папери та фондовий ринок, необхідних документів та іншої інформації по одному і тому самому питанню.

(рішення доповнено новим пунктом 2 згідно з рішенням
 Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
від 28.05.2013 р. N 897,
у зв'язку з цим пункти 2 - 8
 вважати відповідно пунктами 3 - 9)

3. Розпорядження видається за рішенням Комісії.

4. Комісія протягом трьох робочих днів надсилає Розпорядження зберігачу та повідомляє про таке Розпорядження раду пенсійного фонду (Раду Накопичувального пенсійного фонду).

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з рішенням Національної
 комісії з цінних паперів та фондового ринку від 28.05.2013 р. N 897)

5. Зберігач виконує Розпорядження Комісії з моменту його отримання. Про отримання Розпорядження зберігач повідомляє Комісію протягом трьох робочих днів.

6. Департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів (О. Симоненко) забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та опублікування цього рішення відповідно до законодавства.

7. Управлінню інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Заїка А. Л.) забезпечити опублікування цього рішення відповідно до законодавства України.

8. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Комісії О. Тарасенка.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Національної комісії,
що здійснює державне
регулювання у сфері ринків
фінансових послуг

А. Стасевський

Голова Державної служби
України з питань регуляторної
політики та розвитку підприємництва

М. Ю. Бродський

 

Опрос